21 שמלות אורח חתונה מסוגנן עבור קיץ

11. טרנדי שמלה אחת שרוול

שמלות עם שרוול אחד כבר באור הזרקורים בסגנון באביב ובקיץ. מעצבים רבים, כולל אנטוניו ברדי, השתמשו במראה זה באוספים שלהם. הרעיון הבא שלנו מראה איך אתה יכול ללבוש את המגמה הזאת לחתונה. שמלת שרוול אחת יש הדפס פרחוני יפה תכונה frill יפה. אתה יכול לקנות שמלות כאלה בכל צבע ועם כל הדפסה.

טרנדי One Sleeve Wedding Guest Dress

12. שמלה ורודה מסוגננת

לאחר מכן, יש לנו רעיון סופר אלגנטי השמלה הצהרה. השמלה הוורודה ארוכה ומרוכזת במראה פלפל רב שכבתי. אתה יכול לקחת השראה מן השמלה הזאת ולבחור שמלה ארוכה בצבע מודגש או אולי להשתמש בתכונה peplum. שמלה כזאת תהיה וואו!

מסוגנן Pink Dress for a Summer Wedding

13. השמלה עם הדפס פרחים אדומים וורודים

רעיון השמלה הבא שלנו כולל הדפס פרחוני רומנטי. השמלה הקצרה היא לבנה עם דפוס פרח אדום וורוד. אנחנו אוהבים את ערכת הצבעים אדום וורוד לחתונה כי אלה הם הצבעים הקלאסיים של אהבה. ללבוש שמלה כמו זו עם עקבים, סנדלים יפה או טריזים.

שמלה with Red and Pink Floral Print

14. תוססת Floaty שמלה

אם אתה רוצה לשמור על מגניב אבל נראה מסוגנן לחתונה בקיץ, אז אתה יכול לבחור שמלה floaty כמו אחד בהשתתפות. הבד משמש קל מאוד וצבעוני אשר מושלם ליום שמש חם. אתה יכול ללכת על שמלה עם תכונות דומות כמו חגורה או לבחור שמלה פשוטה, תוססת ארוכה.

תוססת Floaty Dress for a Wedding Guest

15. אור שמלה קיץ רעיון

לאחר מכן, יש לנו רעיון שמלת קיץ שיתאים לכל חתונה. השמלה ללא שרוולים הוא בצבע כחול בהיר מאוד עם כיסוי תחרה. אתה יכול ללבוש שמלה כזאת עם עקבים ותכשיטים glam למראה אלגנטי או אולי לנסות עם סנדלים לחתונה החוף. אם החתונה יש אווירה בוהמית, ללבוש עם טריזים ותכשיטים חמודים. שמלה כזאת היא תכליתי שיתאים לכולם.

אוֹר Lace Summer Dress Idea

16. שמלה לבנה אלגנטית עם הדפס פרחוני

רעיון השמלה הבא שלנו הוא עבור מי שרוצה מראה אלגנטי יותר קלאסי החתונה. השמלה ארוכה יותר עם שרוולים ארוכים ויש לה הדפס פרחוני יפה. שמלה כזאת תיראה אופנתי עם אביזר שיער שמשתמש בצבע מתוך ההדפסה.

אֵלֶגַנטִי White Dress with Floral Print

17. שמלה לבנה ורודה בקיץ

לבן ורוד הוא שילוב צבע יפה, במיוחד לחתונה. זה רעיון הבא מראה איך אתה יכול ללבוש את שני הצבעים יחד על שמלה מודפסת. השמלה נראה ממש מסוגנן יהיה מושלם לכל אירוע קיץ. אתה יכול ללבוש הדפס כזה או ללבוש שמלה לבנה עם אביזרים ורודים או להיפך.

לבן and Pink Dress for Summer

18. שמלה שחורה גלאם עם הדפס פרחוני

רק בגלל שאתה הולך לחתונה, זה לא אומר שאתה לא יכול ללבוש צבעים כהים. השמלה הבאה מראה איך אתה יכול ללבוש שחור אבל נראה הקיץ באותו זמן! זה שמלה שחורה, צבועה עם הדפס פרחוני יפהפה. בד קל, תכונות סגנון דפוס בהיר להפוך את השמלה השחורה מושלמת לחתונה הקיץ. יש שמלות רבות כמו זה יותר מדי, אם אתה קונה מסביב.

זוהר Black Dress with Floral Print

19. מדהים אחד הכתף השמלה רעיון

מוקדם יותר בפוסט דיברנו על שמלות עם שרוול אחד. הרעיון הבא שלנו דומה לזה, אבל המראה הוא עדין יותר. שמלה זו היא בצבע בהיר והוא ללא שרוולים בצד אחד עם רצועה קטנה על השני. אנחנו אוהבים איך שמלה זו משתמשת באחת המגמות האחרונות עם אלגנטיות וסגנון כזה. אתה יכול למצוא שמלות רבות כמו באינטרנט במגוון צבעים.

מאוד יפה One Shoulder Dress Outfit Idea

20. מודגש כחול השמלה רעיון

לאחר מכן, יש לנו רעיון שמלה כחולה מדהימה. יש לנו בהשתתפות כמה שמלות כחולות בהודעה זו אבל זה גוון של כחול כהה יותר נועז יותר. השמלה גם יש הדפס פרחוני יפה. אנחנו אוהבים את השמלה הזאת כי זה נראה מסוגנן ומעצב. אתה יכול למצוא שמלות כאלה באינטרנט על ידי חיפוש שמלה כחולה עם הדפס פרחוני. אם הפרחים הוא לא בשבילך אז אתה יכול לבחור שמלה כחולה פשוטה בצבע דומה.

נוֹעָז Blue Floral Dress Idea

21. השמלה עם הצהרה ביצוע הדפסה

האחרון של הרעיונות שלנו היא הצהרה זו ביצוע השמלה. שמלה ארוכה היא פשוטה למדי בעיצוב אבל יש הדפס מודגש יפה. אתה יכול באמת וואו כולם בחתונה על ידי בחירת הדפס בהיר, כמו זה. יש כל כך הרבה שמלות שם עם הדפסים מדהימים, אז חנות מסביב ולמצוא אחד שאתה אוהב!

הַצהָרָה Print Wedding Guest Dress Idea

אנו מקווים שמצאת את השמלה המושלמת לקראת החתונה הקרובה!

No Replies to "21 שמלות אורח חתונה מסוגנן עבור קיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    15 − = 8