25 Badass הירך קעקוע רעיונות לנשים – insightyv.com

25 Badass הירך קעקוע רעיונות לנשים

11. קעקוע בצבעי מים קטנים

קעקועים בצבעי מים הם סוג אחר של inking כי הוא נהיה יותר ויותר פופולרי, וכאשר אתה רואה כמה יפה יש להם את ההזדמנות להיות, אתה יכול להבין למה. מבט ייחודי באמת, צבעים בצבעי מים הם ממש בדיו לתוך העור שלך באופן שגורם להם להיראות מאוד מתוחכם ורומנטי. זה עיצוב פרחוני הוא דוגמה מדהימה, אבל יש כל כך הרבה אחרים שאתה יכול לבחור.

קָטָן Thigh Flower Watercolor Tattoo Idea for Women

12. מגניב וולף עיצוב

הזאב, כאשר הוא משמש קעקועים, הוא בדרך כלל סימן של משפחה וכוח. זהו בעל חיים שהתאים היטב לחיים חיים לבד, בדרך כלל הוגלה על ידי בני משפחה, אבל יכול גם לחיות ואפילו משגשג בצורה מושלמת. זה יכול לסמן הן משיכת חוץ ומגיעים יחד, ובגלל זה כל כך הרבה אנשים אוהבים אותם, במיוחד זה סוג של פורמט 50/50. זה בהחלט אחד הרעיונות ביותר לקעקע הירך badass עבור נשים נתקלנו!

מגניב Wolf Mandala Thigh Tattoo Design for Women

13. חד קרן עיצוב

חדקרנים נמצאים בכל מקום עכשיו, לא? ואנחנו אוהבים אותם כי הם יצורים מיתיים שלעולם לא יתקיימו. מדענים חושבים שיש איזו אמת לתיאורית החד-קרן, אבל זה סוג של חיה דמויית דינוזאור שהיתה לה קרן. היינו מעדיפים להמשיך לחשוב שהם נראו כמו היופי הקטן הזה, נכון?

חַדקֶרֶן Mandala Thigh Tattoo Design Idea

14. די קעקוע פיל

קעקועים פיל יכול להחזיק כל כך הרבה משמעות, ולאחרונה נתקלנו חבר אשר קיבל את עצמה קעקוע פיל עבור סבתה, אשר למרבה הצער נפטר דמנציה. הפיל אף פעם לא שוכח, כמו שאומר הפתגם הישן, ואנחנו חושבים שזה יפה.

פיל Thigh Tattoo Idea

15. פרחים גדולים

אם אתה באמת רוצה להתבלט עם badass הירך רעיונות קעקוע עבור נשים כאלה, אתה צריך להיות מודע לכך שיש סיכוי טוב אתה לא תוכל לשבת על קעקוע מלא אחד יושב. זה יותר סביר אם זה קעקוע הראשון שלך אי פעם. ודא שאתה מודע משך הזמן שאתה גונג להיות מתחת למחט. אתה יכול להתחייב לכל אורך הזמן. אתה לא תהיה מאושרת עם קעקוע למחצה.

צַד Thigh Flower Tattoo Idea for Women

16. מנדלה אריה

האריה הוא סמל ברור מאוד של אומץ וכוח, מנהיג החבורה כך שאפשר לדבר. גאווה, תמלוגים ומחויבות הם גם קישורים שנעשו לעתים קרובות זה יצור מלכותי, והם חיה לעיתים קרובות בשימוש קעקועים. המראה מנדלה היא מודרנית יחסית, אבל כאשר משלבים אפקט מודרני עם סגנון קעקוע מאוד קלאסי, אתה יכול לבוא עם כמה תוצאות די מרשימות.

מנדלה Lion Thigh Tattoo Idea for Women

17. פרחים סגולים על ירך צדדית

אנחנו אובססיביים בעיצוב פרחוני סגול זה, עיצוב הפרחים ארוג בצורה חכמה כך שהוא בצורת לב. זה מדהים כמה הזדמנויות יש לך לפתוח כשמדובר התאמה אישית ובניית עיצוב קעקוע משלך, וזה בהחלט שווה שיש לשוחח עם אמן הקעקוע שלך לפני ביצוע כל ההחלטות הסופיות. אתה עשוי לגלות כי הם מציעים רעיון שאתה אף פעם לא היה חושב, אבל אהבה בכל זאת!

עֶלִיוֹן Side Thigh Flower Tattoo Idea for Women

18. צבאים ולוטוס קעקוע

הקעקוע לוטוס הוא עוד אחד מאוד פופולרי, במיוחד כאשר אתה מסתכל על הרעש badass הירך רעיונות לנשים. הם מייצגים כל כך טוב – הארה והבנה, לעתים קרובות ברמה רוחנית, וגם ידע. החלק צבי של הקעקוע, לעומת זאת, לעתים קרובות מייצג עדינות, טבע, פוריות, כוח שקט. זה גם מביא נושא טבע נפלא.

מנדלה Deer and Lotus Thigh Tattoo Idea

19. אקוורל פרחים וקעקוע לווייתן

אתה צריך לחשוב בזהירות רבה על סוג של בגדים אתה לובש את מינוי קעקוע עבור אלה badass הירך רעיונות קעקוע לנשים. ג ‘ינס צמוד, למשל, הולכים להיות סיוט שלם כדי לעלות על לאחר הפגישה קעקוע הושלמה. הרגל תתנפח מעט, וזה סביר להיות רך מאוד למגע. אולי לבחור משהו משוחרר חופשי זורם כאשר אתה הולך מתחת למחט, ולוודא שלא אכפת לך לקבל דיו קעקוע, דם, או שאריות שמנת על זה יותר מדי.

צִבעֵי מַיִם Whale Thigh Tattoo Idea for Women

No Replies to "25 Badass הירך קעקוע רעיונות לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.