21 בגדי הריון אופנתי עבור האביב והקיץ

בחירת בגדי הריון היא לא משימה קלה, במיוחד באביב ובקיץ. בעונות אלה מזג האוויר משתנה, והטמפרטורות נמצאות במגמת עלייה. אתה צריך בגדי הריון כי ישמור אותך מגניב, נוח ומסוגנן מחפש. כדי לתת לך כמה רעיונות, מצאנו 21 בגדי לידה עבור האביב והקיץ. יש חליפה כדי להתאים לכל אירוע וכל סגנון.

1. שמלה קלה קימונו תלבושת לידה

קודם כל יש לנו את השמלה היפה שילוב קימונו. שני הפריטים הם אור floaty וזה נהדר עבור מזג האוויר חם כפי שהם ישמור אותך מגניב. אתה יכול ללבוש תלבושת כמו זה עבור מקרים רבים מיום בחוץ למקלחת התינוק שלך. תלבושת זו נוצרה על ידי Pink Blush ואתה יכול למצוא הרבה פריטים דומים אחרים באתר האינטרנט שלהם.

אוֹר Dress and Kimono Maternity Outfit

2. סרט פס וג 'ינס

פסים ימיים תמיד חוזרים לאור הזרקורים במהלך האביב והקיץ. פסים יכולים ליצור תלבושת סופר חמוד ליולדות. תלבושת זו כוללת פס פס, ג'ינס, כובע, משקפי שמש, שרשרת. כל האלמנטים האלה יוצרים תלבושת אופנתית אחת. אתה יכול ללבוש נעליים אחרות כי הם נוחים לך. אולי נעלי התעמלות לבנות.

פס Top and Jeans Casual Maternity Outfit

3. תלבושת לידה בוהמית

בוהו הוא עוד מגמה שחוזרת במהלך הקיץ. המגמה הבוהמית קלה ללבוש ותתאים לכולם. אתה יכול ללכת על התלבושת כמו זה, אלמנט המפתח הוא ארוך את השמלה הכתף. זה אור, floaty, מסוגנן ישמור אותך מגניב. כל השאר הוא רק אביזרים אשר אתה יכול לבחור בעצמך, רק ללבוש משקפי שמש, תכשיטים וכו 'שאתה אוהב.

בּוֹהֶמִי Maternity Summer Outfit

4. פרל חמוד וג 'ינס חמוד

לאחר מכן, יש לנו העליון פנינה חמוד וג 'ינס. אתה יכול ללבוש העליון פנינה ככה עם כל ג 'ינס. כחול או לבן יהיה נחמד. אם אתה לא יכול למצוא העליון פנינה אתה יכול לעשות אחד בעצמך. מצא העליון שאתה אוהב לתפור את הפנינים על עצמך. זה יהיה פרויקט מהנה יהיה לך העליון ייחודי.

חָמוּד Pearl Top and Jeans

5. טרנדי Leopard הדפסה השמלה

אם אתה רוצה כיף האביב / קיץ נראה אז הרעיון הבא יכול להיות בשבילך. האופנה הזאת לובשת שמלת הדפס נמרית חמודה. שמלות כאלה קל ללבוש, יתאים לכולם וישמור אותך מגניב. אתה יכול ללבוש עם כל הנעליים. אולי לנסות נעלי ספורט, דירות או סנדלים.

חָמוּד Maternity Dress Outfit

6. האביב דנים Jacket

למרות מזג האוויר הוא מקבל sunnier, זה עדיין עשוי להיות קריר על כמה ימים. בימים אלה תזדקק למקטורן. כפי שהוא באביב, אתה לא רוצה ז 'קט כבד, כהה אז הפתרון המושלם הוא ז' קט ג 'ינס. ג 'ינס ילך עם הכל, זה ישמור לך חם ומתאים את האביב ואת הקיץ vibe.

אביב Denim Jacket for Pregnant Women

7. תחרה יפה שמלות לידה

אם יש לך אירוע מיוחד מגיע או אם אתה רוצה להתלבש קצת, ואז לשקול ללבוש שמלה תחרה כמו זה. זה אופנתי, קלאסי יכול להיות לבוש למעלה או למטה. כפי שהוא באביב ובקיץ, לבחור גוון בהיר כמו זה. יש שמלות תחרה רבים זמינים אז חנות מסביב ולמצוא את אחד מושלם בשבילך.

יפה Lace Maternity Dress

8. סיירי את השמלה הכתף

מחוץ הכתף חתיכות הם חוזרים על האביב והקיץ. אנחנו אוהבים את הכתפיים ואת השמלות כי הם מיד לתת לך מבט קיצוני. רעיון התלבושת הבא שלנו זה יפה את השמלה הכתף. אתה יכול ללבוש שמלה ככה דרך הקיץ או אפילו בחופשה. ישנם צבעים רבים והדפסים זמין באינטרנט.

קֵיצִי Off the Shoulder Maternity Dress

9. Floaty מקס השמלה

לאחר מכן, יש לנו שמלה מקסי אופנתי להראות לך. התלבושת מכילה שמלת פולקה ארוכה ומרופטת, עם ז 'קט וסנדלים. בגד כזה ייראה כל כך אלגנטי על כל מי לובש את זה. יש כל כך הרבה שמלות מקסי יפה שאפשר לנסות בדפוסים שונים וצבעים שונים.

צף Maternity Maxi Dress

10. תלבושת חמוד תלבושת Dungaree

אם אתה רוצה מראה חמוד ונינוח, אז Dungarees יכול להיות מה שאתה צריך. Dungarees קל ללבוש והם נוחים. אתה יכול לערבב ולהתאים אותם כדי להתאים את מזג האוויר. ביום אביב אולי ללבוש סוודר בהיר ונעלי התעמלות כמו בהשתתפות. עבור יום קיץ חם, ללבוש dungarees עם חולצה וכפכפים.

חָמוּד Dungarees Maternity Outfit

No Replies to "21 בגדי הריון אופנתי עבור האביב והקיץ"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    96 − = 92