69 הלב מחמם האחות רעיונות קעקוע | insightyv.com

69 הלב מחמם האחות רעיונות קעקוע

Inking העור שלך הוא מחויבות לבד. כאשר אתה מוסיף קשר משפחתי לערבב, המחויבות היא אפילו חזקה יותר! אהבה משפחתית חזקה מכל דבר אחר בעולם. אם יש לך אחות, אתה יודע את הקשר בינך הוא לכל החיים ואחיות לשתף אג”ח כי הוא שביר. אחיות הם יותר מאשר רק בן משפחה – הם החבר הכי טוב שלך ואדם אתה תמיד יכול לסמוך עליו. תגיד את כל הסודות שלך ולגלות בהם. קעקועים הם דרך מצוינת להראות את האחיות שלך לאהוב את העולם כדי לחזק את היחסים שלך אפילו יותר. קעקועים הם אפילו יותר מיוחד כאשר יש להם משמעות בפועל מאחוריהם. אם אתה חושב שיש קעקוע אחוות כדי לחגוג להתחבר יחד, לחשוב על מקבל קעקועים תואמים. אתה רוצה משהו מיוחד לשניכם אז לא רק לחשוב על מה שאתה רוצה, אולי אחותך שונה. יש לשבת ולדבר על הסגנון והצבעים שאתה רוצה לקבל רעיון טוב יותר.

לפני שאתה מבקר את אמן הקעקועים, לבדוק את רשימת ההתחממות הלב של הדף 69 קעקועים אחות. אלה בהחלט לעזור לך לקבל כמה רעיונות והשראה. תהנה!

Contents

1. התאמת רגל קעקועים

למה לא צריך קעקועים רגל תואמים יש חיבור לכל החיים.

חָמוּד Matching Sister Foot Tattoos

אינסטגרם / מגמוסקאקס

אתה תמיד יכול להראות אותם בקיץ. בכל פעם שאתה ביחד, עליך לחבר קעקועים שלך כי הם נראים מדהים! לאחר התאמה של מאמנים כמו התמונה לעיל הוא גדול מדי! לאחר קעקוע על הקרסול שלך יכול להיות מכוסה בקלות, במקרה שאתה לא רוצה להראות את זה 24/7.

2. פינקי נשבע קעקועים

איך לקלל על קעקוע פינקי שלך היא מחויבות!

פינקי Swear Matching Sister Tattoos

אינסטגרם / קרולינאלוהה

ללא שם: אתה זוכר תמיד נשבע על הזרת שלך? כילדים, אנחנו תמיד משתמשים בזה. אתה מכיר סודות זה של זה והכל על זה אז למה לא לקבל קעקועים תואמים. תביא את זה בחזרה לחיים עם פינקי תואם נשבע קעקועים.

3. קעקועים אהבה אינסופית

משפחה היא אהבה אינסופית.

אינסטגרם / nathifurtado

אינסטגרם / נטיפורטאדו

זה קעקוע הוא פשוט וללא מאמץ. אין צורך בתמונות או בסמלי לוגו עם הודעה זו. אהבה אינסופית אומרת הכול. אם אתה מעדיף לבחור את הציטוט, ודא שאתה בוחר גופן אלגנטי כמו התמונה לעיל. זה יבלט ו מדגיש עד כמה עדין אומר את זה. לאחר גופן מדהים עושה את כל ההבדל.

4. יפה פרח קעקועים

האם אתה מחפש משהו צבעוני וייחודי לכל האחיות שלך?

תוֹאֵם Flower Tattoos for Three Sisters

אינסטגרם / ג’ורדשי

פרח קעקועים יכול להיראות מדהים ולתקתק את כל תיבות שלך. אם אתה רוצה קעקוע פרח אחותי, להבטיח לך לבחור פרח צבע שונה לאחות שלך (ים). זה ישמור את הקשר אבל גם להיות קצת שונה. יש את גופן טקסט כמו האחיות שלך ואת אותו פרח אבל לערבב את זה עם צבעים שונים.

5. חמוד קעקועים שורש כף יד

פרקי הידיים הם מקום שכיח למדי כדי לקבל קעקוע.

תוֹאֵם Sister Wrist Tattoos

אינסטגרם / נחותאוטברוקלין

בחירת קעקוע פרק חמוד, תציג את האהבה שלך ואת הקשר שלך עם אחותך. זה יכול להיות קעקוע קטן או קעקוע גודל טוב כמו בתמונה לעיל. זה מתוק, חמוד ותמים, מראה שתי בנות על נדנדות שהן אחיות. כפי שאתה יכול לראות על התמונה, שני קעקועים הם ההפך של זה. כמובן, כאשר אתה מקבל יחד, אתה צריך לקחת תמונה כמו אחד מעל כדי להשוויץ קעקועים תואמים שלך!

6. חלום Catcher קעקועים

לוכד חלומות הם כל כך מסובך ויפה.

אָחוֹת Dream Catcher Matching Tattoos

אינסטגרם / madde3d

אלה יש כמה משמעויות שונות, אבל אם אתה ואחותך לקבל לוכד חלום תואם על הגב שלך, אתה תהיה התאמה לכל החיים. כולם חולמים גם אם אנחנו לא זוכרים את זה כשאנחנו מתעוררים. לאחר קעקוע לוכד חלום יהיה להיפטר החלומות שלך מגעיל ולשמור על הטובים. זה יכול להתייחס לדברים רבים אחרים כגון סמל של אופנה ותרבות יליד אמריקה. לוכד חלומות עשויים נוצות, חרוזים, חישוק האינטרנט. מרכיבים אלה לבדם יש משמעויות משלהם. נוצה מייצגת נשימה של אוויר שהיא חיונית לכל החיים. אלה נמצאו תלויים במעגל העץ העגול. החרוזים שם כדי ללכוד חלומות טובים כאשר אתה ישן. יש בדרך כלל חרוז אחד במרכז המייצג את העכביש באינטרנט. החישוק הוא למסגר את לוכד החלומות, אלא גם מייצג את מעגל החיים. סוף סוף, האינטרנט תופס את החלומות הרעים שלך.

7. ביג סיס, ליל סיס

ללא שם: האם אתה אחות גדולה או אולי אתה אחות קטנה? או, זה רעיון מדהים.

גָדוֹל Sis, Lil Sis Tattoos for Sisters

אינסטגרם / ג’אביליין

קבל גדול sis ו ליל sis קעקועים. זכור כאשר אתה גדלתי ואת אמא שלך או אבא היה למדוד אותך על הקיר ואז לסמן את זה עם תאריך? זה מזכיר לי כל כך הרבה, וזה מביא זיכרונות ילדות. ודא הקעקוע מצייר את הקו גבוה יותר עבור אחותי גדול קו נמוך עבור אחותה ליל. זה מוסיף למגע.

8. קעקועים בצבעי מים

בחירה שיש קעקוע בצבעי מים תזרים צבע וחיים ביניכם.

תוֹאֵם Watercolor Tattoos for Sisters

אינסטגרם / פלוריאנקרמר

הוסף מבט אמנותי עם הרבה צבע ולוודא שזה כתם מדי כדי להביא אותו לחיים. נוצות טובות להוספת צבע כמו כולם בדרך כלל כאלה, כך שאתה יכול גם לחלוק את האהבה. ברגע שאתה מסתכל על הצורך התאמה קעקועים בצבעי מים, לא תוכל להסתכל אחורה. קעקועים בצבעי מים אין מתאר שחור אשר הופך את הצבעים להיראות כמו ציור ולא קעקוע. הם נוטים לבוא בחיים יותר מאשר אחרים קעקועים צבע רגיל רגיל. תהליך קבלת קעקוע בצבעי מים אינו שונה כדי לקבל כל קעקוע אחר. אז אם אתה חושב על מקבל עיצוב ארט, לדבר עם אחותך על הצורך להתאים צבעי מים tatts!

9. התאמת ציטוטים קעקועים

אם יש לך ציטוט כי שניהם חיים על ידי ומאמינים, יש את זה כמו קעקוע.

אָחוֹת Matching Quote Tattoos

אינסטגרם / אראייג’ד

בדרך זו, בכל פעם שאתה מסתכל על זה, אתה זוכר את הציטוט ואת אחותך. אנשים רבים יש ציטוטים משלהם כי הם חיים על ידי אבל אתה צריך למצוא ציטוט כי שניכם מאמינים בו ואהבה כי יהיה לך את זה קעקוע למשך שארית חייך, לעשות את זה טוב. אמירות קעקוע הם פשוט פופולרי כמו בעל עיצוב על העור שלך. אנשים רבים בוחרים באמרות או ציטוטים כדי להשוויץ אופי שלהם תקופה בחיים שלהם. לא משנה מה הגיל שלך, האמירות מתייחסים לאנשים רבים וזה עשוי להתייחס לזמן מסוים בחייהם שבו הם להתגבר על בעיה או בעיה שהם התרחשו וזה מושלם אם אתה ואחותך עברו את זה ביחד. זה עשוי לייצג בן משפחה שכבר לא איתנו ואתה ואחותך רוצים להישאר קרובים אליהם. רק תזכור כאשר אתה בוחר את הציטוט שלך שזה יהיה איתך במשך זמן רב מאוד, אז לעשות את זה דבר בלתי נשכח ולא משהו שאתה ואחותך תשכח בשנים הקרובות.

10. אתה שומר אותי בטוח & אתה שומר לי פרוע

אתה שומר אותי בטוח ואתה שומר אותי פרוע יהיה להתייחס לאחיות רבות.

אתה Keep Me Safe Sister Tattoos Idea

אינסטגרם / thatppearlgirl.wc

אולי את האחות שמסתכלת על המשפחה שלך ואחותך היא ילדה פראית. מושלם! עם אחיות, שם נוטה להיות אחד פראי ואחות שקטה. מי מהם אתה? האם אתה רוצה את זה בתור הצהרה מודגש? אם כן, לשמור אותו זהה לתמונה לעיל. גופן שחור יגרום לו להתבלט ואם אתה מוסיף צבע, זה לא יהיה כמו בולט. הצטרפות האותיות, יהיה לרכך את המראה ואת קו תחתון, יראה כמה אומר לך אומר.

11. התאמה קעקועים זרוע

לאחר קעקוע זרוע תואמת היא דרך להראות את האהבה שלך ואת החיבור לאותו אדם.

אָחוֹת Matching Arm Tattoos

אינסטגרם / aishasurendran

הרעיון הטוב ביותר יהיה לקבל את אותו קעקוע אבל יש את זה מקשר את איכשהו איכשהו, כמו בתמונה לעיל. אם אין לך אומר או משהו שמתחבר לשניכם, למה לא יש בנות מקל שמדברות זו עם זו! זהו עיצוב מושלם אם אתה תמיד לשמור על קשר אחד עם השני תמיד לשוחח בטלפון. הוסף כתם של צבע על ידי הוספת שפתיים אדומות סקסי לנערות מקל שלך, זה יביא אותו לחיים.

12. רוח רוז קעקועים שלוש אחיות

אלה מדהים רוחות רוח קעקועים ימשכו לאחיות רבות.

רוּחַ Rose Sister Tattoos

אינסטגרם / helenajohannesson

המצפן מייצג מדריך וכיוון. אם אתה תמיד נוסע או תמיד רוצה עצה אחותית, זה יכול להתייחס גם לך. מצפן קעקועים נראה מדהים ואתה לא צריך להוסיף כל צבע כדי להראות את זה. הם נועזים ויכולים להיות הרבה דברים. בין אם אתה מוצא את המסע החיים שלך, הולך לטייל, תמיד מכוונת הביתה או תחושה אבודה, אתה יכול למצוא סיבה הנוגעת לך. זהו הפתרון האידיאלי עבור אחיות רבות כמו כולנו במסע החיים וכאשר אנו טסים הקן, אנחנו תמיד באים הביתה. אם אתה אוהב לנסוע, אתה יודע שיש מצפן הוא גאדג ‘ט חיוני שיש. העיצוב בפועל הוא יוצא דופן וייחודי. אתה יכול כמובן להוסיף מגע של צבע אם אתה רוצה לעשות את זה לטעמך. הרקע מראה סצנה ציורית עם ירח ועצים, אבל אתה תמיד יכול להתאים אישית את זה למעשה אחותך.

13. התאמת קפטן הכוכבים קעקועים עבור אחיות תאומות

האם שניכם נולדים תחת מזל גדי? זהו קעקוע מושלם עבור שניכם.

תוֹאֵם Capricon Constellation Tattoos for Twin Sisters

אינסטגרם / אינגרידאנקרסן

בעל אחות או אחיות מדהים אבל אם יש לך תאום, זה מיוחד במיוחד! אתה כבר בצד של כל כך הרבה שנים, אולי אפילו רוטב אותו! אל תתבייש, זה קשר מדהים בינך לבין זה הוא אדם אחד שמכיר אותך מבפנים ומבחוץ. גם אם התמונות הילדות הישנות שלך מביכות, זה קשור לקשור אותך ואת אחותך. היא האדם שאתה תמיד יכול להשיב על ולגלות בו לאחר קעקוע התאום תואמים יהפכו את החיבור שלך חזק יותר בונד לך לכל החיים. אם שניכם לא נולדו תחת הכוכב גדי, לגלות את הסימן שלך ואת הסמל. אם זה משהו שאתה אוהב, לדבר עם אחותך ואולי אתה גם אוהב את זה. זה לא צריך להיות גדול כמו זה בתמונה, אולי אתה רוצה את זה קטן יותר על חלק אחר של הגוף שלך. אולי אתה רוצה את זה מוסתרים מכל האחרים אז זה מיוחד לשניכם. לא משנה מה אתה בוחר, לדבר עם התאום שלך ולוודא שאתה גם מרוצה העיצוב שבחרת.

14. מגניב העולם המפה קעקועים

אם אתה אוהב לנסוע עם אחותך, לחשוב על מקבל קעקוע תואם המפה.

עוֹלָם Map Matching Sister Tattoos

אינסטגרם / odswitudozmierzchu

פשוט ופשוט מתאר את נראית מדהים. זה לא אומר שאתה נסע יחד, אולי להיפך. אם אתה ואחותך החליטו לקחת שנה פער והלכת עם קבוצה משלך של חברים, כדי להבטיח לך לעשות את רוב המסע הזה החיים על ידי בעל מפה קעקוע העולם. יש לך קעקוע של המדינה שהלכת לבקר. לחלופין, אולי זה לא חל עליך ועל האחיות שלך, אבל לחשוב שוב. כולם תמיד רוצים לנסוע למקום מסוים במיוחד, בין אם זה אמריקה, תאילנד או אוסטרליה, למה לא יש את זה מתואר על היד שלך? אתה ובני משפחתך הייתם יכולים לעבור ממקום הולדתכם בשנים האחרונות. זה יכול לעבוד עם זה יותר מדי אז לא חושב כי בגלל שאתה לא נסע בעולם, כי זה אינו חל עליך. תמיד יש קישור איפשהו!

15. אין חבר טוב יותר מאשר אחות

אין חברה טובה יותר מאחות. האם זה נכון לך ולאחותך?

אָחוֹת Quote Arm Tattoos

אינסטגרם / קורטניטרוטן

קבלת אמירה או ציטוט הוא מיוחד וחשוב לשניכם. אתה חייב לוודא שאתה שמח מאוד ואם לכל אחד יש לך ספקות, אין לך את זה. מצא עוד אומר כי שניכם אוהבים. כמובן, אחיות רבות קרובות יותר מאחיות אחרות, כך שאם אתה קרוב מאוד לאחותך ומרגיש שזו התאמה מושלמת, אז לך על זה. כפי שאתה יכול לראות מהתמונה, זהו גופן עדין ומדהים שהם בחרו וזה עושה את כל ההבדל. הכל באותיות קטנות ויש לי תחושה רכה, ילדותית.

16. רגל מדהימה קעקועים

לחשוב על מקום לקבל קעקוע הוא לפעמים קשה.

תוֹאֵם Foot Tattoos for Sisters

Instagram / m.ml89

אולי אתה רוצה להראות את זה אבל לא כל השנה. זה אידיאלי בשבילך. אם אתה אוהד של סנדלים או כפכפים, ללבוש עם גאה ולהראות את הקעקוע שלך. אגב, הבחורות האלה היו קעקועים שלהם על הרגליים, עקבים ייראה מדהים. קעקועים יש זרמו עם הרגל כלומר כאשר לובשת עקבים, אתה עדיין תוכל להראות את הקעקוע שלך אבל הוא מוסתר בקלות מדי.

17. פרפר קעקועים לאחיות תאומות

זה קעקוע פרפר מסמל את הקשר בין שתי אחיות תאומות.

אינסטגרם / fani_rainicorn

אינסטגרם / fani_rainicorn

יש להם אותו קעקוע, באותו צבע ובאותו מקום על זרועותיהם. התאומים הם מיוחדים מאוד כדי לוודא שאתה ללכוד את האהבה שלך וחיבה עבור התאום שלך.

18. גריי אנטומיה קעקועים – “אתה האיש שלי”

אם אתם צופים באנטומיה של גריי ואוהבים את הציטוט הזה, קבלו אותו.

תוֹאֵם Grey's Anatomy Tattoos for Sisters

אינסטגרם / סאביסקיטל

אתה האדם שלי יהיה מיוחד עבור שניכם. לאחיות רבות יש אותם תחביבים ותוכניות טלוויזיה מועדפות, כך שאם זה אתה, לכו על זה!

19. חמוד Powerpuff בנות קעקועים

אתה גם אוהב את אלה חמוד הנערה Powerpuff קעקוע.

ה Powerpuff Girls Tattoos for Sisters

Instagram / shaybynum_

בחר את הנערה Powerpuff האהוב עליך באותו מקום כמו לך אחות וללכת על זה.

20. חיבור קעקועים 

חיבור קעקועים שלך הוא כל כך מקסים וחמוד.

מְקַשֵׁר Ankle Tattoos for Sisters

אינסטגרם / itsnotemporary

קח את זה קעקוע כי קישורים אחד עם השני. זה נראה נהדר כאשר אתה למקם אותם יחד.

21. פשוט קעקועים זרוע

לאחר קעקוע זרוע פשוטה אולי נראה פשוט אבל זה לא.

גָדוֹל Sister Little Sister Tattoos

מקור: pinterest.com

שניכם צריכים להסכים שיש קעקוע תואם ולאחר מכן להחליט היכן אתה רוצה את זה על הגוף שלך. השלב הבא הוא לבחור עיצוב מתאים כדי להתאים את הצרכים שלך. האם אתה רוצה להוסיף צבע או שאתה רוצה לשמור את זה פשוט על ידי בעל קעקוע שחור? ראה, אמרתי לך שזה לא כל כך פשוט. בסדר, זה פשוט כאשר יש לך את כל אלה מתקתק ואתה עשית את המינוי קעקוע אבל עד אז לחשוב הבנות. בעל אחות גדולה וקעקועים זרוע אחות קטנה נראה מדהים והוא באמת ייחודי לכל כפי שזה תאריך הלידה שלך. קבל קעקוע תואם עם אחותך אבל להוסיף תאריך הלידה שלך ואת המעמד שלך, כלומר אחות גדולה, אחות בינונית או אחות קטנה!

22. קעקועים פאזל

אלה קעקועים פאזל מייצגים איחוד של שתי אחיות אלה, אשר הופרדו עד לאחרונה.

אינסטגרם / wickedwitchofstl

אינסטגרם / wickedwitchofstl

כל אחות יש לה חודש לידה חודש / צבע ואבן הלידה של אמא, גם, מקשר את כולם יחד. זה מחווה מיוחדת למצבם יותר משפחות מופרדים בגלל ההורים מתגרשים או פשוט הולך בדרכים נפרדות שלהם בחיים. הקעקוע הפאזל הוא כזה עיצוב נהדר לייצג את זה.

23. קעקועים

אלה קעקועים פשוטים וחמודים.

אינסטגרם / ani_cosk

Instagram / ani_cosk

קעקועים קשת הם סמל של זיכרון. הם ילדותיים ונשיים עם מגע של תמימות. כל הבנות אוהבות סרטים ואולי אתה רוצה להוסיף את המסר שלך ממש מתחת.

24. קעקועים לב

לבבות קשורות באהבה כדי להיות בטוח כדי לקבל לב.

אינסטגרם / v1oh4

אינסטגרם / v1oh4

הוסף את המילה אחיות להוסיף כי מגע אישי אשר יהיה לתמצת אחיות לבד. זהו עיצוב מדהים ומדהים כל כך להפוך אותו גם שלך.

25. קעקועים אינפיניטי

אינסטגרם / suoicilelocin

אינסטגרם / סויצילילוצין

עוגן אינסוף קעקוע – אני אהיה העוגן שמחזיק את הרגליים על הקרקע.

קעקוע אינסוף נוצה – אני אהיה כנפיים לשמור את הראש בענן.

26. חיבור קעקועים ברגל

הקעקוע שלהם שלם רק כאשר הם קרובים זה לזה.

אינסטגרם / wctattoo

אינסטגרם / wctattoo

כאשר הם לא ביחד, הם אינם מלאים. זה ייחודי לך ולאחותך. אתה יכול אפילו להתאים את לק זה כמו התמונה! מסמרים צבע אדום יתאים קעקוע שלך ואת אחותך.

27. קעקועי לב של שורש כף יד

קעקועים יפה כי הם פשוטים אבל אומרים את כל זה כשאתה מסתכל על זה.

אינסטגרם / jenwrenn1

אינסטגרם / jenwrenn1

אין צורך בשום דבר אחר מלבד לבבות ואחיות. ליד המילה ‘אחיות’, אתה יכול לקבל שמות של אחרים או אפילו כינויים. אם אין לך כינויים אחד לשני, אולי מקל על שני הלבבות אשר מייצגים את שתיכם ואת המילה אחיות. אתה יכול לעשות לב אחד גדול קצת יותר כדי להראות מי האחות הבכירה. זה רק רעיון ויש כל כך הרבה רעיונות אחרים שאתה יכול לבוא עם יותר מדי.

28. לבבות זעירים

מושלם עבור אחיות שלא רוצה לקבל קעקועים גדולים.

אינסטגרם / jabarbaexpress

אינסטגרם / jabarbaexpress

לבבות אלה קטנים ופשוטים אך משמעותיים. האם הלב שלך קעקוע באותו מקום כמו לך אחות.

29. קעקועים ברגל לשלוש אחיות

שלוש אחיות אלה החליטו להראות את אהבתן לעולם על ידי קעקוע המילה “אחיות” על רגליהם עם לב קטן פעימות לב.

אינסטגרם / saashamierkat

אינסטגרם / סאשמיירקאט

אולי אתה יכול לעשות את אותו הדבר.

30. חיבור יד קעקועים

זה מושלם כאשר אתה עם אחותך.

אינסטגרם / ivonny06

אינסטגרם / ivonny06

זה יצירתי יראה אהבתך אהבה.

31. “אחיות”

זה פשוט וחמוד אבל כל כך משמעותי.

אינסטגרם / noee_zahavy

אינסטגרם / noee_zahavy

הם נראים די שמחים איתם! הם החליטו להיות האחיות מילה בגופן יפה, יש זה תפס גם את הלב שלך?

32. קעקועי פרחים

קעקוע פרח עדין תואם יציג את החיבור שלך ואת האהבה.

אינסטגרם / zivsade

אינסטגרמה / zivsade

אין צורך בצבע, רק את קווי המתאר ייראה מושלם. בחר מתאר פרח כי שניהם מוצאים אטרקטיבי. למרות שאתה לא יכול לראות את הקעקוע שלך על הגב, אתה רוצה לדעת שיש לך מתאר סקסי מקסים.

33. קעקועים בצוואר

קעקועים לב תואמים לשלוש אחיות מקסימות.

אינסטגרם / kariokatattooms

אינסטגרם / קריוקי

זה אידיאלי עבור אלה המעוניינים לקבל קעקוע קטן מכוסה. אם יש לך כל שיער ארוך ואולי יש עבודה במשרה מלאה שאינם מאפשרים קעקוע, (כן אני חושש כמה חברות לא אוהב את זה, עצוב אבל נכון) זה בשבילך. רק לא ללבוש את השיער שלך לעבודה!

34. מגניב קעקועים תואמים לאחיות בדאס

ללא שם: האם אתה אחיות badass? לכי על עיצוב חצוף זה.

אינסטגרם / demonsavage

אינסטגרם / שדים

זה מתאים לך ומשמעותי לשניכם. העין בעיצוב זה יכול לייצג את אחותך צופה בך אז לא עושים שום דבר שהם לא יעשו! זה כל כך המושכים את העין ואת מודגש. אתה יכול לבחור יש גרסה קטנה יותר או אולי אתה רוצה להוסיף את הצבע שלך “אחיות” עין להוסיף את המגע האישי.

35. קעקועי יד

אם אתה לא מרגיש קעקוע גדול, יש קעקוע פרק כף היד.

אינסטגרם / nonamelabella

אינסטגרם / לא

אנשים רבים בוחרים יש קעקוע משמעותי קטן וזה רק זה! מתאר של לב יכול להיות מספיק.

36. קעקועים של פרת משה רבנו

פרת משה רבנו הוא סמל נפוץ של מזל טוב וידידות.

אינסטגרם / allanmceneaneyapprentice

אינסטגרם / allanmceneaneyapprentice

זה צבעוני, זה בולט ומראה את האהבה שלך לאחותך, כמו גם ציפורים! כולם אוהבים את הטבע ואת ליידיבירד הוא עיצוב קעקוע מושלם כדי להשוויץ צבע וסגנון.   

37. שני לבבות

זה לא רק לב אחד, אלא שניים!

אינסטגרם / girls_cute_tattoos

Instagram / girls_cute_tattoos

לכו על התאמת שני קעקועים הלב לייצג את שניכם על כל פרק כף היד. אתה רוצה שזה יבלוט, ללכת על קו מתאר מודגש כמו בתמונה. או אולי אתה רוצה את ההפך, כדי שזה לא להתבלט, אתה יכול להיות מתוח דק יותר אשר יהיה עדין יותר.

38. חיבור קעקועים של שורש כף יד

זה כל כך חמוד.

אינסטגרם / lacherrytattoo

אינסטגרם / lacherrytattoo

אתה יכול לראות איך קעקועים להתחבר כאשר ביחד. אתה ואחותך יכול לקבל את הקעקוע המדויק או רעיון דומה עם הקישור המחבר. זה תוכי קעקוע תוכי הוא די מקסים.

39. קעקועים אינפיניטי

שלט אינפיניטי עם לב קטן מייצג אהבה נצחית בין שתי אחיות.

אינסטגרם / piosgimiktattoos

אינסטגרם / piosgimiktattoos

 אחיות הן לכל החיים אז למה לא לקבל את האינסוף סמל.

40. בובות רוסיות (באבושקה) קעקועים

אחות מבוגרת יותר יכולה ללבוש בובה בגודל גדול ואחות צעירה בובה בגודל קטן יותר.

אינסטגרם / tattooistkittydread

אינסטגרם / קעקוע

אולי אתה רוצה לערבב ולהתאים. זהו סגנון ייחודי, אשר ייראה מדהים.

41. קעקועים מספריים רומיים

קעקוע הספרה הרומית שלך יכול לייצג את תאריך הלידה של אחותך או מספר מועדף.

אינסטגרם / aiida95

אינסטגרם / aiida95

קעקועים אלה הם מיוחדים לך ולאחותך מאוד מסתורי. התחבר יחד על ידי הוספת הספרה הרומית שלך לגוף שלך.

42. קעקועים פרח מנדלה

מנדלות הפרחים מסמלות קשר משמעותי בין שתי אחיות קרובות מאוד.

אינסטגרם / rainfiretattookatia

אינסטגרם /א

אתה לא צריך להיות כזה קעקוע גדול, אולי בקנה מידה זה כדי להתאים לצרכים שלך. זהו עיצוב מורכב ומורכב שבו ניתן להוסיף כל נגיעות אישיות. אתה יכול להוסיף דפוס משלך, עיצוב, סגנון או אפילו טקסט למרכז, מתאר או אולי מתחת לעיצוב בפועל.

43. קעקועים פשוטים לאחות

הצג את האהבה ואת הקשר עם זה פשוט קעקוע.

אינסטגרם / nic24_

Instagram / nic24_

המילה אחיות עם לב קטן מספיק עבור אנשים מסוימים. בעל קעקוע בהיר, גדול וצבעוני הוא לא עבור כולם. זהו סגנון קעקוע קלאסי אינסופי כך שאם מסתכלים אחורה בעוד כמה שנים, אתה עדיין תהיה מאושר עם ההחלטה שלך.

44. קעקועים צבעוניים של סנונית

כיום, בעל קעקוע ציפור יש כמה משמעויות.

אינסטגרם / nailsbyvivi

אינסטגרם / מסמרים

זה יכול לייצג אהבה וחיבה לחברים ולמשפחה. זה מראה נאמנות וחזרה לאותו אדם מיוחד או לאנשים.

45. אינפיניטי סימן וקעקוע נוצה

משמעותו של סימן האינסוף היא מוגדרת מאוד “לנצח”.

אינסטגרם / satinblackhan

אינסטגרם / סאטינבלכאן

הוספת עיצוב נוצות עושה את זה עדין יותר רך. למה אין לנו נוצה מוצלת כמו זו. זה יהיה להגדיר את נוצה וזה יהיה שונה לכל קעקועים נוצה אחרים.

46. ​​שלג קעקועים מנדלה Snowflake

שני גבישים הצטרפו יחדיו לשלג.

אינסטגרם / dinaverplanktattoo

אינסטגרם / dinaverplanktattoo

האם אתה אוהב את חודשי החורף? אם שניכם נהנים שלג וחורף, זה מושלם בשבילך. עיצוב פתית השלג הוא מפורט להפליא כפי שניתן לראות מהתמונה, אחות אחת החליטה להיות פתית שלג קטן יותר כך הגודל תלוי בך.

47. קעקועים של אוריגמי

אם אתה רוצה משהו אחר, תסתכל על זה.

אינסטגרם / catrina_machete_tattoo

/ אינסטראם / catrina_machete_tattoo

זה קעקוע אוריגמי זה ייראה אחרת וליצור קשר מיוחד. עם קצוות משוננים שלה הצללה, זו תהיה שיחה התחיל בכל צד.

48. נערה עם קעקועים בלונים

קעקוע זה יכול להתפרש כמו – “יש תמיד תקווה”.

אינסטגרם / kulahtadondurma

אינסטגרם / קולהטדונדורמה

זה דומה פיסת אמנות בנקסי אז אם אתה לתוך האמנות שלך, ללכת על זה. זה גם עיצוב טוב לעשות את זה בעצמך. אתה יכול להוסיף כמו בלונים רבים ככל שתרצה ואתה יכול לבחור את הצבעים בלון. אולי אתה יכול לשנות את זה על ידי בחירת אותם צבעים אבל בסדר אחר.

49. קעקועים של שורש כף יד

אינפיניטי הוא חיים עם קעקוע תואם זה, אתה תהיה מחובר לנצח.

אינסטגרם / kalydiaz21

אינסטגרם / kalydiaz21

שפר את קעקוע פרק כף היד שלך על ידי בעל סמל אינסוף גדול ליד האחיות מילה.

50. אינפיניטי קעקועים מאוד פופולרי

אין שום קעקוע אינסופי.

אינסטגרם / j30cbx

אינסטגרם / j30cbx

בתמונה זו, הם בחרו לקבל את אותו קעקוע אבל במקום אחר. זה רעיון טוב אם אתה לא להוט על קעקוע שלך על הצג.

51. יחד קעקועים לנצח

אנחנו לא חושבים שאתה יכול לנצח קעקוע חיבור לאהבה אהבה.

אינסטגרם / alesiwini

אינסטגרם / אלזוויני

יחד לנצח עובד כל כך טוב. כאשר להרכיב, זה שלם ואתה יכול להרגיש את האהבה.

52. שמש & ירח קעקועים

אתה רואה את כל האור שלי … אתה אוהב את החושך שלי.

אינסטגרם / thomaspatrickgreen

אינסטגרם / תומפסטריקרין

השמש והירח קעקועים מסמלים יין ויאנג, טוב ורע, אור כהה – מאזן הניגודים. זה יכול להתייחס לאחיות רבות. אתה יכול לראות במרכז יש את השמש ואת הירחים בפנים, אשר מייצג את שניכם.

53. לאינסוף … ומעבר לו

זוהי דוגמה נוספת לחיבור קעקועים.

אינסטגרם / michaellauen

אינסטגרם / מיכאלאון

זהו ציטוט מפורסם מ צעצוע סיפור … כדי אינסוף ומעבר. אחות אחת יכולה להיות אינסופית והשני יכול להיות ומעבר. התמונה מראה את הציטוט על הרגליים שלהם אבל אתה יכול לבחור לקבל את זה בכל מקום.

54. אוריון קונסטלציה קעקועים

האם אתה אוהד סימן הכוכבים?

אינסטגרם / kellinaxoxo

אינסטגרם / kellinaxoxo

אולי אתה ואחותך אוהבים אסטרונומיה. אם זה המקרה, ללכת על עיצוב אוריון קונסטלציה.

55. ביחד לנצח לעולם לא …

זו אמירה חמודה לכל אחות.

אינסטגרם / candeeo

אינסטגרם / קנדיאו

יחד לנצח, לעולם לא אחות שלך יכול לקבל … אולי במרחק אבל אף פעם לא בלב! זה רגשי ואתה יכול להרגיש את האהבה.

56. התאמת קעקועים חץ

כפי שכולנו יודעים, החצים מתכוונים לכיוון.

אינסטגרם / cherylnaptattoos

אינסטגרם / cherylnaptattoos

קעקועים אלה יכולים תמיד מתכוון להצביע על אחותך.

57. קעקועים שן הארי

שן הארי הוא פרח מיוחד.

אינסטגרם / nicolettaredheadpucci

אינסטגרם / nicolettaredheadpucci

רובנו פוצץ אותו בשלב כלשהו בחיים שלנו, בעיקר בילדותנו. כשהתבגרנו, הפך שן הארי לפרח. היינו פשוט הולכים על זה בלי לפוצץ אותו. בשל כך, שן הארי מייצג שמחה ובני נוער. קעקועים אחות שן הארי יכול לייצג את זיכרונות הילדות שלך כל כך לצאת ולהחזיר את הזיכרונות היפים שלך.

58. בולע קעקועים של זרוע

משמעות: לא משנה כמה רחוק אתה אחד מהשני, אתה תמיד ביחד.

אינסטגרם / frankieekoscik

אינסטגרם / frankieekoscik

ציפור יכולה לעוף את הקן, אבל הם תמיד חוזרים, במוקדם או במאוחר.

59. הכל הולך

האם אתה מטיס את הקן?

אינסטגרם / _vaaltorres

אינסטגרם / _vaaltorres

זהו הקעקוע האידיאלי לך ולאחותך.

60. קעקועים של חתול של סיימון

חתולים הם סמל של ידידות ומזל טוב.

אינסטגרם / thommydeah

אינסטגרם / תומה

זה לא קעקוע תואם אבל אם אתה גם חובב של חתולים, ללכת עם הרעיון של שניהם שיש קעקוע החתול אבל לא תואם. אתה עדיין יש את הקשר ביניכם כמו שניכם יש קעקוע דומה.

61. יפה!

אחות אחת הוסיפה פרפרים לבנותיה.

אינסטגרם / saraink88

אינסטגרם /

זהו קעקוע, אשר תוכל לשנות מאוחר יותר בחיים. לאחות אחת היו כמה ילדים ולכן החליטה להוסיף את הפרפרים כדי לייצג את ילדיה. זה רעיון כל כך נהדר וזה עדיין מראה אהבה לאחותך.

62. לבבות לדעת מה לומר

לכו על אמירה מיוחדת …

אינסטגרם / _iscariot

אינסטגרם / _scariot

לבבות יודעים מה להגיד – זה אחיות!

63. קעקועים עוגנים זעירים

אחותי היא העוגן שלי …

אינסטגרם / amandasuewesthof

אינסטגרם / amandasuewesthof

נאמר מספיק!

64. פרפרים ולבבות

פרפרים ולבבות מושלמים יחד.

אינסטגרם / skylastic

אינסטגרם / סקילסטי

65. מפתח קעקוע

המפתח מסמל מהו הדבר החשוב ביותר בחייו של הלובש – אחותה.

אינסטגרם / dakastattoos

אינסטגרם / dakastattoos

זה יכול להיות הרבה דברים ואתה יכול לבחור מה זה אומר לך.

66. אין חבר טוב יותר מאחות …

אין חברה טובה יותר מאחות … ואין אחות טובה ממך.

אינסטגרם / layy_95

אינסטגרם / layy_95

ללבוש את הביקיני שלך ולהראות את שלך!

67. קערות נוצות

נוצה אחת נופלת עשויה להיות סמל למזל ולידה.

אינסטגרם / alwinthetoller

אינסטגרם / אלוינטלטולר

נוצות עדינות ונשיות והם יכולים להיות כל צבע. הנה נוצה אפור בולט אז לא חושב שאתה צריך צבע נוצה שלך בשביל שזה ייראה מדהים.

68. קעקועים של שפת סימנים

“אני אוהבת אותך בשפת הסימנים.

אינסטגרם / savyfitgirl

אינסטגרם /

זהו סימן מוסתר וסימן לאלה שאינם יודעים שפת סימנים. שמור סוד שלך על ידי לא לספר לאף אחד את המשמעות מלבד האחיות שלך. זה יעשה את זה מיוחד במיוחד משהו בין אחיות בלבד.

69. נוצות צבעוניות

נוצות צבעוניות ביחד עם ציפורים הן ההתאמה המושלמת.

צִבעוֹנִי Feathers Matching Sister Tattoos

אינסטגרם / דיבור

הצג את הצבעים ואת האהבה שלך אחות.

No Replies to "69 הלב מחמם האחות רעיונות קעקוע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    78 + = 79