66 קעקועים מדהימים של אמא – insightyv.com

66 קעקועים מדהימים של אמא

51. ‘אני אוהב אותך’ קעקועים

הבת: אמא, אני אוהב אותך

אמא: אני אוהבת אותך יותר

אינסטגרם / squiidddd

אינסטגרם / סקווידד

אין מערכת יחסים אחרת כמו זה! אמהות רבות ובנות יש שגרת לילה טובה ואומרים שאני אוהב אותך לפני שהם הולכים לישון. אז או הבת או האם יענה עם אני אוהב אותך יותר. אם היה לך את אותו שגרת, ודא שאתה מכבד את זה. יהיה לך את זה לנצח ובכל פעם שאתה מסתכל על הקעקוע שלך, זה יזכיר לך את אמא שלך או הבת.

52. אתה השמש שלי … השמש היחידה שלי

אימהות ובנות הן כמו אור שמש בחיינו.

אינסטגרם: drop_the_anchor

אינסטגרם / drop_the_anchor

למה לא לחגוג את זה ויש לי, אתה השמש שלי, השמש היחידה שלי מקועקע. ציטוט לבד, הוא מספיק מתוק אבל כאשר אתה צוות זה יהיה נחמד בכתב, זה נראה מדהים. ההחלטה היחידה לעשות יהיה מי מקבל איזה משפט! התמונה מראה את הקעקוע אומר על זרועותיהם, אתה יכול לקבל את זה בכל מקום שתרצה. אתה יכול אפילו להסתיר את זה מאנשים אחרים ורק אתה ואת אמא שלך / הבת יודע שזה שם. קעקועים אין כללים, אז מה שאתה רוצה, הולך.

53. התאמת קעקועים אינסוף

תסתכל על אלה קעקועים התאמת האינסוף.

אינסטגרם: tyler_katlyn_reno

אינסטגרם / tyler_katlyn_reno

זה פשוט אישית עם הבת ואמה. אף אחד לא יכול לטעות את המסר מאחורי קעקועים אלה. אלה לא ייקח הרבה זמן לעשות בכלל, רק אם אתה מפחד של מחטים או מפוחדים המחשבה על מקבל קעקוע.

54. כמו אמא, כמו בת

פשוט, בכתב יד מילים, עשוי להיות כל מה שאתה צריך.

כמו Mother Like Daughter Tattoos

אינסטגרם / Megantoratattoos

אם אתה לא אוהד של עיצובים מפורטים או מסובכים, כמו אמא, כמו הבת, הוא יעיל. אל תהיה חייב לקבל קעקוע כי אתה לא בטוח לגבי. כל האמהות והבנות יאהבו את הציטוט הזה, אין דבר שלא יאהב.

55. הקשר שלנו הוא נצחי

אהבה נצחית, הוא באמת מדהים.

מָקוֹר: pinterest.com

מקור: pinterest.com

להיות קרוב כמו אם ובת היא קשר ייחודי מדהים. כמובן, יש לנו יחסים שונים עם בני משפחה וחברים אחרים, אבל הקשר בין אם ובתו, הוא שונה. לא תחוו דבר כזה. זה ציטוט מטרות כי חיבור מיוחד … הקשר שלנו הוא נצחי. הוסף כתם של צבע ללב. אתה יכול לקבל את הצבע האהוב עליך וזה עושה את הקעקוע להתבלט.

56. תמיד בלב שלי …

לך עם זרימת הרגל.

מָקוֹר: pinterest.com

מקור: pinterest.com

תמיד בלב שלי הוא ציטוט חמוד ואוהב כי יגע לבבות רבים. אנשים רבים בוחרים לקבל קו ישר ציטוט על הרגליים שלהם אבל זה משהו משונה ומיוחד. זה גם מקועקע בצד הפנימי של הרגל שלך אז זה לא מוצג אלא אם אנשים רואים את כל הרגל שלך. אפשר לומר שזה מין מסר מיוחד, מוסתר.

57. קעקועים הלב האינסוף

האם אתה מחפש עיצוב girly? אז אולי זה בשבילך.

תוֹאֵם Infinity Heart Tattoos

אינסטגרם / taylor_russell.tattoo

אינסוף ולבבות משולבים, נראים כל כך נשית ואלגנטית. לא צריך מילים, רק זה עיצוב נהדר. פרקי הידיים פופולריים עבור בנות יש קעקוע קטן אבל אתה תמיד יכול לקבל את זה במקום אחר. למשל, את הקרסול, את הרגל, את הבוהן או אפילו על הירך שלך, מוסתר.

58. אני אלך אחריך אל תוך החשכה.

גדול, נועז ומראה את האהבה ואת המסר. לאחר קעקוע שלם נראה מדהים כאשר pieced יחד.

מָקוֹר: pinterest.com

מקור: pinterest.com

אני אעקוב אחריך לתוך הציטוט כהה הוא על אהבה, אמון ונאמנות. המפתח הנוסף המנעול ואת המפתח מסמל לבבות. הציטוט הוא באיות שאתה בוטח זה בזה אפילו מוביל בחושך. זה ציטוט מקסים והוא עמוק ומשמעותי. כמה אנשים אתה יכול לסמוך בחושך? לא כל כך הרבה זה צריך להיות מישהו יקר מאוד קרוב ללב שלך אפילו לחשוב על זה קעקוע זה = אמא שלך או הבת שלך!

59. בתה; קעקוע רגליה

רגליים הם האזור המושלם כדי לקבל מקועקע אם תבחר ציטוט.

מָקוֹר: pinterest.com

מקור: pinterest.com

זהו חלק גדול יותר של הגוף שלך הוא ישר וזה לא מוצג על בסיס יומי. הבת שלה, אמא שלה הוא כזה פשוט, אך יעיל עיצוב יש. זה ייחודי לך ואין אי הבנה מי הקעקוע הוא על.

60. ציפורים על ענף קעקועים תואמים

אם אתה צוות ציפורים עם ענפים, זה קובע את האהבה ואת הצד הארטי.

ציפורים on the Branch Matching Tattoos

אינסטגרם / wendy__39

אתה יכול להרגיש את האהבה מן הציפורים ואת הענפים הם ייחודיים ושונה. כולם נוטים לקבל קעקועים ציפור לבד, אבל אם אתה רוצה משהו אחר, להוסיף את הציפורים ישבו על הענף. זה יכול להיות כמה משמעויות. לדוגמה, שתי ציפורים יכול להיות מפטפטים אחד עם השני ואם זה מתאר אותך ואת המשפחה שלך, מושלם! כולנו נוטים לשבת במטבח לרכל כך להראות את זה, עם העיצוב הזה. משמעות אחרת יכולה להיות שהאם מייעצת או נותנת את חייה של בתה. לא משנה מה המסר שאתה רוצה להראות, זה עיצוב תכליתי ואתה יכול לעשות את זה בעצמך.

61. יחד לנצח!

אנחנו יודעים על ציטוטים רבים שם בחוץ, אבל אחד מהם מתייחס לך ולאמא שלך?

מָקוֹר: pinterest.com

מקור: pinterest.com

זה אחד ארוך למדי נכתב יפה. יחד לנצח … לעולם לא בנפרד … אולי מרחוק … אבל אף פעם לא בלב. זהו קישור קעקועים אידיאלי עבור אמהות ובנות! אם אתה ואחיותיך נאבקים לבוא עם קעקוע התחברות, לבחור את זה. אם אתה אחד משלוש אחיות ואת אמא שלך הוא מעלה את הרעיון של מקבל קישור קעקועים, זה בשבילך. הצד של כף הרגל הוא בחירה פופולרית עבור ציטוטים. זה קטע טוב, ישר שבו אתה יכול בקלות לכסות.

62. נעל מפתח קעקועים

אלה קעקועים מפורטים מאוד משמעותי.

מָקוֹר: pinterest.com

מקור: pinterest.com

ערבוב פאזל עם מפתח ולנעול הוא רעיון מדהים. האם והבת האלה, חשבו מחוץ לקופסה ועלו עם עיצוב מושלם לשניהם. העיצובים נראה fab ואת הרגשות מאחורי הקעקוע, הוא מדהים. ברגע שאתה ואת אמא שלך / הבת לקבל קעקוע תואם, שום דבר ואף אחד לא יכול לקחת את זה ממך.

63. חמוד דבורים קעקועים

הדבורים האלה מזמזמות יפה!

אינסטגרם / l_gearhart

אינסטגרם / l_gearhart

אנחנו אוהבים את הקעקועים האלה. במהלך השנים האחרונות, דבורים הפכו בחירה פופולרית פופולרי עבור קעקועים. דבורים תמיד למצוא את דרכם הביתה וזה יכול להיות המשמעות שלך להיות קעקועים דבורה צבעוניים שלך זמזום. כמובן, אתה צריך להוסיף כתם של צבע עבור קעקועים אלה כדי להפוך את הדבורים מתעוררות לחיים.

64. לבלוע קעקועים

מי צריך צבע תוססת? לפעמים קעקועים אפורים או שחורים טובים יותר, כמו קעקועים אלה.

אִמָא Daughter Matching Swallow Tattoos

Instagram / xx_sophiebabe1_xx

ציפורי הסנוניות השחורות האלה מספרות סיפור נפלא, וכמו שניתן לראות מהתצלום, הן עפות אל פרק היד השני באותו רצף. זהו רק מגע פשוט וייחודי שגורם לקעקוע להיראות בולט, במיוחד כאשר אתה ביחד. קעקוע ציפור מסמל טיפול, חיבה ואהבה עבור בני משפחה וחברים. ציפורים נאמנות ותמיד חוזרות לאהוביהן.

להיות קרוב משפחה ואמא שלך הוא מיוחד ואנחנו תמיד מצפים לחזור הביתה.

65. קעקועים פאזל

התפוח לא נופל רחוק מהעץ.

אינסטגרם: adamnagytattoos

Instagram: adamnagytattoos

הם אומרים בנות, בדיוק כמו האמהות שלהם. איזו דרך טובה יותר להראות את זה, מאשר לקבל קעקוע פאזל שמתאימים יחד. כדי להבדיל בין שני, להוסיף את הפתגם מתחת לשני חתיכות הפאזל. זה נראה מדהים!

הם עדיין תואמים אבל עם ניסוח שונה. אתה תמיד יכול להיות צבע שונה מדי.

66. קעקועים מצפן

מצפן הוא לא רק למטיילים להראות להם את הדרך.

אִמָא Daughter Compass Tattoos

אינסטגרם / nanounana95

אמא שלך הדריך אותך בחיים ואולי אתה עכשיו להראות לה את הדרך מדי. זה מושלם עבור אמא ובתו התאמה קעקוע. זה מראה אהבה, הדרכה positivity. בתצלום זה, ניתן לראות כי הם החליפו צפון, דרום, מזרח ומערב עם לב וראשי תיבות אחרים. בדרך זו, יש להם אישית את המצפן ועשה את זה לטעמם.

No Replies to "66 קעקועים מדהימים של אמא"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.