25 קעקועים דיסני חמוד כי הם מעבר מושלם | insightyv.com

25 קעקועים דיסני חמוד כי הם מעבר מושלם

ההתבוננות בסרטים של דיסני ותכניות הטלוויזיה של דיסני נתנה לנו זיכרונות של הדמויות האהובות עלינו. אנשים רבים אוהבים את הדמויות של דיסני ואוהבים את מה שהם מייצגים. זה מובן כמו רבים הם חמודים כל כך מקסים. בין אם זה תווים בפועל או ציטוטים שלהם, קעקועים דיסני מאוד פופולרי ברחבי העולם. הם כיף, בהיר, צבעוני, הרבה אנשים יכולים להתייחס אליהם. מי לא מעריך ולא אוהב קעקוע דיסני שאנחנו זוכרים מילדותנו.

יש לנו גם את כל השחור, הצבעים ואת צבעי מים קעקועים דיסני זה נראה מדהים.  ישנם כמה זוגות תואמים, חברים וקעקועים משפחתיים כי הם רק מקסים מדי, רק במקרה שאתה ואת השותף שלך קעקוע, צריך כל קעקוע השראה.  יש קעקוע דיסני לכולם במאמר זה. מן היפה והחיה, בת הים הקטנה, מלך האריות, מיני ומיקי מאוס לפיטר פן וטינקרבל. יש לנו את כולם כאן.

מצאנו 25 של קעקועים דיסני חמוד כי הם מעבר מושלם. הם יגעו בלב של כולם ויהיו להם משמעויות עמוקות מאחורי הדמות או הציטוט, שהכול יאהב ויוקיר.

1. טינקרבל ופיטר פן זוג קעקועים

טינקרבל ופיטר פן מוכרים כולם. הם חמודים, בהירים ומהנים. הצבעים על קעקועים אלה מדברים בעד עצמם. אתה יכול לראות את הקסם באוויר.

צִבעֵי מַיִם Couple Tattoos Inspired by Disney

2. אקוורל יופי והחיה צלליות

יופי והחיה הוא האהוב שלנו! בל והחיה הם מקסים וזה צלליות שלהם. עם לא נתקל קעקוע פרצופים, כולם יכולים לדמיין פנים שונים אשר עושה את זה ייחודי. זה סקיצה יפה עם פירוט מדהים.

צִבעֵי מַיִם Beauty and the Beast Silhouettes Tattoo

3. וינטג מיקי מיני מיני קעקועים לזוגות

דמויות רטרו וינטאג הופכים פופולריים יותר ויותר בשנים האחרונות. סגנון וינטג ‘הוא גבוה עם אלה מיני ו קעקועים מאקי מאוס, אתה תהיה trending. כמה חמודים אלה נראים ביחד?!

בָּצִיר Mickey and Minnie Mouse Tattoos

4. צבעוני שלג לבן קעקוע

נשיקת השלג הלבן מהנסיך שלה היא תמונה איקונית. כאשר אתה שואל מישהו על שלג לבן, אנשים לעתים קרובות לדמיין אותה שוכבת שם מחכה הנסיך שלה קסם לנשק אותה כדי להעיר אותה ואת זה מראה בדיוק את זה. זה בהיר, חמוד ואנחנו אוהבים איך הקשת יוצרת את הסיפור מבפנים.

צִבעוֹנִי Disney Snow White Tattoo

5. כל שחור מלך האריות דיסני טאטו

מלך האריות הוא סיפור יפה. אתה לא צריך שום צבע כדי לדעת מה הם קעקועים אלה. כל שחור אריה המלך קעקועים נראית נהדר. אתה יכול לראות את הדמויות ואנשים רבים יוכלו באמת שם אותם, אתה יכול?

ה Lion King Disney Tattoo

6. אקוורל Pocahontas קעקוע רעיון

זוכרים את צבעי הרוח? אנחנו עושים! פוקהונטס הוא סיפור האהבה המושלם! השיער שלה זורם מדהים ברוח כבר מחדש בקעקוע זה עם צבעי מים יפים. טכניקות אלה עושה את הקעקוע עדין ומוסיף מגע של צבע.

צִבעֵי מַיִם Pocahontas Tattoo Idea

7. פו הדוב ציטוט קעקוע

אף אחד לא יכול לשכוח את פו הדוב. ציטוטים רבים כל כך מדקלמים לעתים קרובות מווי פו וזה אחד מהם. “אתה אמיץ יותר ממה שאתה חושב, חזק ממה שאתה נראה, וחכם יותר ממה שאתה חושב” זה יכול לספר סיפורים רבים לעשות עם המשפחה, חברים ומסעות החיים.

ויני the Pooh Quote Tattoo Idea

8. מגניב אריאל (בתולת הים הקטנה) קעקוע

אריאל היא בת הים הקטנה שרוצה להיות אנושית ולהצטרף לעם היבשתי. זהו סיפור אהבה בין אדם לתולת ים. רק למקרה שאתה לא יודע, אבל הרבה אתה תדע! הקעקוע הזה מציג את אריאל וגם את חפציה היפים מהעולם שמעל. יש לה הרבה דברים כמו מראה, מברשת שיער, שרשראות ועוד הרבה דברים. אנחנו חושבים שזה מגניב ואנחנו אוהבים איך הקעקוע מראה את העולם שלה דרך המראה.

ייחודי Disney Ariel Tattoo Idea

9. אקוורל דיסני טירת קעקוע

אתה זוכר שצפית בסרט של דיסני וראית את זה? זה בתחילת כל הפקות דיסני וזה טירת דיסני! זה מראה את כל הדברים הקסומים שקורים בתוך טירת דיסני ואנחנו יודעים שזה הרבה קסם! צבעי המים מראים כמה דיסני מדהימה ואנחנו אוהבים איך כל הצבעים משתלבים.

צִבעֵי מַיִם Disney Castle Tattoo

10. התאמת מיני קעקועים wrist עבור אחיות או BFF של

אלה הם קעקועים התאמה מושלמת עבור חברים, משפחה ואהובים. אם אתם מחפשים יש קעקועים תואמים עם אחות שלך, אמא שלך, חבר או שותף, לחשוב על זה. לאחר התאמה קעקועים דיסני כזה הוא מדהים. כאשר יחד, הן קעקועים מיני נושבת נשיקות אחד לשני. כמו כן, יש בו אווירה רטרו שאנו מעריצים!

תוֹאֵם Disney Minnie Mouse Tattoos for BFFs

No Replies to "25 קעקועים דיסני חמוד כי הם מעבר מושלם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 1 =