21 תלבושות הכי טוב אנחנו מתים לנסות | insightyv.com

21 תלבושות הכי טוב אנחנו מתים לנסות

כאשר העונה משתנה כל כך לעשות את התלבושות ואת חייבת להיות מגמות. עבור הסתיו, אתה רוצה לבחור חתיכות חם יותר כי השימוש בצבע ואת ההדפסים של העונה החדשה. כדי לתת לך קצת השראה על המלתחה בסתיו מצאנו 21 של תלבושות הטוב ביותר שאנחנו מתים לנסות. יש לנו קלאסי משובצת, חצאיות חמוד, סוודרים, אביזרים ועוד. אנו מקווים שתלבושות אלה יעניקו לך השראה.

1. חליפת צ ‘אק מעיל צ’ אק

התלבושת הראשונה שאנחנו רוצים להראות לך הוא זה מעיל צמר משובח ג’ינס. מצולע הוא חייב להיות לנפילה כך מעיל עם דפוס יהיה מושלם. אתה יכול ללבוש עם ג ‘ינס ועקבים כמו מובלט או אולי עם ג’ ינס ונעלי ספורט עבור מבט רגוע. אם היית יוצא לבלות לילה, או אם היית צריך להתעלות קצת, אולי ללבוש את המעיל עם שמלה או חצאית.

מְסוּגנָן Plaid Coat Outfit Idea

2. קרפיגן רכות וג’ינס מרופד

כאשר עונת הסתיו מגיע הטמפרטורות יהיה להתקרר כך, אתה צריך להיות קרדיגן נעים בארון שלך. הרעיון הבא שלנו מראה איך ללבוש קרדיגן בסגנון. המראה כולל קרדיגן רך עם חולצה לבנה וג’ינס שחורים. אנחנו אוהבים את התלבושת כי זה חם אבל אופנתי. עם קרדיגן כזה אתה יכול להלביש אותו למעלה או למטה וללבוש עם כל ג ‘ינס או חצאית.

מוֹכִי Cardigan and Ripped Jeans Outfit

3. חולצה משובצת ומגפיים לנפילה

הבא, יש לנו תלבושת חמוד כי הוא נוח וקל ללבוש. התלבושת כוללת שמלת חולצה ארוכה, עם מגפיים ארוכים. זה מסוגנן ללא מאמץ ואתה יכול לקבל כמה חולצות ארוכות כמו זה, כך שתוכל לערבב את המראה. תלבושת כזאת תלבש כל מגפיים.

אָרִיג מְשׁוּבַּץ Shirt Dress and Boots for Fall

4. תלבושת ניטרלית עם צעיף טרטני

הרעיון הבא שלנו כולל תלבושת ניטרלית וצעיף טרטני תוסס. התלבושת יש לוח צבעים של שחור, לבן ושאר צבעי אור שהוא שילוב סופר אופנתי. כמו כן יש פופ של צבע עם צעיף טרטן. תלבושת כמו זה נהדר שיש בארון כי אתה יכול ללבוש את כל זה ביחד ללבוש כמו מפריד עם בגדים אחרים מדי. תוכלו ללבוש חתיכות כאלה שוב ושוב.

טרטן Scarf Fall Outfit Idea

5. מעיל חמים ומגפיים גשם

עונת הסתיו בדרך כלל מביאה מקלחות גשום עם זה. אז, מגפי גשם הם חובה. אתה יכול ללבוש מגפי גשם מסוגנן מאוד אבל לא רק לקחת את המילה שלנו על זה, לבדוק את התלבושת הבאה. המראה כולל סוודר נעים, ז’קט, ג’ינס ומגפי גשם אדומים. אנחנו אוהבים את המגפיים האדומים כי הם מוסיפים הבזק של צבע לתלבושת. אתה יכול ללבוש מגפיים כאלה עם כל התלבושת מדי.

נוֹחַ Coat, Rain Boots and Plaid Scarf Outfit

6. חולצה משובצת וג’ינס

אם אתה רוצה רעיון רגוע, מזדמנים ומסוגננת התלבושת ואז הבחירה הבאה שלנו היא בשבילך. המראה כולל חולצה משובצת בג’ינס ומגפיים חמודים. זוהי בגד מדהים שיתאים לכל אחד. אתה יכול לבחור חולצה משובצת אדום כמו מובלט או לבחור צבע אחר. אם המגפיים הם לא בשבילך, אז אתה יכול לנסות נעלי ספורט מדי.

אָרִיג מְשׁוּבַּץ Shirt and Jeans Fall Outfit

7. בורגונדי ז ‘קט וג’ ינס שחור

לאחר מכן, יש לנו רעיון אופנתי מאוד תלבושת הסתיו. התלבושת מורכבת סוודר בסגנון choker, ג’ינס, מגפיים מסוגנן ז ‘קט מדהים. ז ‘קט כזה הוא מושלם עבור הנפילה בגלל צבע. זה עוד תלבושת שבו חתיכות אלה נראים נהדר ביחד כמו מפריד עם דברים אחרים מדי.

בורגונדי Jacket and Black Jeans Outfit Idea

8. אופנתי חצאית משובצת חצאית רעיון

אנחנו אוהבים משבצת לנפילה. התלבושת הבאה שלנו מראה דרך אחרת ללבוש. כאן יש לנו תלבושת עם חצאית משובצת חמוד, מגפיים ארוכים העליון יפה. זהו רעיון סופר אופנתי התלבושת וזה יכול להיות משוחק לכל אירוע כפי שהוא יכול להיות לבוש למעלה או למטה. ישנם אחרים חצאיות משובצות צבע זמין מדי.

מסוגנן Plaid Skirt Outfit Idea

9. תלבושת סתיו מאופיינת

אתה יכול ג’אז את הפשוטה ביותר של אביזרים עם אביזרים. תלבושת זו מורכבת העליון מזדמנים וג ‘ינס. זה נגמר עם צעיף מסוגנן וכובע אופנתי. הכובע ואת הצעיף הוא מושלם עבור העונה קריר וזה עושה תלבושת פשוטה נראית אופנתי מאוד. אתה יכול להשתמש בכל צבע כובע וצעיף וללבוש עם כל התלבושת.

 Accessorized Fall Outfit Idea

10. פלייד שמיכה תלבושת הצעיף

הבא, יש לנו רעיון תלבושת חמוד ונעים. המראה כולל סוודר, ג’ינס ועטיפה משובצת. כדי ליצור מחדש את התלבושת הזאת אתה יכול להשתמש שכמייה, פונצ’ו או אפילו צעיף גדול מדי. עם צעיף, אתה יכול ללבוש את זה כמו סביב הצוואר שלך מדי. אתה יכול לקבל wraps ככה בכל צבעים שונים הדפסים מדי.

אָרִיג מְשׁוּבַּץ Blanket Scarf Outfit Idea

No Replies to "21 תלבושות הכי טוב אנחנו מתים לנסות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 4 =