17 רעיונות בסגנון שושבינה עבור חתונה חורף | insightyv.com

17 רעיונות בסגנון שושבינה עבור חתונה חורף

הם אומרים כי צבע משחק תפקיד חשוב מאוד החתונה שלך, וזה בהחלט המקרה כאשר בחירת שמלות, פרחים, ואת התכונות החשובות של היום הגדול שלך. הכל צריך להשלים זה את זה, ולכן קניות ברחבי החורף שמלות כלה שמלות הוא חשוב. אתה צריך למצוא משהו שעובד איתך ועם השמלה שלך, אבל גם זה עובד עם שאר היום הגדול. זה יכול להיות קשה לשים את שני הצדדים זה לצד זה לפעמים.

אם אתה על המצוד אחר סגנונות של שמלות bridesmaids כי הם אלגנטי, מודרני, ייחודי ועדיין עדיין יפה עבור החתונה בחורף, הנה 17 רעיונות אתה בהחלט צריך להציץ לעבר.

1. אפור שמלות + גריי פו עוטף פרווה

גריי הוא צבע יפה, ולעיתים קרובות התעלמו, כאשר מדובר בחורף חתונות, ואתה באמת יכול לקבל ניסיוני עם עיצובים של שמלות כאשר יש לך אלה יפה faux- פרווה זורק לשים על הדף. אם לא היו לך את אלה, ייתכן שיהיה עליך לשקול יותר של כיסוי שמלה כדי להגן על הבנות שלך מפני מזג אוויר קר. זכור שהם יצטרכו לאמיץ את הקור כמוך.

אפור Bridesmaid Winter Dresses and Faux Fur Wraps

2. כל שחור השושבינות סגנונות + מגפיים

שחור הוא בהחלט מבט חזק ורב עוצמה, וזה לעתים קרובות לא משמש עבור שמלות כלה חורף שמלות בגלל זה. זה גוון מסתורי למדי ללכת, אבל אחד אלגנטי בכל זאת, כמעט לוקח על אפקט עניבה שחור מראה רשמי, ולא חתונה מסורתית.

שָׁחוֹר Bridesmaid Styles with Boots for a Winter Wedding

3. שמלות אדומות + אפור כיסוי לסרוג עליות

אדום ואפור עבודה ממש טוב ביחד, אשר עשוי לתת לך אפשרויות נוספות לבחירה כשמדובר אלה גדול לכסות עליות הבנות יהיה צורך כאשר עומד מסביב עם הקור איתך. אולי אתה רוצה ללכת עם לבן, או כדי להתאים את הגוון של השמלה שלך, אבל אם אתה מתאמץ לעשות את זה עובד בגוון אפור עובד ממש טוב. בדיוק כמו אלה bridesmaids יפה עם הכלה שלהם בגאווה להראות.

סָרוּג Scarf Cover Ups for Winter Bridesmaids

4. כחול כחול שמלות + פלנל כיסוי Ups

טרטן או משובצת הוא באמת נהדר עבור שמלות חתונה bridesmaids החתונה. זה פשוט נראה חם, אתה לא חושב? מושלם כאשר השמש מתחילה להגדיר את מזג האוויר הצונן מתחיל להיכנס. הכחול כהה עובד ממש טוב עם זה טרטן אדמדם מדי. האם זה נתן לך כמה רעיונות בסגנון bridesmaid להשראת החתונה בחורף?

חוֹרֶף Bridesmaids Flannel Cover Ups

5. ורוד & שמלות שמלות + צעיף פרווה לבן

צעיפים פרווה לבנים ללכת עם הרבה פחות או יותר. זה מה שאנחנו חושבים בכל מקרה. אתה יכול לקבל את bridesmaids על החתונה שלך לבחור גוון משלהם של ורוד עם שמלות כאלה, וזה מובטח לעשות את כולם מאושרים. הם לא כל צריך להיות לובש את אותו שמלות כלה חורף שמלות bridesmaids. לפעמים זה טוב לשבור מן המסורת.

חוֹרֶף Bridesmaids Sequin Dresses White Fur Shawls

6. שמלות עירום + צעיף פרווה חומה

עירום הוא כזה צבע על המגמה עכשיו, אז למה אתה לא תסתכל לכיוון הרעיון של עירום כשזה מגיע רעיונות בסגנון שושבינה לחתונה בחורף. אלה צעיפים פרווה חום חום פשוט ללכת כל כך טוב יחד עם גוונים עירום מדי, אז סביב כולם הוא זוכה.

עָרוֹם Bridesmaid Dresses and Brown Fur Shawls

7. שמלות שחורות + ירוק חורף זרי פרחים

פעם, כלות לא היו שם רק כדי לתכנן את מסיבת הרווקות הטובה ביותר אי פעם, כדי לפקח כי החתן למעשה מופיע בזמן. למעשה היתה להם מטרה. הם נועדו להדוף כל רוחות רעות שעלולות לאיים להרוס את יום החתונה שלך, או את חייך לצורך העניין. אנחנו מתערבים שאתה שמח שהזמנת אותם עכשיו, אה?

שָׁחוֹר Winter Bridesmaids Greenery Winter Bouquets

8. כחול שמלות כחול + צעיף פרווה לבן

אתה יודע את המסורת שבה אתה אמור לזרוק את זר על השושבינות שלך? ובכן, פעם היית ממש לזרוק נעל לעברם, ומי שאתה מכה יהיה אז להתחתן עדיין. אנחנו בטוחים שהם שינו את המסורת הישנה לזר במקום נעליים. אנחנו מעדיפים לא לקבל עין שחורה!

חיל הים Blue Winter Bridesmaids and White Fur Shawls

9. צעיף שמיכה צעיפים

חזרנו שוב לצבא, וזה רק מראה כמה צדדי הוא באמת. ראינו את זה עם שמלות כלה כחולות שמלות חתונה, ועכשיו אתה יכול לראות את זה עם אלה אדום. זה עובד בדיוק כמו מבריק! הדבר היחיד שאתה רוצה להבטיח כי כולם חמים ביום הגדול. אתה בהחלט לא רוצה אנשים רוטן לך על מה אמור להיות היום החשוב ביותר של החיים שלך!

חוֹרֶף Bridesmaids Plaid Scarves

10. שחור ושחור חורף שושבינות

שחור הוא די צבע מסתורי, ואדום יש קצת רקע כשמדובר בצבעים יום החתונה גם. זה צבע מאוד מגרה וחם, ואחד בהחלט מביא אנרגיה גבוהה. זה גם עובד בניגוד מושלם נגד שחור אתה רוצה גם. מה אתה חושב? היית?

שָׁחוֹר and Red Winter Bridesmaid Style

No Replies to "17 רעיונות בסגנון שושבינה עבור חתונה חורף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    12 + = 21