27 קעקועים מפוארים בצבעי מים – insightyv.com

27 קעקועים מפוארים בצבעי מים

אחת המגמות החדשות החמות ביותר בעולם הקעקוע עכשיו הוא קעקועים פרח בצבעי מים. כאשר אתה רואה כמה מדהים הם באמת, זה לא קשה מאוד לראות למה. עם גוונים יפים וצבעים, וכן מגוון רחב של עיצובים ורעיונות לעבוד עם, הם רעיון תכליתי כי הוא יפה כמו שזה ייחודי. אנחנו חושבים שמצאנו כמה רעיונות שאולי תרצה להציץ בהם …

1. ורוד פוני קעקוע זרוע

הפאוני הצנוע הוא אחד הפרחים העתיקים ביותר המשמשים לתרבות המזרחית. אתה יכול להבין מדוע קעקועים אדמונית יהיה כזה מכה גדולה. הסגנון של הפרח עצמו מפנה את מקומו לקעקועים מדהימים בצבעי מים, עלי כותרת רכים ויפים בגוונים מרהיבים של ורוד ואפרסק. בימים אלה, קעקועים אדמונית נראים לעתים קרובות עם קעקועים בסגנון יפנית קוי קרפיון. כמו כן, עבור פרח כזה עדין ונשי, מתואר לעתים קרובות כמו גברי למדי, אמר לתאר את ההתעלמות המוחלטת של התוצאות.

אַדְמוֹנִית Flower Watercolor Arm Tattoo Idea

2. יד קטנה קעקוע

זה קעקוע יד חמוד וקטן היא דרך מושלמת להראות עד כמה עדין אלה התענוגות צבעי מים יכול להיות, וגם הענווה של מקומות מדי. ייתכן אפילו לא נחשב שיש את קעקוע פרחים בצבעי מים שלך בצורה כל כך גלוי על היד שלך, אבל כפי שאתה יכול לראות, זה לא צריך להתבלט יותר מדי.

וָרוֹד Flower Watercolor Hand Tattoo

3. די קעקוע כף יד

שושן arum הוא באמת יפה (וזה היה גם את הפרח עבור הכותב של החתונה הודעה זו, אנחנו חייבים להוסיף), והוא מגיע במגוון רחב של צבעים. זה נותן לך שפע של הזדמנויות לשחק עם קעקועים פרחים בצבעי מים שלך. המשמעות המקורית של שושן יפה נאמר כי הגיע פעמים יוונית עתיקה, אז נקרא מדונה לילי, נמצא לבן. באותו זמן זה היה נחשב הגיע מלכת האלים, Hera, ולאחר מכן אמר לסמל את הנשיות האלוהית.

פֶּרַח Watercolor Wrist Tattoo Idea

4. ביג, צבעי מים טוליפ

בעיקר ידוע בשם קעקוע נשי, צבעונים באים כל כך הרבה צבעים כי יש דרכים אינסופיות להשתמש בהם קעקועים פרח בצבעי מים. מי שמעריך את השמש יעריך גם קעקוע צבעוני, שכן הוא פרח מתכופף כל הזמן ומניע את ראשו על מנת לקבל את התצוגה הטובה ביותר של זה, עושה שימוש מבריק של אלה קרני השמש חזק. עבור רבים, הפרח פשוט הוא סמל של יופי. יש בו משמעויות רבות יותר, במיוחד גמישות – צבעוני מתכופף כדי לפגוש את השמש.

צִבעֵי מַיִם Tulip Spine Tattoo Idea for Women

5. פרחים פרגים ורודים

פרגים קעקועים משמשים בכל רחבי העולם בימים אלה, בעיקר כדי לסמל את הזיכרון של אלה איבדנו במלחמה, אבל פרגים, במיוחד השימוש שלהם במיתולוגיה, כבר בסביבה במשך שנים רבות. מסורות רומיות ויווניות מתארות שהפרג הוא סמל למוות, אבל באור רומנטי – יותר במובן של שינה נצחית. כמובן, שינה נצחית יכולה להיות עוד משמעות יפה ונוקבת – תחושה של שלום, עוד משמעות יפה מאחורי פרח נפלא באמת.

וָרוֹד Poppy Flower Watercolor Arm Tattoo Idea

6. פורח אnemones

הדבר היחיד שאתה צריך לזכור בעת בחירת קעקועים פרח בצבעי מים שלך הוא המקום שבו אתה הולך לקבל אותם. ממרחקים, למשל, סומק סגול כהה עשוי להיראות כמו חבורה, וקעקועים כמו אלה יציצו מתחת לרצועות החזייה העליונה והחזייה, קעקוע הוא לכל החיים, וזה משהו שחכם לִזכּוֹר.

כלניות Flowers Watercolor Tattoo Idea for Women

7. סחלב זרוע קעקוע

הסחלב הצנוע פירושו כל כך הרבה דברים שונים בכל כך הרבה תרבויות שונות, אבל אנחנו חייבים לזכור אותו עבור הפרח היפה והעדין שהוא. זה דורש סביבה ספציפית מאוד כדי לשגשג, שהוא שונה לגמרי מן המשמעות היפנית הישנה. לעתים קרובות נאמר שהם מסמלים כוח ולוחמים.

צִבעֵי מַיִם Orchid Flower Tattoo Idea for Arm

8. רגל קעקוע הרעיון

הדבר היחיד שאתה צריך להיות מודעים כשמדובר קעקועים ברגל היא שהם כואבים … לא מעט. אלה קעקועים פרחים בצבעי מים יפים, אתה לא יכול להכחיש את זה, אבל באזורים bonier של הגוף שלך תמיד הולך להיות המקומות הכואבים ביותר שיש בדיו. אתה גם צריך לזכור כי הנעליים והגרביים אתה לובש יהיה לשפשף על העור. זה באמת יכול להשפיע על כמה זמן קעקוע למעשה נמשך. שיפשוף מתמיד יגרום לו להתפוגג, וזה אומר לגעת למעלה מדי פעם. אתה יודע מה זה אומר – יותר כאב. רק אומר.

צִבעֵי מַיִם Flower Foot Tattoo for Women

9. פרח קטן עם ציטוט – ‘Carpe Diem’

Carpe Diem פירושו “לתפוס את היום” בלטינית, אבל “לתפוס את היום” הוא לא משהו שאתה באמת הולך לעשות כאשר מדובר מקבל בדיו. זה משהו יהיה על הגוף שלך לנצח, אלא אם כן אתה הולך על צעדים דרסטיים כדי להסיר אותו, כגון הסרת לייזר. למען התקליט, זה תהליך מאוד מכאיב.

צִבעֵי מַיִם Flower Tattoo with a Quote

10. פרח קעקוע רעיון עבור חברים

כך ניתן לומר על קעקועים לך לבחור עם החברים שלך – אלה יפים, ואנחנו בהחלט לא לוקחים שום דבר משם. ג ‘ייק בטוח החברים שלך הם חברים אמיתיים שלך לפני שאתה הולך לקבל דיו תואם. זה קעקוע יהיה תזכורת כואבת מתמיד של ידידות נעלם אחרת.

צִבעֵי מַיִם Flower Couple Tattoo For Friends

No Replies to "27 קעקועים מפוארים בצבעי מים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.