21 קל & טרנדי תלבושות עבודה עבור האביב

רובנו מבלים הרבה זמן בעבודה אז את הבגדים שאנחנו בוחרים עבור שבוע העבודה הם חשובים. בדיוק כמו שאנחנו עושים עם בגדים מזדמנים שלנו, אנחנו צריכים לשנות את בגדי העבודה שלנו כדי להתאים את העונה. עכשיו באביב החלה, מגמות חדשות כאן ואת בגדי העבודה שלנו יהפוך קל ובהיר. כדי לתת לך כמה רעיונות על מה אתה יכול ללבוש את העונה מצאנו 21 של הטוב ביותר באביב עבודה תלבש כי אתה שומר מראה אלגנטי במשרד.

1. עבודה עבור האביב

בגד העבודה הראשון שאנחנו רוצים להראות לך זה חולצה לבנה ומכנסיים מכנסיים נייטרלי. חולצה לבנה טרי יהיה לעדכן באופן מיידי את המראה שלך עבור העונה. אתה יכול ללבוש חולצה לבנה עם כל דבר מחצאית עיפרון שחור למכנסיים מחויטים, אז זה חתיכת נהדר יש בארון. כפי שהוא באביב, מנסה ללבוש את החולצה שלך עם מכנסיים קלים כאלה.

קלאסי Work Outfit for Spring

2. שמלת תחרה לבנה

אם אין לך קוד הלבוש קפדנית לעבודה אבל אתה עדיין רוצה להיראות חכם, אתה יכול לבחור תלבושת כמו זה. כאן יש לנו שמלת תחרה לבנה יפה כבר משוחק עם חגורה חומה. זה מראה יפה שיתאים לכל אחד. אתה יכול ללבוש תלבושת כמו זו דרך האביב והקיץ.

לבן Lace Dress Work Outfit Idea

3. האביב Culottes וחולצה

האביב הוא הזמן המושלם להתנסות עם צבעים בהירים וסגנונות שונים. התלבושת הבאה שלנו כוללת כתמים ורודים בהירים עם חולצה כחולה ועקבים. זהו מראה מסוגנן סופר זה יהיה בחירה מצוינת עבור מישהו צריך להיראות מקצועי חכם אבל גם יכול ללבוש מה שהם אוהבים. אתה יכול ללבוש culottes עם חולצה לבנה, ואתה יכול אפילו ללבוש תלבושת כזאת עבור משקאות לאחר העבודה.

מסוגנן Spring Mom Outfit for Work

4. תוססת האביב עבודה תלבושת הרעיון

להאיר את שבוע העבודה שלך עם תלבושת צבעונית כמו זה. זו גברת אופנתית לובשת ז'קט ורוד תוססת עם חולצה לבנה ומכנסיים בדוגמת. יש כל כך הרבה מכנסיים מודפסים זמין כדי להתאים לכל סגנון. אם המעיל הוורוד הוא לא בשבילך, ולאחר מכן לבחור צבע המשמש דפוס על המכנסיים שלך לבחור מעיל בגוון דומה. בדרך זו התלבושת שלך יהיה בהיר אבל מתואם.

וָרוֹד and Floral Spring Work Outfit

5. חליפה קלה עבור עבודה

כחול לבן חולצות פס פופולריים מאוד במהלך האביב והקיץ. רעיון התלבושת הבא שלנו הגביר את סגנון המשחק וכולל חליפת פס. חליפת פס כחול לבן הוא חכם, מסוגנן מושלמת עבור האביב. אתה יכול ללבוש עם חולצת טריקו עבור מראה מקצועי אבל רגוע או ללבוש עם חולצה.

אוֹר Stripe Suit Outfit for Work

6. חצאית לבנה וחולצה בהירה

חצאיות חזרו לאור הזרקורים לאביב ולקיץ. הנה דוגמה של איך ללבוש חצאית לעבודה. התלבושת כוללת חולצה בהירה עם חצאית עיפרון לבנה. זוהי תלבושת פשוטה ו שיק כי יהיה מושלם עבור המשרד. אתה יכול ללבוש חצאית לבנה עם כל חולצה, אתה יכול אפילו להוסיף ז 'קט מדי.

לבן Skirt Spring Work Outfit Idea

7. עבודה אלגנטית ניטרלית עבודה

במהלך האביב והקיץ, אתה יכול לזרוק את המכנסיים השחורים הארוכים ולבחור מכנסיים כאלה. תלבושת זו מורכבת מכנסיים נייטרליים באורך ¾, נעליים ניטרליות ומעיל קליל אפור. אתה יכול ללבוש ¾ אורך מכנסיים בכל צבע ועם כל העליון.

אֵלֶגַנטִי Neutral Spring Work Outfit

8. חמוד סוודר חצאית עבור Office

דרך קלה לעדכן את העבודה שלך נראה על ידי שינוי הדף שלך. אתה יכול ללבוש את החצאית השחורה הרגילה שלך או מכנסיים אבל עם הדף בדוגמת חמוד. התלבושת הבאה שלנו כוללת חצאית שחורה עם סוודר שחור ולבן. זהו מראה מדהים זה ייראה נהדר במשרד.

חַד גוֹנִי Spring Work Outfit

9. פשוט לבן מסוגנן ז 'קט ומכנסיים שחורים

אם אתה רוצה להיראות אופנתי ללא מאמץ בעבודה, אז זה התלבושת הבאה יכולה להיות מושלמת. התלבושת כוללת ז 'קט לבן, לבן הדף, מכנסיים שחורים ונעליים ניטרלי. אתה יכול להתכונן לעבודה ממהר עם תלבושת כמו זה, כי אתה תדע שזה נראה מסוגנן. בגדים כמו זה יכול להיות גם לערבב ו מתאימים עם פריטים אחרים.

פָּשׁוּט and Stylish White Jacket and Black Pants for Work

10. הלבשה שמלה לבושה שמלה לבנה

כדאי לשקול ללבוש שמלה לעבודה. שמלות הן חתיכה אחת כי הוא קל ללבוש. שמלה לבנה מושלמת עבור האביב והקיץ. אתה יכול ללבוש את זה עם עקבים או סנדלים, אולי אפילו עם בלייזר חכם. אפשר לחשוב על שמלות בצבעים אחרים.

מְסוּגנָן White Dress Outfit Idea for Work

No Replies to "21 קל & טרנדי תלבושות עבודה עבור האביב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 4 = 6