21 שמלות שושבינה מסוגנן שהופכים ראשים

11. לא תואם ורוד לבן שמלות + עקבים בעירום

עקבים עירום הם הטובים ביותר ללכת עם כל צבע השמלה. הם תארך את הרגליים שלך ולעבוד כל כך טוב עבור חתונות. אלה לא תואמים ורוד ולבן שמלות שושבינה נראה מדהים ומתוק. הצבעים תואמים למרות שמלות בסגנון שונה. Mismatch שמלות הם הדרך המושלמת לשמור את כל bridesmaids שלך מאושר! יש להם גם נעליים שונות, אבל באותו צבע. אל תדאג יותר מדי על מקבל bridesmaids שלך ללבוש שמלות תואמים ואביזרים. אתה יכול לראות אם הם לא, זה נראה מדהים!

לא תואם Pink Dresses for Bridesmaids

12. בורגונדי, מחוץ שמלות הכתף

אם הכלה לובשת את השמלה לחתונה הכתף, השושבינה ייראה מדהים בשמלה השושבינה מחוץ הכתף. בורגונדי הוא צבע כהה יפה כי ישלים את הכלה. אם אתה נתקל זר בהיר, הניגוד ייראה מדהים.

בורגונדי Off the Shoulder Dresses for Bridesmaids

13. סקין, פתח שמלות בחזרה

הוסף נופך של זוהר של זוהר לחתונה שלך. אם אתה כלה ואהבה sequin, אולי אתה לא רוצה ללבוש משהו כמו נוצץ עצמך, אבל אתה יכול להוסיף אותו על ידי שואל את השושבינה שלך ללבוש שמלה בצבע ורוד זהב צבע. הם לא יגידו לא! הם ירגישו מדהים וסקסי.

זהב Sequin Open Back Dresses for Bridesmaids

14. אפרסק, שמלות סטרפלס

אפרסק הוא צבע חתונה נהדר. אפרסק הוא צבע בהיר, צבעי קיץ. אם החתונה היא בקיץ, זה הצבע המושלם והסגנון שיש. זה ישמור אותך מגניב ונראה מסוגנן.

פָּשׁוּט Champagne Dresses for Bridesmaids

15. שמלות שחורות + זרי פרחים לבנים

אתה רוצה ניגוד? כלות רבות לבחור שמלת כלה כהה צבע כל כך כולם מיד יודע מי הכלה. עם שמלות שושבינה שחורות ו זרי פרחים לבנים, הניגוד יהיה לזרוח! כולם ימשכו מיד את השמלות והפרחים. שמור את הפרחים או לבן או שנהב צבע אז יש לך את הניגוד.

שָׁחוֹר Lace Dresses for Bridesmaids

16. שמלות ארוכות, לבנות + זרי פרחים לבנים

שמלות שושבינה לבן ארוך עם sideslips נראה מסוגנן נצחי. שמלות אלה נראים נהדר עם זרי פרחים צבעוניים שנהב ייראה מדהים ללכת במעבר. הם נראים טריים ומוכנים ליום!

ארוך White Dresses for Bridesmaids

17. שחור, שמלות בתולת ים

שמלות בתולת ים הן מושלם עבור bridesmaids. הכלה תהיה לבן את bridesmaids יהיה שחור אז יהיה הניגוד ואתה יכול לזהות מי הכלה. שמלות אלה נראים מדהימים ולשמור על נושא החתונה, משלימה את הכלה.

שָׁחוֹר Mermaid Dresses for Bridesmaids

18. סקין, שמלות סומק

צבע סומק הוא ורוד בהיר. שמלות שושבינה בצבע בהיר נראה מסוגנן ואלגנטי. הם צועקים חתונה יתאים לכל מקום החתונה או נושא. הפאנלים יבהיקו כאשר אורות הדיסקו יידלקו עליהם. אלה הם סגנונות שונים במקצת אבל פיצול אותו. מ רזה עד כתפיות הכתפיים, כולם נראים נהדר!

לְהַסמִיק Mismatched Dresses for Bridesmaids

19. לא תואמות, שמלות תחרה לבנות

האם אתה כלה מחפש שמלות שושבינה? אם יש לך כמה bridesmaids כי יש סגנונות שונים, אתה יכול לבחור עבור mismatch שמלות. בדרך זו, הם כולם מאושרים ולהפגין את הסגנון והאופי שלהם. אלה שמלות תחרה לבנה יש את אותו vibe אבל סגנונות שונים. לכולם יש את אותם נעליים ו זרי פרחים, כך שהם עושים להתאים בדרכים שונות.

לא תואם White Lace Dresses for Bridesmaids

20. שמלות זהב

חתונות רבות יש נושא. זהב הוא בחירה פופולרית של הנושא ואת השמלות האלה יתאים את זה! זהב sequin שמלות שושבינה נראה זוהר ומסוגנן. הם כיף, סקסי להוסיף כי מגע של נוצץ לכל חתונה.

זהב Sequin Mismatched Dresses for Bridesmaids

21. סטרפלס, כחול שמלות כחולות + בשמי שנהב

כחול כהה הוא צבע עשיר ומסוגנן לבחור. לאחר מסיבת כלולות שלך בשמלות שושבינה כחול כהה, עם צבעי שנהב, נראה נהדר. הם מדהימים, יפים ולבלוט. שמלות כלה שמנת נראית מדהימה עם שמלות שושבינה כחולות כהים.

לְלֹא כְּתֶפִיוֹת Navy Dresses for Bridesmaids

No Replies to "21 שמלות שושבינה מסוגנן שהופכים ראשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    63 − 58 =