מפחיד ליל כל הקדושים תלבושות רעיונות לזוגות | insightyv.com

מפחיד ליל כל הקדושים תלבושות רעיונות לזוגות

הולך למסיבה ליל כל הקדושים עם החצי השני שלך? אז למה לא לבחור תלבושת של זוג. בחירת תלבושת התואמת ייתן לך גם כיף נראה ייחודי זה יהיה להיט בכל צד. יש כל כך הרבה רעיונות תלבושות מדהים לשני אנשים כי תמצאו את זה קשה לבחור. עשינו חלק מהעבודה בשבילך ומצאתי 23 רעיונות מפחיד ליל כל הקדושים מפחיד לזוגות. יש רעיון תלבושות עבור כל זוג, תסתכל למצוא האהוב עליך.

1. ליצנים מפחידים

קודם כל יש לנו שני ליצנים מפחידים. לשניים אלה יש מסכות שונות, אך תואמות בגדים מפוספסים. תלבושות כמו זה ייתן את כל האורחים במסיבה פחד. אתה יכול ליצור מחדש את התחפושת של הזוג שלך עם כל המסכות רק לוודא שאתה להתאים את התלבושות.

מַפְחִיד Clowns for Scary Halloween Costume Ideas for Couple

2. Chucky ואת הכלה שלו

Chucky הוא סרט אימה ידוע. שני אלה יצרו תלבושות של זוג מפחיד על ידי להתלבש כמו צ ‘אק וכלתו. תלבושות אלה יעשו כיף DIY Halloween פרויקטים קל לשחזר. רעיון זה הוא מושלם עבור בני הזוג אשר מחפשים תחפושת יצירתי מושלם עבור ליל כל הקדושים.

צ'אקי and His Bride for Scary Halloween Costume Ideas for Couples

3. שלד פנים

אתה יכול ליצור תלבושת של זוג על ידי לובשת איפור תואם. שני אלה יצרו מראה ייחודי על ידי לבוש חצי איפור השלד. איפור השלד הוא די פשוט ליצור מחדש. יש הרבה הדרכות זמין באינטרנט כדי לעזור לך להשיג את העיצוב שלד.

שֶׁלֶד Faces for Scary Halloween Costume Ideas for Couples

4. דקסטר תלבושות

הבחירה הבאה שלנו לא מפחידה במבט ראשון, אלא רק בגלל שזה לא גור, זה לא אומר שזה לא מפחיד. שני אלה התלבשו כמו דקסטר ואחד מקורבנותיו. דקסטר היא תוכנית טלוויזיה ידועה על רוצח. כל מי שצפה בו יידע שדקסטר יכול להיות בחור מפחיד. אז, ליצור תלבושת ייחודית זו תהיה מכה בכל צד.

דקסטר Costume for Scary Halloween Costume Ideas for Couples

5. יום שלדי המתים

יום של גולגלות מת הם בחירה מאוד פופולרי עבור ליל כל הקדושים. גולגלות אלה נראים נהדר כמו רעיון סולו, אבל גם להפוך את התלבושת של זוג נהדר. כדי ליצור את המראה הזה אתה צריך לבחור את העיצוב שלך, עיצובים לא צריך להיות אותו הדבר כמו שתתאים בגלל הסגנון דומה. תחפושת כמו זה הוא רעיון כיף ומהנה עבור כל זוג.

יְוֹם of the Dead Skeletons for Scary Halloween Costume Ideas for Couples

6. בובות

לאחר מכן, יש לנו רעיון איפור בובות. זה נראה ייחודי וקל להשגה.

מפחיד ליל כל הקדושים תלבושות רעיונות לזוגות

7. רוצח מפחיד

ליצור בגדים הרוצח זה ליל כל הקדושים על ידי בחירת תלבושות מסרטי אימה ידועים. אחד הוא לבוש כמו פרדי והשני כמו ג ‘ייסון. שני אלה הם תחפושות מפחיד כי יהיה להיט בכל מפלגה. אתה יכול גם לבחור שני סמלים שונים אימה הסרט.

רוֹצֵחַ Scary Couple for Scary Halloween Costume Ideas for Couples

8. מפחיד ליל כל הקדושים מפחיד

רוצה תחפושת ייחודית? ואז לקחת השראה מן השניים האלה. הזוג הזה יצרו מראה מסכות מפחיד. הם לובשים מסכות עם דם סביב הקצוות. המסכות שונות אבל לעשות התאמה. שניכם יכולים לבחור כל מסכה מ שיק כדי תוססת ו מודגש.

ליל כל הקדושים Masquerade for Scary Halloween Costume Ideas for Couples

9. זוג בובות מפחיד

בובות הם מאוד מצמרר. אז, תחפושות בובה מושלמים ליל כל הקדושים. שני אלה יצרו מאוד חשוך ומפחיד תחפושות ליל כל הקדושים על ידי מבט כמו בובות. תלבושות כאלה ייראו נהדר בכל מפלגה. יש הרבה איפור בובות ותלבושות רעיונות אז אתה יכול להיות יצירתי כדי ליצור מראה מחריד.

מַפְחִיד Doll Couple for Scary Halloween Costume Ideas for Couple

10. AHS השראה זוג תלבושות

סיפור האימה האמריקאי הוא תוכנית טלוויזיה פופולרית מאוד, כי הוא מלא אימה ופחד. אין זה מפתיע כי זה מראה טלוויזיה מפחיד נתן השראה תחפושות ליל כל הקדושים רבים. שני אלה יש לבוש כמו Twisty הליצן ואת הרוזנת. אתה יכול ליצור מחדש תחפושות ליל כל הקדושים מפחיד כמו אלה או לבחור תווים משלך.

AHS Inspired Couple Costume for Scary Halloween Costume Ideas for Couples

No Replies to "מפחיד ליל כל הקדושים תלבושות רעיונות לזוגות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 62 = 70