רעיונות לחתונה חתונה | insightyv.com

רעיונות לחתונה חתונה

חתונות חוף הם רומנטיים מאוד. יש משהו על המיקום האקזוטי, מזג אוויר יפה וצליל גלי האוקיינוס ​​המעורר תחושות של אושר ושמחה. אם אתם מתכננים לקשור את הקשר בחוף, אז יש להסתכל על הרעיונות האלה כדי לקבל קצת השראה. יש לנו רעיונות עיצוב ועוד. כל אלה יעזרו לך ליצור חתונה מדהימה החוף כי אתה ואת האורחים שלך יאהבו.

1. זר טרופי

התאימו את הזר שלכם להגדרה הטרופית בפריחה בהירה. סידור פרחים מדהים זה כולל פרחי טון רבים, כולל כתום ורוד ותוסס עם עלים ירוקים עשירים. פרחים כאלה יתאימו לכל שמלה. אתה יכול ליצור מחדש את זר כלה שלך עם נושא טרופי אבל עם סוגי פרחים שונים, צבעים וצמחים.

טְרוֹפִּי Bridal Bouquet Idea for a Beach Wedding

2. הודעה הזמנות בקבוק

לאחר מכן, יש לנו קצת כיף הזמנות ייחודי שכל אחד היה אוהב לקבל. הזמנות אלה נועדו להיראות כמו הודעות בבקבוקים. הזמנות כמו אלה חליפה החוף נושא החתונה בצורה מושלמת. אם אתה אוהב אמנות זה יכול להיות פרוייקט די גדול.

החוף Theme Message in a Bottle Invitation Ideas for a Beach Wedding

3. פשוט חתונה חוף השמלה

בעת בחירת שמלה לחתונה החוף יש כמה דברים לשקול. אתה צריך לבחור שמלה שמתאימה למזג האוויר ואחת המתאימה לחול. שמלה גדולה נפוחה בחום לא תהיה מהנה והתנועות שלך יהיו מוגבלות. אז, לנסות משהו פשוט כזה. אתה מקבל את נראית כלה יפה, עם רזה בכושר שיתאים החוף.

יפה Simple Wedding Dress Idea for a Beach Wedding

4. קבלת חתונה אלגנטית

חוף חתונות יכול לעתים קרובות יש vibe רגוע אבל לא נותנים לזה לעצור אותך מוסיף נוצץ זוהר. שולחן הקבלה משתמש בהשפעות מחוף הים בגוונים כחולים. יש לה גם הבזקים של זהב וזה נגמר עם ורדים. כל האלמנטים הללו ליצור שולחנות מדהימים מושלם לחוף, הוא מקור נהדר של השראה.

אֵלֶגַנטִי Blue Reception Idea for Beach Wedding

5. סנדלים יחפים כלות

נעלי סנדי הם לא נהדר. אז, תעלה את הנעליים ונסה סנדלים יחפים! דברים נפלאים אלה מאפשרים לך להיות חופשי יחף על החוף, אבל יש לך גם את המראה של נעל מדהימה. כלולות אלה כמו אלה תכונה פנינים פנינים. משהו כזה יתאים לכל שמלה.

פְּנִינָה Bridal Barefoot Sandals for a Beach Wedding Idea

6. חוף נושא עוגת חתונה

עוגת החתונה עיצובים לחתונה החוף הם אינסופית. אז, אם אתה רוצה וואו ללכת על משהו ייחודי כזה. עוגה זו כוללת חוף חולי עם כסאות נוח חמוד עם שם הכלה והחתנים. זוהי יצירה מדהימה זה ייראה מדהים בכל חתונה.

החוף and Sand Theme Wedding Cake Idea for Beach Wedding

7. Floaty שושבינת הכלה שמלות

בחירת שמלות bridesmaids חשוב מאוד. אתה רוצה את השמלות כדי להתאים את שלך ואת נראית נהדר. הדבר האחרון שאתה צריך הם bridesmaids אומלל. דרך קלה להשיג את השמלות הנכון לחתונה החוף היא לבחור משהו flaty ופשוט כמו אלה. שמלות כמו אלה החליפה כל נערה יהיה מחמיא כל שמלה של הכלה.

ארוך, Elegant and Floaty Bridesmaids Dress Idea for Beach Wedding

8. קריאייטיב יצירתי כרטיסי מקום

הפוך את השולחנות שלך ייחודי עם אלה קלפים צדפה חמוד! פגזים אלה תכונה קליגרפיה מדהימה החליפה את נושא החוף. אתה יכול ליצור מחדש את אלה או שאתה יכול להשתמש בכל פגז שנמצא על החוף. נסה לערבב פגזים תואמים למראה טבעי.

יְצִירָתִי Oyster Calligraphy Place Card Idea for Beach Wedding

9. צילום חתונה

תמונות החתונה שלך הם חשובים. זוהי הדרך שאתה, המשפחה והחברים שלך יזכרו את היום המיוחד. מיקומי חוף יוצרים רקע מדהים בתמונות. יש כל כך הרבה תמונות מדהימות שנוצרו בגלים כחולים אבל מה לגבי תמונה שקיעה מדהימה כמו זה. זה באמת לוכדת את הרומנטיקה של היום. תמונה כמו זו היא השראה גדולה איך אתה רוצה את התמונות שלך כדי להסתכל.

חֲתוּנָה Photography Idea for Beach Wedding

10. מעבר חתונה פרחים

הרבה הולך תכנון החתונה. אחד הדברים החשובים לחשוב על זה איך אתה רוצה את המעבר המעוצב. תסתכל על המעבר המדהים הזה כדי לקבל השראה. זה כולל שביל פרחוני עם כיסאות לבנים מדהימים. הפרחים הגדולים נראים מפוזרים מסביב. משהו כזה יעשה את היום מיוחד ויהיה וואו לאורחים.

פִּרחִי Wedding Aisle Idea for Beach Wedding

No Replies to "רעיונות לחתונה חתונה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 4