25 מדהים ליל כל הקדושים קישוטים

בואו נודה בזה, כשזה מגיע ליל כל הקדושים אין דבר כזה "overdoing" זה כשמדובר לקשט. כאשר יש לך ילדים, החגיגות אפילו יותר. גם אם לא תעשה זאת, הטריק או הטיפולים של הילדים בבלוק שלך לא יאפשרו לך להיות רודף על כל הפרשה. אם אתה לא קופץ על קישוטים ליל כל הקדושים עשה זאת בעצמך, אתה פשוט לא יודע מה אתה חסר.

1. רפידות רפאים

החדשות הטובות הן אלה אלה קישוטים ליל כל הקדושים DIY הם סופר קל, ועם קצת עבודת יד חכמה, הבית שלך יכול להיראות כמו משהו מתוך סרט אימה מדי.

קַל DIY Halloween Ghosts Decoration

אנחנו אוהבים את רוחות הרפאים המפחידות כאן, והן עשויות בקלות עם כדורי צמר גפן, עם חתיכות שחורות חתומות של נייר כדי ליצור מחדש את העיניים והפה. זה קל, ובוודאי אחד הילדים יכולים להסתבך עם. אפשר אפילו לרסס - את תחתוני הנר האלה כדי שיתאימו גם לתפאורה שלך ... או סתם מפחיד שחור וכתום.

2. שחור ולבן BOO דלעות

ואם יקרה לך כמה דלעות שוכב מסביב, למה לא לשלב אותם לתוך קישוטים ליל כל הקדושים DIY שלך מדי? בעזרת פחית של צבע ריסוס, גם אתה יכול להיות דלעת יפה / קרם דלעת כמו שאתה יכול לראות כאן, ואתה יכול להשתמש סטנסיל כדי לעזור לך ליצור את האותיות השחורות.

עשה זאת בעצמך Black and White BOO Pumpkins

אנחנו אוהבים את 'BOO' כי כבר בשימוש כאן, אבל אתה יכול לקבל את מספרי הבית שלך, ראשי התיבות של המשפחה שלך, כל מה שאהבת באמת. אתה יכול אפילו להוסיף דלעות נוספות, או פשוט יש דלעת אחת. למה לא לתת לילדים להחליט?

3. שחור ולבן ליל כל הקדושים 

תחשוב על כל הדברים של ליל כל הקדושים - אתה יכול להיפגש, ואז לזרוק את כולם יחד במרכז אחד עבור הבית שלך. היה לך עץ חג מולד, נכון? אז למה לא יהיה לך קיר ליל כל הקדושים?

שָׁחוֹר and White Halloween Vignette

יש כמה או מעט כמו שאהבת עם זה - כרטיס שחור או נייר המשמש לשחזר את הכובעים מכשפה, או שאתה תמיד יכול פשוט לקנות אותם בזול מספיק בחנות המקומית שלך דולר / פאונד. אתה יכול להרים מקלות לבנים תוך הליכה ביער עם הילדים שלך, ואלה יכולים להיות תרסיס צבוע לבן אם אתה רוצה את המראה הזה ליל כל הקדושים. מה לגבי ריסוס אותם בצבעים שונים כדי להתאים את העיצוב שלך. הוסף נרות, אפילו לקשט את הנרות, להוסיף דלעות קטנות, להוסיף משהו מפחיד אהבת באמת. אנחנו לגמרי באמצעות אחד השראה.

4. רוחות Googly

עוד super-easy DIY קישוטים ליל כל הקדושים הרעיון - רוחות googly. כי הם חמודים ומצחיקים כל אחד לתוך אחד. הילדים יאהבו את החבר'ה הקטנים האלה.

ליל כל הקדושים Cloches Easy DIY Decoration

אתה יכול לתקוע את העיניים האלה googly על משהו - יש להם דבק עצמי - וברגע שאתה מתחיל לשחק מסביב, תלמד כמה כיף אתה יכול לקבל איתם. עד מהרה אתה תהיה דבק על הכל ... או צופה אנשים באינטרנט מקל אותם על הכל.

5. הוקוס פוקוס Wreath

זה אחד הסרטים האהובים שלנו ליל כל הקדושים. למעשה, זה אחד הסרטים האהובים עלינו להפסיק. האחד, היחיד, הוקוס פוקוס. אבל איזו מכשפה היתה האהוב עליך? בשבילנו, זה חייב להיות שרה ג'סיקה פרקר. לא, הדמות של בט מידלר. היא היתה אגדה קטנה.

הוקוס Pocus Halloween Wreath

זה הוקוס פוקוס זר הוא לא ממש מגניב להסתכל על זה, הוא משתמש בשני צבעים קלאסיים הקשורים עם כל ליל כל הקדושים - שחור וכתום. השחור היה מסמל מוות והרס, צבע האבל הרגיל, והכתום היה לקציר, מהסיבות המקוריות של סמחיים ומדוע באו החגיגות מלכתחילה. משהו לחשוב עם קישוטים ליל כל הקדושים DIY שלך, נכון?

6. יצירתיות No-Carve דלעת

אם, כמונו, אתה באמת שונא גילוף דלעות בגלל הבלגן, הריח, ואת המון הדלעת דברים, כי אז אתה צריך למצוא משהו להשתמש בו, למה לא לקשט את הדלעת שלך במקום לגלף את זה?

שָׁחוֹר White Gold Creative No-Carve Pumpkins

אלה צוירו משובץ, אבל אתה יכול להוסיף תחרה, לרסס לצייר אותם, להשתמש בסטנסילים, להוסיף מגזרת נייר, קישוטים, ועוד. אתה באמת יכול לתת לילדים ללכת העירה עם רעיון זה דלעת לקשט, ולא רק את הילדים הקטנים - גם אתה!

7. ליל כל הקדושים מפחיד נרות

אלה מפחיד DIY קישוטים ליל כל הקדושים נראה ממש מסובך אבל הם למעשה סופר קל לעשות. אתה רק צריך לדעת את הטריקים של הסחר. אל תדאגי, אנחנו עומדים לחלוק אותם איתך. אלה הם יותר מדי לא לשתף!

קַל Halloween Candle DIY

יש לא מעט דרכים לשחזר את זה סוג של מבט, ואת החדשות הטובות הוא פעם למדת איך לעשות את זה עבור קישוטים ליל כל הקדושים DIY שלך, אז אתה יכול להמשיך ולהשתמש רעיונות דומים לחג המולד, יום הולדת, חג האהבה, וכו '... בקרוב אתה לעולם לא צריך לקנות קישוט עונתי חדש אי פעם! ��

אחת הדרכים הקלה ביותר להשיג את צללית ליל כל הקדושים על הנר שלך היא להדפיס את העיצוב בשחור לבן על גבי נייר לבן. חותכים את העיצוב, ואז קלטת אותו, כמו גליל של נייר עטיפות, סביב הצנצנת. כאשר אור תה או נר דולקים בפנים, זה יהיה להאיר את כל מה שנמצא על הנייר החיצוני בדיוק כמו שאתה יכול לראות כאן.

8. ליל כל הקדושים מייסון צנצנות

האם אי פעם אספת המון צנצנות מזון ישנות כי "אולי תזדקק להן יום אחד", רק כדי לא למצוא סיבה להשתמש בהן שוב, ולסיים עם ארון מלא בצנצנות זכוכית ועפעפיים שאינך יכול לשאת חלק מ. ובכן, קישוטים ליל כל הקדושים שלך DIY הם תירוץ גדול כדי להוציא אותם ולהשתמש בהם, וזה בהחלט אחד הילדים יכולים להשתגע.

ליל כל הקדושים Spider Mason Jars Decoration

אלה לעשות נהדר ליל כל הקדושים פמוטים, אם כי אתה צריך לזכור כי הדף צריך להיות פתוח. אם תסגור את צנצנת הריבה, הנר יסתלק בגלל מחסור בחמצן, אבל ידעת את זה נכון? לקשט את החלק החיצוני של הצנצנת בכל עיצובים וסגנונות אתה (או הילדים) כמו, מקל כמה נרות שבת אור בפנים, ולראות מה קורה כאשר האורות כבים והאש מואר ...

9. קישוט מרפסת

זה רעיון די פשוט - זה מעיל גדול / מעיל כובע מתחת לסדין, בגדלים שונים של (חג המולד עץ בסגנון) האורות שימשו להאיר דברים מבפנים. זה העיניים והפה שמספקים את המשחק, שלושה עיגולים מנייר שחור או, אם אין לך, כמה שקיות זבל שחורות במקום. פשוט קלטת אותם במקום.

ליל כל הקדושים DIY Ghost Porch Decoration

זה רעיון כל כך פשוט, מושלם עבור כאשר עזבת הכל עד הרגע האחרון, פשוטו כמשמעו אין לי מושג איך ליל כל הקדושים הבית שלך. אתה יכול אפילו ליצור משפחה של רוחות רפאים אם אתה רוצה לקבל באמת המצאה - מקבל קטן בגודל!

10. מתפתל נחש נחש

מה אתה מקבל כאשר אתה מרסס צבע זר בסגנון זר עם צבע שחור מט, ולאחר מכן הדבק / אקדח דבק חבורה של נחשי גומי פלסטיק סביבו, גם ריססו בצבע שחור? זר מפחיד זה מושלם עבור ליל כל הקדושים, זה מה. אנחנו מתערבים שמישהו היה בורח וצועק מהדלת הקדמית ... משאירים לך עוד ממתקים!

הִתפַּתְלוּת Snake Wreath for Halloween

אתה יכול ליצור זר זרדים וענפים אתה מוצא, או שאתה יכול להשתמש זר חג המולד הישן, כי כבר שוכב בעליית הגג לזמן מה. אתה יכול לרסס את הזר גם עם חבורה שלמה של צבעים - זה יכול להיות כתום במקום שחור אתה רואה כאן. למעשה, אתה יכול לעשות את זה כל צבע שאתה רוצה! DIY קישוטים ליל כל הקדושים נעלמו פרא!

No Replies to "25 מדהים ליל כל הקדושים קישוטים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 8 = 13