רעיונות לחתונה כפרי – insightyv.com

רעיונות לחתונה כפרי

נושא החתונה כפרי הפך פופולרי מאוד. זהו נושא כי הוא הכל על בחוץ ואת הכפר. אתה יכול ליצור את המראה כפרי החתונה שלך בכמה דרכים. אתה יכול לקבל חתונה בחוץ או להביא את האלמנטים הטבעיים בתוך הבית. אנחנו אוהבים את הנושא הזה וחושבים שתעשה זאת. אז, מצאנו 21 רעיונות חתונה כפרי. כל אלה יהיו דרך מצוינת להוסיף רומנטיקה רומנטית ליום המיוחד שלך.

1. הזמנות חתונה כפרי

הזמנות לחתונה שלך ייתן את האורחים ואת הרעיון של מה הנושא החתונה שלך. אז, אם אתה הולך על אווירה כפרית ההזמנות שלך צריך לנסות לשקף את זה. הזמנות אלה להשתמש בצבעים טבעיים ויש להם embellishments הארצי. עיצוב כזה הוא כפרי ואלגנטי. התחרה היא מגע כלה יפה.

כַּפרִי Wedding Invitations for Rustic Wedding Ideas

2. חתן וחתן סטיילינג רעיונות

ההחלטה מה ללבוש לחתונה הוא אחד האתגרים הגדולים ביותר. רבים עשויים לבחור סגנון boho עבור נושא זה החתונה אבל אלה שני להוכיח כי כפרי יכול להיות glam. לשניהם יש מראה חתונה אופנתי הצבעים הם נייטרליים ארצי. שני אלה מקבלים את האיזון הנכון של החתונה הטבעית והזוהרת. זהו מקור נהדר של השראה עבור בגדי החתונה שלך.

כַּלָה and Groom Styling Ideas for Rustic Wedding Ideas

3. פרחוני ברוכים הבאים ללוח החתונה

הצג את כל האורחים שלך שבו החתונה האפי ביותר של השנה מתרחש עם שלט יפה כמו זה. השלט נראה כמו לוח גיר עם קליגרפיה אלגנטית של שם הזוג ותאריך החתונה. הלוח הוא סיימה את עם פרחים תוססים. אתה יכול ליצור את זה מחדש בחתונה שלך עם כל סידור פרחים. זה יעשה פרוייקט DIY מדהים אם אתה יצירתי.

פִּרחִי Welcome to the Wedding Board for Rustic Wedding Ideas

4. כפרי בארן חתונה רעיון

בארים הם מקומות פופולריים מאוד עבור החתונה נושא כפרי. זה אולי לא נשמע זוהר בהתחלה, אבל את התמונה בהשתתפות צריך לשנות את דעתך. זה היה מקושט עם פרחים יפים, נרות ואורות. הגדרה כזו היא אלגנטית, נעימה מאוד רומנטית. אתה יכול להוסיף בסידורי פרחים שלך להוסיף עיצוב משלך. יש הרבה מקומות החתונה האסם בחוץ.

כַּפרִי Barn Wedding Idea for Rustic Wedding Ideas

5. סלסלות קונפטי

אין חתונה עם קונפטי. במקום שיש מעט תיבות קונפטי זמין לנסות שיש סלים כאלה. לאחר סלים מתאים עם הנושא ונותן לכולם גישה confetti בו זמנית. סלים כמו אלה יהיה חמוד בכל חתונה.

פְּתִיתֵי נִיָר סַסגוֹנִיִם Baskets for Rustic Wedding Ideas

6. Bridesmaid סטיילינג רעיונות

בחירת שמלות עבור bridesmaids שלך הוא מאוד חשוב. אתה לא רוצה לקבל את החתונה עם שמלות הסיוט הקלאסי סיוט. לקבלת חתונה כפרי, אתה צריך לנסות לבחור שמלות להשתמש בצבע טבעי. אתה לא רק צריך לבחור צבע אחד אתה יכול לבחור מגוון של גוונים כמו אלה bridesmaids. חתונה נראה ככה הוא נצחי ייראה נהדר על התמונות בשנים הבאות.

שׁוֹשְׁבִינַת הַכַּלָה Styling Ideas for Rustic Wedding Ideas

7. שולחנות קבלה כפריים

בעת בחירת שולחן הקבלה עיצוב פריסה, אתה רוצה משהו זה יהיה וואו האורחים שלך. אם אתם מחפשים טבלאות כפרי ואז להשתמש בטבלה זו כהשראה. יש בו כל דבר מן נוגע טבעי עם פרחים ועיצוב עץ אל הזוהר ואלגנטיות של חתונה. מספרי שולחן מעץ יהיה בחירה מצוינת עבור כל החתונה.

כַּפרִי Reception Tables for Rustic Wedding Ideas

8. חתונה בחוץ הירשם פוסט

לאחר מכן, יש לנו רעיון כי הוא גם דקורטיבי ומעשי. שלט חוצות כמו זה יכול תכונה כל הכיוונים החשובים כמו אזור הקבלה, רחבת הריקודים ועוד. אתה יכול לבוא עם הכיוונים שלך עבור החצים. לא רק זה יגיד לאנשים לאן ללכת אבל זה עושה רעיון יצירתי הרעיון. אפשר אפילו לקשט משהו כזה עם פרחים.

בָּחוּץ Wedding Sign Post for Rustic Wedding Ideas

9. יפה חתונה חוצות קבלת פנים רעיון

הנה עוד רעיון הקבלה. זה אחד בחוץ מראה עד כמה יפה מקום בחוץ יכול להיראות. יש בו אווירה כפרית עם מגע של זוהר ואלגנטיות. האורות והפרחים נותנים לו מראה רומנטי. אזור זה כולל גם רחבת ריקודים אשר מסיבת החתונה אינה שלמה. אם אתה רוצה משהו כיף גלאם ואז לקחת השראה מזה.

יפה Outdoor Wedding Reception Decor Idea for Rustic Wedding Ideas

10. רעיון חתונה כפרית

עוגת החתונה צריכה וואו. זה יהיה המרכזי במרכז הקבלה וזה יהיה הרבה תמונות החתונה. לקבלת עוגה בסגנון כפרי, אתה צריך לחפש עיצוב שמשתמש בצבעים טבעיים. עוגה זו היא דוגמה מצוינת, היא כוללת שלוש קומות עם עיצוב צבוע ארצי. זה עוגה זה נראה מדהים ואנחנו בטוחים טעם זה.

כַּפרִי Wedding Cake Idea for Rustic Wedding Ideas

No Replies to "רעיונות לחתונה כפרי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.