רעיונות מגניב יצירתי עבור התינוק של התינוק להתקלח | insightyv.com

רעיונות מגניב יצירתי עבור התינוק של התינוק להתקלח

11. נושא ימיים

מקלחות ימיות נושאים פופולריים מאוד עבור הילד. עם שולחן מזנון מעוצב להפליא כזה אנחנו יכולים לראות למה! הוא כולל את כל הדברים שיש מלחים קטנים זקוקים לסירות לגלגל הספינות. אתה יכול ליצור משהו כזה ואפילו להתאים אישית את זה כמו זה.

נַוָטִי Theme Table for Boy's Baby Shower

12. אהוי זה ילד

נושא אחד עם הנושא הימי יש לנו אהוי זה עוגת הילד. זוהי עוגה מדהימה הכוללת עוגן וחבל. זה נראה כמעט טוב מכדי לאכול והוא יהיה הגמר המושלם לכל שולחן מזנון. עוגה כזאת היא חייבת להיות מקלחת ימית.

נַוָטִי Ahoy Cake for Boy's Baby Shower

13. בלון התינוק

בלונים הם מועדפים לקשט. הפוך את תפאורה הבלון שלך ייחודי עם עיצוב חישוק כזה. בלונים צבעוניים רבים מאובטח לחישוק עם בלוני כסף כסף באמצע. זה יהיה נהדר על הקיר או לעמוד כמו תכונה. אתה יכול ליצור את זה בכל ערכת צבעים כדי להתאים לכל נושא מקלחת.

תִינוֹק Balloon Decoration for Boy's Baby Shower

14. בייבי מקלחת סוכריות

מחפש טובות צד ייחודי לתת לאורחים שלך? אז אתה צריך לבדוק את אלה בקבוקי התינוק. הבקבוקים מלאים סוכריות צבעוניות שונות תכונה תווית אישית. אלה הם כיף ויהיה להיט עם כל האורחים. אתה יכול אפילו לתת את אלה כמו פרסים.

תִינוֹק Bottle Candy for Boy's Baby Shower

15. תחזיות התינוק

לאחר מכן, יש לנו פעילות מהנה עבור כל האורחים. כל אורח ממלא את תחזיותיהם לגבי משקל התינוק, זמן הלידה ועוד. יש גם מקום בתחתית לכתוב חתיכות קטנות של עצה. לא רק זה יהיה לשעשע אבל הקלפים נהדרים כמו מזכרת עבור אמא לעתיד.

תִינוֹק Predictions for Boy's Baby Shower

16. חיתול קישוט המשחק

יש לנו עוד פעילות שתגרום לאורחים להפגין את כישוריהם האמנותיים. נסה חיתול לקשט. זה יקבל את האורחים נהנים ואת mamma-to-be יהיה ליהנות להסתכל על עיצובים. החיתולים יכולים להישמר כזיכרונות או אפילו לשים על החדש נולד כאשר הוא מגיע להזדמנות צילום מצחיק.

לְקַשֵׁט Diaper Game Idea for Boy's Baby Shower

17. לחתול לחתום

הנה רעיון סימן מצחיק ללכת עם המשחק חיתול שלך. הוא כולל שיר מצחיק שייתן הוראות לאורחים ויגרום להם לצחוק. אתה יכול ליצור את זה בכל גופן או צבע אתה רוצה להתאים את ערכת הנושא. ערכת צבעים זו נהדרת למקלחת של ילד.

לְחַתֵל Decorating Sign for Boy's Baby Shower

18. ספארי נושאים

צאו לטיול על הצד פראי יש מקלחת ספארי נושאים התינוק. זהו נושא מהנה ובהיר מושלם עבור ילד או ילדה. הנה שולחן בופה ספארי מדהימה להשלים עם חיות בג ‘ונגל ועוגות יפות. קח השראה ולהיות יצירתי כמו שאתה אוהב!

ספארי Theme for Boy's Baby Shower

19. אישית בייבי Board

הרעיון הבא שלנו יהיה ייחודי לכל מקלחת. לוח מותאם אישית זה כולל את כל העובדות ואת אבני הדרך על אמא ותינוקת. זוהי דרך חמוד לחלוק את המסע עד כה עם בני משפחה וחברים. אתה יכול ליצור משהו כזה או להוסיף אירועים משלך.

מותאם אישית Baby Shower Board

20. חתול מתנה עוגה

הנה עוד דוגמא מבריקה לעוגת חיתולים. זה כולל פיסות קטנות אחרות כגון גרבי תינוק וסינר. עוגה כמו זו היא מתנה נפלאה נותן את אמא ל-להיות מעשי פריטים. אתה יכול להוסיף כל פריטים לתינוק זה מכובעים צעצועים. האפשרויות אינסופיות.

לְחַתֵל Cake Gift Idea for Boy's Baby Shower

21. אל תגיד בייבי

אחרון ברשימה שלנו הוא משחק מבריק שכולם ייהנו. כל אורח שם על עניבת פרפר וכל פעם שמישהו אומר את התינוק על עניבת הפרפר שנגנבת. מי שיש לו את הקשתות ביותר בסוף בסוף זוכה. עניבת הקשת מושלמת למקלחת של ילד. אתה יכול ליצור משהו כזה בעצמך אם אתה ערמומי ויצירתי.

דוֹן't Say Baby Game for Boy's Baby Shower

כל הרעיונות האלה תיצור מקלחת התינוק לזכור.

No Replies to "רעיונות מגניב יצירתי עבור התינוק של התינוק להתקלח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    30 − 21 =