25 מדהים ליל כל הקדושים קישוטים

21. עכביש אור מרכז

מה אתה צריך עבור אלה עכביש אור centpieces? ובכן, אתה צריך כמה צנצנות זכוכית ריקות וזה טוב כי, כפי שכבר הקמנו, יש לנו ארון מלא של אלה, ואנחנו צריכים כמה פיות קטן להיכנס אליהם. או אלה קטנים חד פעמי / מיני סוללה מופעל אורות. אז אתה צריך כמה כדורי צמר גפן, וגם כמה עכבישים. לזרוק אותם יחד, ואתה צריך משהו שנראה קצת ככה. אשר ללא ספק יהיה לקבל spookier כמו האורות לרדת ...

עַכָּבִישׁ Light Centerpiece DIY Halloween Decoration

היזהר בעת שימוש האורות ואת צמר כותנה הקירות באותו צנצנות. לעולם אל תשאיר את קישוטים ליל כל הקדושים DIY ללא השגחה כדי להבטיח שאתה לא posing כל איום אש.

22. צף מכשפות כובע המאורות

החלף את המכשפות האלה עם כוכבים וכובעים סנטה, ויש לך את הקישוטים הכי מגניב כל השנה. זה הדבר הראשון שחשבנו כשראינו את אלה חמוד Halloweeny decs. זה לפני שאנחנו התרגש על ידי כמה קל הם באמת לעשות.

עשה זאת בעצמך Floating Witch Hat Luminaries Halloween Porch Decoration

את האורות בפנים יכול להיות מופעל על ידי סוללה אורות תה, אורות LED, מקלות זוהר, זה סוג של דבר. אתה יכול לשמור אותם בתוך כובעי המכשפות זולות אתה קונה על ידי תפירה מילולית אותם למקום. עוד חגיגה מפחידה כאשר האורות כבים.

23. יין כוס יין נרות מחזיקי

אתה יודע איך אתה יכול להשיג את ארבעת כוסות היין הזולות ביותר בקופסה מחנויות מוזלות זולות? ובכן, הם עשויים לבוא שימושי אתה יודע - כמו קישוטים ליל כל הקדושים DIY אם שום דבר אחר!

עשה זאת בעצמך Halloween Wine Glass Candle Holders

להפוך אותם הפוך, לקשט אותם עם נצנצים וכל הדברים בהירים ו נהדר, ומה יש לך? הנר המושלם לאור הנר המרכזי שכולם ירצו לדעת עליו. מאיפה השגת את זה? ללא שם: הו, שביצעת אותם? זה כל כך מגניב!

24. נרות מפחידים

אלה נרות מפחיד הם רק טואלט רול, צינורות רול המטבח לחתוך באורכים שונים, עם בסיס נוסף כדי להתאים לנורת תה המופעל על ידי סוללות אור, וכמה שעווה נוטף הוסיף לעשות את זה כמו נר אמיתי.

ליל כל הקדושים Spooky Candles Decoration

ברגע שציירת את כל הצבע באותו צבע, אף אחד לא יידע אי פעם שהם לא נרות אמיתיים, ואם תשליך כמה עכבישים מזויפים שם, אף אחד לא ירצה להתקרב מספיק כדי להמשיך ולבדוק בכל מקרה.

25. מחזיקי נרות

את מכירה את משקפי היין הישנים האלה, את משקפי הנמל ואת משקפי השרי, שתמיד נראה לך מועבר אליך מקרובי משפחה קשישים כמו דודה גדולה, או דוד בוב שאתה לא חושב שאתה קשור אליו? ובכן, הנה משהו שאתה יכול לעשות איתם. צבע אותם בצבע זה יפה אפור gunmetal, ולהוסיף גוונים כהים וקלים כדי לגרום לזה להיראות כמו גביע מתכת אמיתי. לקשט באמצעות מברשת דקה וכמה צבע שחור לומר משהו, או להראות משהו, אתה רוצה.

עשה זאת בעצמך Wine Glass Candle Holders for Halloween

השלם עם פמוטים אור תה על הדף, או להוסיף סוללה מופעלת אור נרות תה, ויש לך מרכז מפחיד נהדר.

יש כל כך הרבה רעיונות שם, אנחנו לא יכולים לחשוב מה אנחנו רוצים לנסות הבא, אבל אנחנו מקווים שיש לך הרבה השראה לנסות אלה קישוטים DIY מפחיד וקל DIY Halloween בעצמך. הם מדהימים להסתכל. אנחנו מתערבים שהם גם כיף אמיתי לעשות, אז מה עוצר אותך? אולי הגיע הזמן להיות סופר אמנות ויצירה אחר הצהריים?

No Replies to "25 מדהים ליל כל הקדושים קישוטים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + = 14