61 חמוד קעקועים זוג זה יהיה חם לב שלך | insightyv.com

61 חמוד קעקועים זוג זה יהיה חם לב שלך

אם אתה חושב על מקבל קעקוע, אתה צריך לחשוב בזהירות רבה על העיצוב או הניסוח שאתה רוצה. כמובן, ייתכן שיהיה לך מושג מה אתה רוצה אבל לפעמים אתה צריך השראה. זוגות רבים לעתים קרובות יש שם השותפים שלהם נכתב על זרועותיהם ואז יש לך זוגות מרשימים לבחור ארוך וקשה על הקעקוע שלהם. יש כל כך הרבה עיצובים קעקוע כללי לבחירה, בנוסף, אתה יכול לבחור יש עיצוב משלך או ניסוח אישי.

יש לך גם לחשוב אם אתה רוצה צבע או שחור / אפור קעקוע, הצללה, לא הצללה. אנשים רבים חושבים כי בחירת הקעקוע שלהם הוא קל, אולי אם אתה נחוש על מה שאתה רוצה, אבל אם אתה לא בטוח, זה יכול להיות קשה. קעקועים יכולים להזכיר לנו את הזיכרונות היפים שלנו שהיו לנו ולעתים מזכירים לנו את הכאב שעברנו. מה קעקוע הזוג שלך יכול להגיד או להראות, זה לנצח. אנחנו כאן ב Stay Glam יש להרכיב 61 של קעקועים הזוג הכי חמוד כי יהיה להמיס את הלב שלך. תסתכל ואנחנו יכולים להבטיח שאתה אוהב את כולם! תהנה בחורים!

1. ‘אני אוהב אותו’ + ‘אני אוהב אותה’ קעקועים

לאחר קעקוע משמעותי הוא טוב יותר מאשר קעקוע חסר משמעות סטנדרטית. אלה קעקועים תואמים חמוד הם מקסים. ודא שאתה והשותף שלך הם truemates true לפני inking את העור. אתה יכול להרגיש את האהבה באוויר כאשר אתה מסתכל על אלה. “אני אוהבת אותו” ו”אני אוהב אותה” זה כל מה שצריך. הקפד לבחור גופן כתב יד יפה. אתה והשותף שלך יביט אחורה בעוד שנים רבות, ועדיין יהיה גאה במה שבחרת ועיצוב שלם. זהו ציטוט קלאסי נצחי שלעולם לא ימות.

אני Love Him I Love Her Couple Tattoos

2. התאמה בין הלב (<3) Tattoos

האם אתה רוצה קעקוע תואם אבל עם טוויסט? תסתכל על אלה קעקועים הלב תואמים. לא רגיל שלך רגיל קעקועים הלב. זה תמיד טוב לחשוב מחוץ לקופסה. בידיעה שאתה רוצה לב הוא התחלה טובה, אבל אם אתה לא רוצה את קווי המתאר או מלא בצורת לב רגילה, לחשוב על זה. כאשר אתה רואה מחצית מהקעקועים המחברים האלה, זה לא נראה כמו לב בכלל, עד שהם ביחד. אתה יכול לקבל את זה דיו תואם בכל צבע, בכל גודל אבל היינו אומרים, לבחור את זה באותו אזור כמו צילום כי כאשר אתה עושה יחד, אתה יכול להיות שלם. חלקים אחרים של הגוף שלך עשוי להיות קצת מסובך לקשר.

תוֹאֵם Arm Heart Couple Tattoos

פייסבוק: אריק סדרון

3. צבעי מים קעקועים המלך המלכה

אתה המלכה שלו והוא המלך שלך. איזו דרך טובה יותר להראות את זה מאשר יש התאמה קעקועים המלך והמלכה. הוסף טוויסט מודרני וצבעוני לכתרים שלך על ידי הוספת צבעי מים. קעקועים אלה בהירים תוססת; הם באמת יבלוט מן הקהל. בחר כמה צבעים כדי להאיר ולאמץ את צבעי מים.

צִבעֵי מַיִם King and Queen Tattoos

4. חמוד התאמת קעקועים קעקועים

אתה רוצה את ראשי התיבות שלו? לפעמים, פחות טוב. רק על ידי שלו ואת ראשי התיבות שלך, מספרת את הסיפור שלך. אין צורך להוסיף עיצוב מפואר או כל מילה, לשמור את זה פשוט. זה שונה שיש שם פרטי או שלה כתוב על הזרוע שלך.

חָמוּד Matching Initials Couple Tattoos

5. חיבור ‘LOVE’ קעקוע

אהבה. כאשר יחד, כישופים LOVE. אהבה היא מילה חזקה וכך גם הרגשות שיש לך אחד לשני. לאחר התאמה קעקועים כמו בתמונה לעיל, יראה כמה אתה מתכוון זה לזה ויש לי את החיבור המיוחד. בחירה יש את העיצוב הספציפי על היד שלך הוא המקום האידיאלי לקבל את זה. עכשיו אתה צריך להחליט מי יש LO ומי יהיה VE!

זוגות Connecting Love Tattoos

6. פעימות לב קעקועים

אנשים רבים בוחרים קעקוע פרק קטן. זה קעקוע הוא חמוד אבל גם מזכיר לנו כמה קצר ויקר החיים. אלה פעימות לב קעקועים ידועים גם EKG או ECG (אלקטרוקרדיוגרמה) שורות. זה יכול להיות משמעות שונה, אבל במקרה זה, הוא מייצג מישהו מיוחד בחיים שלך, כי אדם יהיה קעקוע תואם על היד או שלה.

זוגות Heartbeat Wrist Matching Tattoos

7. חיבור קעקועים שורש – לנצח ומעבר

אתה זוכר את הסרט צעצוע של סיפור? בכל פעם שאני רואה את זה קעקוע חמוד, זה מזכיר לי את הסרט, כאשר באז שנות אור אומר את זה. כמובן, זה יכול להיות משמעות אחרת לסרט, אבל אם סיפור צעצוע אומר הרבה לך, המשמעות שלך יכול להיות כך. עד אינסוף ומעבר הוא אהבה נצחית. לאחר התאמה קעקועים כאשר מילים או אמירות קל יותר מאשר עיצובים או דפוסים אחרים. אתה יכול לפצל את המשפט למעלה ושניכם יכולים לקבל חלק ממנו.

זוגות Connecting Quote Wrist Tattoos

8. התאמה רומית מספרי קעקועים

האם יש לך תאריך בלתי נשכח? אתה זוכר את התאריך הראשון שפגשת? אולי אתה רוצה את תאריך החתונה תאריך קעקוע. קבלת תאריכים בלתי נשכחים הוא ייחודי ומיוחד לשניכם. קבלת מספרי קעקועים הרומית נראה שונה לחלוטין למספרים סטנדרטיים. כפי שאתה יכול לראות על התמונה, החבר ‘ה האלה הוסיפו’ אני אוהב אותך ‘מתחת לתאריך שלהם. אנחנו חושבים שזה כל כך חמוד!

רוֹמִי Numerals Couples Matching Tattoos

9. לבבות קטנים על אצבעות

לובש תכשיטים עבור אנשים רבים הוא מרגיז רבים נוטים לא ללבוש את טבעת הנישואין שלהם, במיוחד גברים. אם אתה רוצה חלופה טבעת הנישואין, אז למה לא צריך לקעקע את הלב על האצבע? אתה יכול לקבל לבבות תואמים זה יכול לשמש טבעת הנישואין שלך ואת המחויבות. הגברת בתצלום הזה עדיין עונדת את טבעת האירוסין שלה אבל הלב מייצג את טבעת הנישואין שלה. אתה יכול אפילו את כל שלוש – טבעת האירוסין, טבעת הנישואין וקעקוע!

תוֹאֵם Heart Finger Tattoos for Couples

10. “זה השיר שלנו”.

ריקוד החתונה הראשון שלך צריך לזכור תמיד. אם יש לך שיר מיוחד שאתה רוצה לשמור על קרוב ללב שלך, לחשוב על בעל תווים קעקועים מוסיקה על פרק היד שלך או בכל מקום שתבחר לקבל את זה. פרק היד הוא מקום טוב לבחור כי זה קטן ונראה נהדר. כאן אתה יכול לראות כי הכלה בחרה את פרק היד שלה והחתן בחרה את פרק היד אבל את הצד הנגדי. הם נראים כל כך חמודים יחד.

זוגות Matching Music Tattoos

No Replies to "61 חמוד קעקועים זוג זה יהיה חם לב שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 1