21 חמוד תלבושות כדי להעתיק את החורף | insightyv.com

21 חמוד תלבושות כדי להעתיק את החורף

חורף הוא ממש מעבר לפינה. אז, הגיע הזמן להתחיל לחשוב על ארון החורף שלך. כמו מזג האוויר הוא מקבל יותר קר אתה צריך להסתכל על תלבושות כי ישאיר לך חם ומראה מסוגנן. כדי לתת לך כמה רעיונות מצאנו 21 בגדים חמודים כי אתה צריך להעתיק את החורף. יש תלבושת עבור כולם כדי להעיף מבט ולמצוא האהוב עליך.

1. סוודר ורוד דוסקי וג’ינס לבנים

קודם כל יש לנו את זה מדהים ורוד ולבן נראה. התלבושת מורכבת מסוודר ורוד בהיר ורוד ומכנסי ג’ינס לבנים. השילוב הזה הוא אלגנטי ואלגנטי. התלבושת הושלמה במגפיים אפורים ארוכים ובתיק אפור. תוכלו להיראות מסוגנן דרך החורף ומעבר ללבוש משהו כזה.

וָרוֹד Sweater and White Jeans for Cute Outfits to Copy This Winter

2. Faux פרווה Gilet

ללא שם: להתחמם gilet פרווה faux כמו זה. Gilet הוא מסוגנן יהיה ג ‘אז את הבגדים הפשוטים שלך. אתה יכול ללבוש כל צבע אבל גוון בהיר כמו אחד בהשתתפות ילך עם הכל. זוג עם ג ‘ינס שחור וג’ ינס עבור המראה הכללי שיק.

פו Fur Gilet for Cute Outfits to Copy This Winter

3. סוודר חמוד וכובע

כובעים וסוודרים הם חייבים להחזיק בחורף. חתיכות סרוגות כמו אלה ישמור לך נעים ונראה מסוגנן כל דרך מזג האוויר הקר. אתה יכול ללבוש חתיכות כאלה או שאתה יכול ללבוש אותם כמפרידים. אנחנו אוהבים את המראה החמוד הזה.

חָמוּד Sweater and Hat for Cute Outfits to Copy This Winter

4. טרנדי ארוך מעיל

לעבור את החורף בסגנון עם מעיל הצהרה כמו זה. המעיל בהשתתפות הוא ארוך ויש לו הדפס רשת שחור לבן. מעיל כזה יעשה את כל התלבושות הישנות שלך נראה חדש אופנתי. אתה יכול לנסות להשיג מעיל כמו זה או לקחת השראה ממנו ולבחור מעיל בצבע נועז יותר. זכור שחור ולבן ילך עם הכל.

טרנדי Long Coat for Cute Outfits to Copy This Winter

5. תוסס Wellies

להבהיר לך מראה החורף עם wellies תוססת כאלה. הגברת הזאת מסוגננת יש לזווג חתיכות החורף שלה עם נעליים אדומות wellie. האדום הוא חייב להיות צבע של העונה כך יהיה מושלם עבור נעליים ואביזרים. נסו ללבוש wellies כמו אלה נראים מגניב יהיה לשמור על הרגליים יבש וחם.

תוססת Wellies for Cute Outfits to Copy This Winter

6. זוהר גותי

אופנה גותית חוזר אל אור הזרקורים לקראת הסתיו והחורף. הבחירה הבאה שלנו מראה שאתה יכול לקבל תלבושת עם מבטאים גותיים אבל עדיין יכול להיראות חמוד ומסוגננת. תלבושת החורף כמו זה מושלם לאירועים מיוחדים יותר כמו לילה בחוץ.

גוֹתִי Glamour for Cute Outfits to Copy This Winter

7. מעיל ירוק אלגנטי וג’ינס

אתה לא צריך ללבוש הרבה דפוסים והדפסים להיראות מסוגנן לחורף. אתה יכול לשמור את זה פשוט עם תלבושת כמו זה. הגברת הזאת לבושה בגד מינימלי עם מעיל ירוק יפה. מעיל אופנתי הוא דרך מפתח להיראות מסוגנן יום אחר יום. זוג עם עקבים כאלה או עם המגפיים ביום קר.

מסוגנן Green Coat and Jeans for Cute Outfits to Copy This Winter

8. צעיף צעיף חורף

בעת בחירת צעיף לנסות לבחור אחד כי הוא גדול, כפי שאתה תוכל ללבוש אותו בדרכים שונות. התלבושת הבאה שלנו מראה איך אתה יכול ללבוש צעיף כמו צעיף. לא רק זה יהיה לך נעים בחורף מזג האוויר, אבל אתה נראה מסוגנן. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה עם כל צעיף בכל צבע.

חוֹרֶף Shawl Scarf for Cute Outfits to Copy This Winter

9. סוודר חמוד וחצאית

התלבושת הבאה שלנו כולל סוודר חמוד וחצאית משולבת. שתי חתיכות אלה נראים כל כך מסוגנן כאשר שחוקים יחד. קח השראה מן המראה הזה ולנסות לבחור סוודר בצבע בורדו עם חצאית מודפסת. בורגונדי הוא צבע אופנתי הבחירה העונה, זה יהיה גם לתת עם צבעים רבים הדפסים.

חָמוּד Sweater and Skirt for Cute Outfits to Copy This Winter

10. זיקוקים ופרווה פו

ללבוש זוהר וינטג בעונה זו על ידי בחירת זיקוקים. ג’ינס מתרחבים נראים כל כך מגניב אופנתי וגם יגרום הרגליים שלך נראה יותר. אתה יכול ללבוש זיקוקים עם כל דבר אבל אתה יכול ללבוש אותם עם מעיל פרווה מזויף כמו האופנה הזאת. תלבושת כמו זה ייראה מדהים לכל אירוע מיום בחוץ עם הבנות לילה החוצה.

זיקוקים and Faux Fur for Cute Outfits to Copy This Winter

No Replies to "21 חמוד תלבושות כדי להעתיק את החורף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 5 =