21 יום ולנטיין רעיונות תלבושת

חג האהבה הוא לא רחוק. אתה יכול לחשוב על מתנות ומה אתה צריך לעשות כדי לחגוג את האירוע, אבל חשבת על מה אתה הולך ללבוש? ולנטיין היא הזדמנות מושלמת להתלבש וללבוש בגד מדהים אז לעשות את רוב זה ואת השמלה להרשים. כדי לעזור לך מצאנו 21 של מיטב יום האהבה תלבושות רעיונות. בין אם אתה נתקל רומנטיקה ולנטיין או כיף גאלנטיין יש לנו לחפש אותך.

1. לב אדום סוודר

הראשון עד שיש לנו רעיון זה לב חמוד סוודר. הסוודר כולל לב אדום עם שני החצים עובר את זה, יש עיצובים רבים אחרים זמינים. אתה יכול ללבוש משהו כזה עם ג 'ינס או glam אותו עם חצאית ועקבים. סוודר כזה הוא מושלם עבור חג האהבה ואת הגברות שרוצים להראות שהם חוגגים.

אָדוֹם Heart Sweater Outfit

2. חצאית זוהר ועקבים

אם אתה יוצא ללילה מיוחד, אז נסה ללבוש תלבושת זוהרת כמו זה. התלבושת כוללת חצאית עיפרון שמלה עם ראש נוצץ ועקבי זהב מדהימים. אתה יכול ליצור מחדש את התלבושת כמו בכל צבע אבל לשמור את זה קל עבור מראה אלגנטי. חצאית עיפרון פשוטה תיראה נהדר.

מַקסִים וּמְפוּאָר Skirt and Heels Outfit

3. שמלה אדומה טרנדי

חג האהבה הוא יום שבו אתה רוצה להתלבש כדי להרשים. אז, למה לא ללבוש השמלה הטרנדי שלך. זה הרעיון הבא כולל ארוך, אדום לחתוך את השמלה כי כבר זוג עם עקבים גבוהים בעירום. שמלה כזאת היא מושלמת עבור נשים שרוצות לחגוג את יום האהבה אבל בצורה מסוגננת כי הוא לא מעל לראש.

טרנדי Red Dress Outfit

4. שמלה רומנטית

הלבוש של האהבה שלך לא צריך להיות אדום ומלא לבבות אתה יכול ללבוש משהו אלגנטי ונשי ככה. השמלה הבהירה, הצוננת והפרחונית, נראית יפה ורומנטית. אתה יכול ללבוש אותו לארוחת ערב או אפילו ללילה על העיר. שמלות כמו זה נראה יפה בכל הצבעים.

רוֹמַנטִי Dress Outfit Idea

5. Red Jumpsuit

אם אדום הוא יותר צבע שלך אז הרעיון התלבושת הבא שלנו הוא בשבילך! האופנה הזאת לובשת חליפה אדומה ומלבשת תחרה. אנחנו אוהבים חליפות כי אלה קל ללבוש חתיכות אחת שנראות glam ומסוגנן. אתה יכול לקבל רק חליפה אדומה או למצוא אחד עם תחרה. חליפות שחור גם נראה מאוד שיק.

אָדוֹם Jumpsuit Outfit Idea

6. איור מחבק השמלה

מחפש תלבושת כי יהיה וואו? אז הרעיון הזה יכול להיות בשבילך. כאן יש לנו שמלת ברדו עם שולי שיושבת ממש מתחת לברך. שמלה כמו זה מסוגנן מראה את הדמות שלך, תוך שמירה על זה קלאסי. יש כל כך הרבה ברדוט שמלות זמין כי תכונה ארוכה את שרוולי הכתף.

סֶקסִי Figure Hugging Dress Outfit

7. חצאית אדומה חמודה

רעיון התלבושת הבא שלנו הוא כל כך חמוד! התלבושת כוללת חצאית אדומה מדהימה עם חולצה יפה ונעליים אדומות. אתה יכול ללבוש עם גרבונים כמו אלה ספוג ללבוש כאן או ללבוש בלי. חצאית אדומה גם יכול להיות משוחק עם כל חולצה. אנחנו אוהבים את התלבושת הזאת!

חָמוּד Red Skirt Outfit Idea

8. תצהיר הצהרה שיק

אתה יכול להוסיף בעדינות את החגים צבעים איקוניים ביותר לתלבושת שלך. אנחנו רואים בתלבושת הזאת שמלה שחורה ארוכה שחוקה או חצאית ועליונה, זה תלוי בך. היא גם לובשת חולצה בצבע ורוד בהיר ושחור. המעיל הוורוד מושלם עבור חג האהבה אבל זה לא מעל. תלבושת כזאת תהיה מדהימה ביום ולנטיין ואחרי זמן רב.

מְסוּגנָן Statement Outfit

9. השמלה האדומה של ולנטיין

הפוך הצהרה באדום זה יום האהבה בתלבושת כמו זה. אנחנו אוהבים את הרעיון התלבושת כפי שהוא מושלם לחג וזה יביא זוהר וינטאג לאירוע. השמלה והשיער ללכוד את המראה יפה, נשי ואלגנטי של זמן עבר. שמלה ושיער כזה יהיה בחירה מצוינת עבור לילה תאריך מיוחד.

אָהוּב's Red Dress Outfit

10. תלבושת ורודה רגועה

תכנון יום האהבה יותר רגוע? אז זה נראה הבא יכול להיות בשבילך. תלבושת זו מורכבת העליון ורוד, מעיל פרווה ורוד פרווה ורוד וג 'ינס. משהו כזה יהיה מושלם עבור תאריך היום, יום עם הבנות או רק כדי לחגוג את האירוע. פינק הוא חובה עבור חג האהבה.

רָגוּעַ Pink Casual Outfit

No Replies to "21 יום ולנטיין רעיונות תלבושת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    77 + = 83