סיבות מדוע יש לך unfriended בפייסבוק

כאשר מישהו לא ידידותי לך בפייסבוק, זה לא צריך להטריד אותך, אבל להודות בזה - אתה לא יכול לעזור אבל תוהה מה הסיבה שהם הסיר אותך. האם זה בגלל שהם כבר לא מחבבים אותך? האם ההודעות שלך ותמונות מטרידות אותם? חיפשנו באינטרנט את הסיבות העיקריות מדוע אנשים יש unfriended בפייסבוק. בדוק אותם!

1. הוא התחתן.

ישנן שתי אפשרויות - הוא המשיך הלאה עם חייו או אשתו גרם לו לעשות את זה. אם אשתו מקנא, הוא בטח יוסיף אותך אחרי הקרב הראשון שלהם. האם אתה צריך לקבל את בקשתו? ובכן, אתה בהחלט לא צריך אבל זה תלוי בך. תעשה חיים!

2. אתה מפרסם יותר מדי על בעיות היחסים שלך.

איווט כביסה מלוכלך שלך בפייסבוק יגרום לאנשים להתכווץ. אם אתה נתקל בבעיות ביחסים, עליך לפתור אותן עם בן זוגך. שמור את הדברים הפרטיים פרטיים.

מערכת יחסים Drama on Facebook eCard

3. ברווז.

אם אתה כל הזמן לפרסם את התמונות שלך עם הפנים ברווז, אתה בחוץ! הפנים ברווז לא עושה את היפה שלך - זה לא סקסי ואתה צריך להפסיק לעשות את זה.

פרצוף ברווז Facebook eCard

4. שליחת בקשות המשחק יותר מדי.

אם אתה לא רוצה להיות לא ידידותי, להפסיק להפציץ אנשים עם בקשות שלך ממתק קנדי.

5. המצב חמוד מדי על אחרים משמעותיים שלך.

אנו שמחים לשמוע שמצאת את אהבת חייך. לא כל כך שמחה לשמוע על זה כל יום. למה אתה פשוט לא אומר את השותף הזה אל הפנים שלו במקום לחלוק את הרגשות שלך עם החברים שלך בפייסבוק?

אם You Really Loved Me Facebook eCard

6. אבל קודם, תן לי לקחת selfie.

אחד או שניים בשבוע הוא קצת הרבה אבל 2 או 3 ביום - יותר מדי!

פייסבוק Selfie eCard

7. מדברים יותר מדי על פוליטיקה או דת.

אולי כמחצית מהחברים שלך בפייסבוק מסכימים איתך פוליטית אבל זה אומר שהחצי השני כנראה לא.

8. אתה מפרסם יותר מדי על חיית המחמד שלך.

אולי שלוש התמונות הראשונות של הפאג שלך במשקפי השמש היו חמודים, אבל התמונה הרביעית גרמה לחברים שלך להסיר אותך מהרשימה היקרה שלהם של חברים בפייסבוק.

9. התרברבות

החברים שלך בפייסבוק בטח שונאים אותך אם תמיד היה לך יום מדהים ביותר אי פעם ("נחשו מה קרה לי ?!"), אין לך בושה לחלוק את כל ההישג שלך ("אני כל כך מכובד להודיע ​​...") , אתה לא יכול להאמין כמה גדול החיים שלך, שמנמן או עבודה ("חבר 'ה, החיים שלי כל כך מדהים.").

רַברְבָנִי on Facebook ecard

10. שוכח לומר "יום הולדת שמח!"

אין הודעת יום הולדת? אין מקום ברשימת החברים שלי, ילדה. כן, כמה אנשים יהיה unfriend לך אם שכחת לאחל להם יום הולדת שמח. יש הודעה של יום הולדת מסיבה, טיפשה!

שכחה to Say Happy Birthday on Facebook

11. אתה מפרסם ספוילרים.

אם אתה כל הזמן לפרסם ספוילרים מראה כי אנשים לא היתה לי הזדמנות לצפות עדיין, אז אתה כנראה מגיע להיות מוסר מרשימת החברים. יש לך את הזכות לפרסם את זה אבל יש לי גם את הזכות unfriend לך על זה.

12. אתה מעדכן את כל מהלך.

אתה מרגיש צורך לעדכן את כל המחשבות או להעביר, בכל שעה של היום? אם אנחנו יודעים איפה היית בימים האחרונים ומה אכלת לארוחת בוקר, אתה משתמש בפייסבוק לא נכון. טוויטר עשוי להיות אופציה טובה יותר עבורך.

13. דקדוק רע.

אם אתה מעל גיל 11, אתה צריך לדעת את ההבדל בין "שם, שלהם, הם", כמו גם "שני, אל, וגם." דקדוק רע יכול לגרום לאנשים כמה שפוי.

דוגמא of Bad Grammar on Facebook

14. אתה שונא את הכל ואת כולם.

אף אחד לא רוצה לקרוא הסטטוס של ננסי שלילי יום אחר יום. הסטטוס שלך בפייסבוק הוא לא המקום הנכון לטיפול בכעס שלך.

15. עוקב

אתה יודע שחצית את הקו כשאת אוהבת את התמונות הישנות שלו, מעיר על כל מה שהוא עושה ואומר, והוא אף פעם לא מחזיר לו טובה. ללא שם: אל תעשה את זה! זה מפחיד מדי ומוזר.

הִתגַנְבוּת on Facebook ecard

No Replies to "סיבות מדוע יש לך unfriended בפייסבוק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    27 − = 18