21 אלגנטי תלבושת פלנל רעיונות בסתיו – insightyv.com

21 אלגנטי תלבושת פלנל רעיונות בסתיו

סתיו הוא ממש מעבר לפינה. אז, עכשיו הוא הזמן המושלם להתחיל לחשוב על המלתחה בסתיו שלך. אחד הסגנונות חייבים להיות העונה הוא פלנל. אנחנו אוהבים את המגמה פלנל חושב שאתה תהיה כל כך מצאנו 21 רעיונות תלבושת פלנל. כל אחד קל ללבוש יתאים לכולם. תסתכל על למצוא את התלבושת האהובה עליך.

1. קל ללבוש תלבושת פלנל

קודם כל יש לנו את התלבושת פשוטה ומסוגננת. כל מה שאתה צריך הוא חולצת טריקו, ג’ינס וחולצת פלנל. ישנם צבעים רבים וסגנונות של חולצת פלנל זמין. אז, חנות מסביב ולמצוא האהוב עליך. חולצת פלנל היא דרך מצוינת הג ‘אז את התלבושות הבסיסיות שלך.

קַל to Wear Flannel for Flannel Outfit Ideas for Fall

2. סביב פלנל המותניים

ישנן מספר דרכים שבהן אתה יכול ללבוש חולצת פלנל כדי לשנות את המראה שלך. זה היה קשור סביב מותניה. לובש חולצת פלנל סביב המותניים שלך היא דרך אופנתית לערבב את התלבושת שלך. זה גם מאפשר לך להשוויץ כל חולצות מדהים יש לך! זוג עם ג’ינס ואתה טוב ללכת.

סְבִיב the Waist Flannel for Flannel Outfit Ideas for Fall

3. צעיף פלנל

פלאנל לא רק צריך ללבוש חולצות. אתה יכול לקבל את זה בצעיפים אופנתיים. צעיף כמו זה הוא דרך אופנתית ללבוש פלאנל בסתיו הזה. צעיפים נהדרים יש כמו אלה יכולים ג ‘אז את הבגדים שלך פשוט. אתה יכול ללבוש צעיף כזה עם כל בגד.

פלָנֶל Scarf for Flannel Outfit Ideas for Fall

4. פלנל וגילט

Gilets נהדרות יש ליפול. כפי שהוא ישמור לך חם על ימים צוננים אבל זה לא מלא על מעיל החורף. ג ‘ילטס ללכת עם כל הדף, במיוחד פלנל. פלנל משולבת gilt ייתן לך מראה נופל מסוגנן. אתה יכול ללבוש כל חולצה צבע ו gilet עבור התלבושת הייחודית שלך ליפול.

פלָנֶל and Gilet for Flannel Outfit Ideas for Fall

5. Boho פלנל

אלה שני fashionistas לובשים פלנל עם vibe boho. זוהי דרך מגניב וייחודי ללבוש את המגמה חייבת ליפול. ללבוש את הפלנל שלך עם ג ‘ינס המותניים גבוהה חגורה תהיה לך תלבושת אופנתית אחת. בגדים כמו שני אלה יתאים כל בחורה.

בוהו Flannel for Flannel Outfit Ideas for Fall

6. פלנל מסולסלת

הזכרנו קודם לכן כי יש כמה דרכים ללבוש חולצות פלנל. הנה עוד אחד. החולצה הזאת נקשרה בחזית. שינוי בסגנון פשוט כמו זה יכול לשנות את הדרך החולצה שלך תלבושת נראה. אתה יכול ללבוש את אותה החולצה בדרכים שונות כדי ליצור מראה חדש. חולצה כמו זה יהיה ג ‘אז את היסודות שלך.

מְסוּקָס Flannel for Flannel Outfit Ideas for Fall

7. פונצ’ו פלנל

לאחר מכן, יש לנו דרך חמוד מאוד ומסוגננת ללבוש פלנל. תלבושת זו נוצרה עם פונצ’ו פלנל. פונצ’ו הוא חתיכה אופנתי ונעים כי הוא מושלם עבור הנפילה. אתה יכול לקבל פונצ’ו בכל צבע שיתאים לסגנון שלך. Ponchos יתאים לכולם וזה ילך עם הכל.

פלָנֶל Poncho for Flannel Outfit Ideas for Fall

8. פלנל גדול מדי

חתיכות בגודל יתר הם בחירה אופנתית נוספת לנפילה. זה לבחור הבא מראה כיצד אופנתי בגודל פלנל יכול להיראות! אתה יכול ללבוש חולצה כזאת במובנים רבים. ללבוש עם ג ‘ינס עבור מבט מזדמנים או עם חצאית או שמלה כדי glam אותו. חולצה כזאת תהיה שלך ללכת ליפול חתיכה.

גודל יתר Flannel for Flannel Outfit Ideas for Fall

9. שמלה ופלאנל

הנה עוד דרך ללבוש פלנל קשור סביב המותניים שלך. עם זאת, חולצה זו כבר משוחק עם שמלה. אנחנו אוהבים את המראה הזה כפי שהוא מסוגנן וייחודי. אתה יכול לקשור כל חולצת פלנל סביב כל השמלה. זה נראה שיק עבור הנפילה וזה יתאים לכולם.

שמלה and Flannel for Flannel Outfit Ideas for Fall

10. חולצת פלנל חמוד וחצאית

חולצות פלנל נראה חמוד מאוד עם חצאית. תלבושת זו נוצרה עם חולצה כי כבר תחוב בחצאית המותניים גבוהה. אתה יכול ללבוש כל חצאית וחולצה כדי ליצור מחדש את המראה הזה. נסו לכלול את החגורה כמו זו דרך אופנתי כדי accessorize.

חָמוּד Flannel Shirt and Skirt for Flannel Outfit Ideas for Fall

No Replies to "21 אלגנטי תלבושת פלנל רעיונות בסתיו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.