שמלות שושבינה לאביב 2023 – insightyv.com

שמלות שושבינה לאביב 2023

11. בוהמיה שושבינת הכלה

מוקדם יותר הזכרנו את נושא החתונה boho. הרעיון הבא שלנו מראה איך bridesmaids שלך יכול ללבוש שמלות בוהמי בסגנון. כל אחד מהם לובש הדפס וצבע שונים. אתה יכול לקחת השראה שמלה אחת או לנסות את כולם. כך או כך השמלה ככה יהיה להאיר את כל החתונה באביב.

בּוֹהֶמִי Bridesmaids

12. שמלת האביב תחרה

תחרה הוא חייב להיות לחתונה. השמלה הבאה שלנו עם ראש תחרה לבן חצאית ורודה רכה. צבע וסגנון של השמלה הזו היא מושלמת לכל חתונה. כדי ליצור מחדש את המראה הזה אתה יכול להשתמש חלקים נפרדים החצאית יכול להיות בכל צבע על פי בחירתך.

אביב Lace Dress for Bridesmaids

13. חצאית טול וסוודר

הרעיון הבא שלנו כולל שני חלקים נפרדים. אנחנו יודעים שזה רשימת השמלות, אבל שני מפריד נראים כל כך חמוד ואתה יכול לעשות את המפרידים נראים כמו שמלה. הסוודר חצאית טול הם שילוב כזה מסוגנן. אתה יכול לבחור מה הצבעים שאתה אוהב, ואת bridesmaids יכול אפילו ללבוש צבעים שונים.

טוּל Skirt and Sweater

14. אור ורוד שושבינת שמלות

אור ורוד פסטל הוא מושלם עבור האביב. אלה שמלות הבא יתאים כל נושא החתונה. אתה יכול להיות סגנונות נפרדים כאלה או שאתה יכול לבחור שמלה דומה עבור כל bridesmaids שלך. שמלות ורודות כאלה יתאימו לכולם. לא רק זה אבל ורוד נראה נהדר עם שמלת כלה לבנה.

אוֹר Pink Bridesmaid Dresses

15. תוססת Floaty השמלה

לאחר מכן, יש לנו רעיון מדהים תוססת השמלה. השמלה היא מרחפת, אורך הרצפה ויש לה שרוולים יפים. שמלה כזאת תביא זוהר וינטאג לחתונה. אתה יכול לבחור צבע דומה או אולי אפילו ורוד בהיר או כחול. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה שמלה באביב.

תוססת Floaty Dress Idea for Bridesmaids

16. שמלת שושבינה פרחונית

אין דבר מושלם יותר באביב מאשר דפוסי פרחים. רעיון השמלה הבא שלנו כולל הדפס פרחוני ורוד בהיר. זה מושלם לחתונה. שמלה כזאת תתאים לכולם וכל bridesmaids שלך יאהב את זה. אתה יכול לקחת השראה זה ולבחור הדפס פרחוני שלך, צהוב יהיה נחמד.

פִּרחִי Bridesmaid Dress for a Spring Wedding

17. שמלות האביב אלגנטי

אם אתה מעדיף סגנונות שמלה פשוטה, אז הבחירה הבאה שלנו יכול להיות בשבילך. שמלות אלה הם בצבע רך, אלגנטי והם מושלמים לחתונה. טון פסטל כזה הוא בחירה מצוינת עבור האביב. אתה יכול להיות ארוך, קומה אורך שמלות או ללכת על סגנון קצר יותר.

אֵלֶגַנטִי Spring Dresses

18. שמלת שושבינה צהובה יפה

מוקדם יותר בתפקיד הראינו שמלות צהובות תוססת. הבחירה הבאה שלנו כוללת רעיון פסטל רך יותר. זו שמלה אלגנטית ייראה מדהים עבור חתונה באביב. שמלות אלה יתאים לכל החברים והמשפחה שלך יהיה להחמיא שמלת כלה יפה.

יפה Yellow Bridesmaid Dress

19. שמלת חתונה שמלות שושבינה

אם אתה רוצה bridesmaids שלך להיראות זוהר מאוד אז זה רעיון השמלה הבא יכול להיות בשבילך. השושבינות לובשות שמלות בצבע בהיר מאוד וכל אחת מהן יש צוואר אלגנטי. שמלה כזאת תתאים כל חתונה כל השנה.

בַּרדָס Neck Bridesmaid Dresses

20. אור ושמלות שושבינת השושבינה

השושבינות שלך לא צריך ללבוש את אותן שמלות. אתה יכול לבחור שני עיצובים או אולי שמלה אחרת עבור כל bridesmaid. אם אתה בוחר שמלות שונות חשוב שהם מתואמים. שמלות כאלה יהיה מקור נהדר של השראה אם ​​אתה רוצה שמלות שונות התואמות.

אוֹר and Lacy Bridesmaid Dresses

21. שמלת אביב חומה כתומה

אחרונה ברשימה שלנו היא שמלה כתומה חמה. כתום הוא בחירה צבע תוססת כי יהיה להאיר את כל החתונה. אתה יכול לבחור כתום מודגש אבל זה באביב לנסות לבחור צבע רך, פסטל. שמלות כאלה יהיה נהדר עבור החתונה בחוץ או חתונה החוף.

חַם Orange Spring Bridesmaids Dress

אנו מקווים שמצאת את השמלה השושבינה המושלמת עבור החתונה באביב שלך!

No Replies to "שמלות שושבינה לאביב 2023"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.