25 Mind-Blowing רעיונות איפור לנסות עבור ליל כל הקדושים | insightyv.com

25 Mind-Blowing רעיונות איפור לנסות עבור ליל כל הקדושים

זה הזמן של השנה, כאשר האיפור הניסיוני שלך יוצא הצד היצירתי שלך מראה! כאשר בחורים ובנות מנסים להרשים חברים עם טכניקות האיפור שלהם. כמובן, זה ליל כל הקדושים!

מדי שנה, אנשים רבים עושים מאמץ ומנסים “לזעזע” יותר מאשר בשנה הקודמת. אני חייב להודות ולומר כי תחרויות ליל כל הקדושים לפעמים יכול להיות קשה! אני כבר כמה מסיבות ליל כל הקדושים מפואר ואני נדהם איך אנשים פנטסטי ומפחיד נראה.

אנחנו עדיין בחודש ספטמבר אז עדיין יש לך זמן להתאמן ולהכין. מסתכל על רעיונות האיפור להלן, אני חושב שאתה מסכים כי בפועל עושה מושלמת.

להשלים Ideas for Halloween

1. איפור שליחות קטלנית

עבור כל אוהדי שליחות קטלנית! האם אתה אוהב את הסרטים שליחות קטלנית? אנחנו בטוח לעשות, אז למה לא לנסות את זה עבור ליל כל הקדושים? הטריק הוא לוודא שאתה מקבל את המתכת להיראות כמו מתכת באמצעות גוונים שונים.

עבור עין אדומה, אם אתה לא אוהד של עדשות מגע, להשתמש האיפור שלך לצייר על נקודה אדומה על העפעף שלך. רק תזכור לקרוץ בכל פעם שאתה רוצה להראות את זה!

חֲצִי Face Terminator Makeup Look for Halloween

בדוק את ערכת הלימוד:

2. צועני מגדת עתידות

צועני הון צועני ליל כל הקדושים הם השילוב המושלם. יש משהו מסתורי ומפחיד במספרי עתידות. אולי משום שהם יכולים לראות את העתיד! איפור זה נראה נהדר ובעיקר עם העיניים הכבדות ואת המצח. סיים את המראה על ידי לבישת עדשות מגע צבעוניות בהירות.

צועני Fortune Teller Halloween Makeup

3. רוכסן רוכסן

ללא שם: הו לא, היא כבר רוכסן! זה עבור כל הבנות שאתה רוצה ללבוש את המראה היומי שלך איפור כבד אבל עם קצה ליל כל הקדושים. זה מה שקורה כאשר מישהו unzips לך! זה נראה נהדר (ומפחיד)! לכו על שפתון סגול כהה הבולט.

בוטל Zipper Halloween Makeup Look

הדרכה על מראה זה היא כאן:

4. שחור סוכר גולגולת איפור תראה

קח רגע כדי להעריך את המראה הזה! בסדר, אז זה נראה קצת מפורט ומורכב אבל די קל להשיג. התחל עם צבע הבסיס שלך, ולאחר מכן להוסיף את התבנית ולהתחיל בצל. זה לא צריך להתאים את המראה הזה בדיוק, אבל זה נראה מדהים.

מַפְחִיד All Black Sugar Skull Halloween Makeup Look

5 קריקטורה חצי איש, חצי אישה

כולם אוהבים קריקטורות אבל אתה יכול להפוך אותם למראה ליל כל הקדושים מוזר. זה נראה אחד המועדפים שלנו. זה לא מפחיד אבל זה מוזר בצורה אחרת. ליל כל הקדושים הוא על כל האנשים מזעזע וזה בהחלט עושה את זה!

קָרִיקָטוּרָה Half Man Half Woman Halloween Makeup

הדרכה מלאה על זה נראה למטה. תהנה!

6. חצי פנים שלד איפור + אדום Glitter

לכו על מראה השלד הקלאסי. הוסף עצמות לחיים והצללה כדי ליצור את האפקט. אתה לא צריך לעשות את כל הפנים שלך, זה סגנון פנים חצי נראה בדיוק כמו פנים איפור מלא. הוסף אדום נצנצים שלך “איפור” השיניים עבור אפקט דמים כדי להוסיף קצת צבע גלאם!

אָדוֹם Glitter Half Face Skeleton Makeup Look for Halloween

7. איפור ארנב לבן (אליס בארץ הפלאות)

כל מי שמכיר את אליס בארץ הפלאות יעריך את המראה הזה. להיות הזהיר, אתה צריך הרבה אבקה לבנה כדי לבדוק את תיק האיפור שלך לפני שמתחילים! ייתכן שיהיה עליך לקפוץ לחנות המקומית כדי לקנות יותר. להתרכז על הפנים שלך, אלא גם להוסיף כמה פרטים על המצח והצוואר. הו ואל תשכחו את האביזרים! לקבלת תמונות נוספות במראה זה, בדוק את דף ה- Instagram של ג’נה.

לבן Rabbit Alice in Wonderland Halloween Makeup Look

8 גרין פופ אמנות זומבי

מה אנחנו יכולים לומר על זה! זה מדהים, פנטסטי ויותר מכל, זה ירוק! הצבעים האחרים המשמשים להפוך את הפופ ירוק החוצה עוד יותר. נסו לשמור על אותם צבעים סגולים, כתומים, כחולים והם צריכים להיות צבעים בהירים מודגש. אנחנו אוהבים איך האיפור הוא לא רק על פניה, זה ממשיך גם על הגוף שלה. מושלם אם אתה מתכנן ללבוש שמלה לחתוך נמוך.

ירוק Pop Art Zombie Halloween Makeup Look

9. פנים pixelated

זה נראה כמו משחק מחשב! זה עשוי לשלוח את העיניים שלך מצחיק תוך להסתכל על זה אבל זה הרעיון! עיסוק זה נראה כמה פעמים מראש ואם אתה הולך להשתבש, אני בספק אם מישהו אפילו שם לב, אז ללכת עם פיקסלים!

מפוקסל Face Halloween Makeup Look

הדרכה דומה על זה נראה כאן:

10. פרפר שלד תראה

מעניין משהו השנה? אולי היה לך את השלד בשנה שעברה וצריך להניף אותו קצת, אם כן, תסתכל על זה! זה עיצוב שלד של פרפר. איפור עיניים כבד עם אפקט הפרפר.

פַּרְפַּר Skeleton Halloween Makeup Look

צריך הדרכה וידאו? בדוק את זה למטה!

No Replies to "25 Mind-Blowing רעיונות איפור לנסות עבור ליל כל הקדושים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    93 − 83 =