25 ייחודיות ליל כל הקדושים תלבושות עבור זוגות | insightyv.com

25 ייחודיות ליל כל הקדושים תלבושות עבור זוגות

אם אתם מחפשים תלבושות ליל כל הקדושים חדש וייחודי לזוגות, הגעתם למקום הנכון. בימים אלה זה עבודה קשה למצוא משהו שגורם לך להתבלט מן הקהל, כמו גם מתאים את נושא ליל כל הקדושים, במיוחד כאשר אתה חצי אחד של זוג. למרבה המזל יש מאות רעיונות שאתה יכול לנסות, והנה כמה כדי להתחיל.

1. הזוג הטיהור

הטיהור: שנת הבחירות היתה מכה לאחרונה בסרטים, ואם אתה אוהב את הסרט כל כך הרבה אתה רוצה לשחזר אותו עבור ליל כל הקדושים, הנה איך אתה עושה את זה:

ה Purge Couple Halloween Costume Idea

התלבושות עצמן הן פשוטות מאוד – אתה יכול ללבוש בגדים מה שאתה רוצה. זה האביזרים שהופכים את זה נהדר כמו שזה – מסכות פנים, למשל, ואת התותחים האלה. קרוב לוודאי שלא היינו ממליצים על כלי נשק אמיתיים. הטיהור לא הובא עדיין למשחק!

2. זוג זומבי

ואם אתה לא אוהב את הצליל של הרג אנשים, מה דעתך על אנשים שכבר מתים? זוג זומבי יהיה מאוד על המגמה כרגע, במיוחד כאשר אתה מחשיב טלוויזיה גדולה לאחרונה פוגע כגון זן ואת המתים המתים.

מַפְחִיד Zombie Couple Halloween Costume

זומבים נמצאים, ולמרות אלה נראה די מסובך, יש הרבה מדריכים מקוונים אתה יכול לעקוב על מנת ליצור אותו מחדש. לטקס נוזלי יהיה כנראה החבר הכי טוב שלך עבור כמה עבודה פנים זוועה, ופשוט זכור למצוא בגדים שלא אכפת לך להרוס. דם מזויף אינו נשטף מכלום.

3. זוג השלד

אנחנו מכוסים איפור השלד, אז זה רק הוגן שאנחנו מכסים זוגות השלד תלבושות ליל כל הקדושים מדי. זה אחד הרעיונות האלה שמלה שאתה יכול בקלות גם לברוח, ואתה יכול להפוך את הנקבה אחת נשית יותר, ואת זכר אחד גברי יותר.

שֶׁלֶד Couple Halloween Costume Idea

זוהי הפשרה המושלמת כאשר אתה באמת לא יכול להחליט על בחירת התלבושת יחד.

4. פרנקנשטיין + כלתו של פרנקנשטיין

במקרה שלא ידעת, הסיפור על פרנקנשטיין הגיע דווקא למחברת, מרי שלי, בחלום. בלילה אחד ישנה, ​​חלמה על מדען שיכול להיות אדם לחיים. הוא המשיך בעובדות המהנות, וברומן עצמו, המפלצת לא נקראה כלל פרנקנשטיין. הוא פשוט נקרא “מפלצת”, והמדען נקרא למעשה פרנקנשטיין.

פרנקנשטיין Couple Halloween Costume

עכשיו יש לך כמה עובדות כדי לגבות את תחפושות ליל כל הקדושים ייחודי עבור זוגות, מה אתה חושב על התלבושת השמלה מהודר?

5. בתולת ים + מלח

זה לא מפחיד באופן מסורתי, אבל אם אתה רוצה תלבושת כי יבלוט מכל הסיבות הנכונות, מה עם מלח בת הים? זה קצת יותר מבוגר הנסיכה אריאל הנסיך אריק מן בת הים הקטנה. רק תחשוב על זה כעל גרסה של מבוגר!

בתולת ים and Sailor Couple Halloween Costume

אתה יכול לקנות חצאיות בסגנון בתולת ים בימים אלה, מה שהופך את הגרסה הנשית של התלבושת של זוג זה סופר פשוט, ואתה לא צריך שיהיה שיער אדום ארוך אם אתה לא רוצה. אתה יכול להיות כל סוג של בתולת ים שאתה אוהב – בלונדינית, ברונטית, ג’ינג’י, אפילו שיער כחול אם אתה רוצה.

התלבושת שלו קצת יותר מסובכת, הדורשת מלח או כובע של קפטן ומעיל בסגנון ימאי. למרבה המזל, בסגנון הימי יש הרגל לחזור לאופנה, ולכן מציאת היופי הקטן הזה לא צריך להוכיח קשה מדי.

6. איך הגרינץ ‘גנב את חג המולד

אנו יודעים כי Grinch הוא Christmassy, ​​אבל הוא מפחיד מדי אז למה לא להפוך אותו כמה תחפושות ליל כל הקדושים? אתה לא חושב שהוא נלחם מספיק?

גרינץ ' Couple Halloween Costume Idea

זה יגרום לתלבושות ליל כל הקדושים ייחודי מושלם עבור זוגות עבור אלה הסובלים עם משהו שנקרא “Samhainopobia”, שהוא פוביה בפועל של ליל כל הקדושים.

7. סוכר גולגולת זוג

גולגולות הסוכר האלה נעשות להפליא, וגם מפחידות למדי. אבל האם אתה יודע מה עוד מפחיד עוד יותר? יש מערה רדוף באוהיו שבאמת נמצא בספרי התקליטים על היותו הבית הארוך ביותר בעולם רדוף הרוחות. אתה יכול למצוא את זה במכרה נטוש מעל שמונים מטרים מתחת לאדמה. לא מפחיד בכלל … נכון?

סוכר Skull Couple Halloween Costume

עכשיו יש לנו את הדברים מפחיד את הדרך, אנחנו בהחלט חושבים שאתה צריך לתת אלה גולגולות סוכר ללכת, ופשוט זכור שאתה יכול לברוח עם בגדים צבעוניים כאשר אתה איפור רוק נראה ככה.

8. מגי + גלן (המתים המהלכים)

עבור שבריר שנייה, אנחנו באמת חשבתי שני אלה מגי וגלן, אבל הם לא. זה רק תלבושת ליל כל הקדושים מדהימה!

מגי Glenn The Walking Dead Couple Halloween Costume

המתים המהלכים היתה תוכנית טלוויזיה פופולרית מאוד, ואנשים עדיין מחכים עם נשימה עצורה לעונה הבאה לבוא מסביב. יש כל כך הרבה תווים בתוך להראות לבחור מדי – אתה יכול לבחור את הדמויות האהובות עליך להתלבש כמו אלה. איזה רעיון נהדר, נכון?

9. זוג האופנוען זומבי

זה כמו בני אנרכיה, אבל אם הם מתים. למה לא היית רוצה להיות זוג האופנוענים זומבי עם החצי השני שלך. לא תמיד רצית להיות באספסוף אופניים בכל מקרה?

מְטוּמטָם Biker Couple Halloween Costume Idea

זה נראה לא עבור לב חלש כמובן, או למי שלא אוהב את החום. זוג אופנוענים זומבים לא יהיה לגמרי בלי הרבה עור (לעזאזל עבור עור!), וזה יהיה רק ​​להתחמם כמו הלילה לובש. זכור כי – אולי יש העליון המתאים על שמתחת כי אתה יכול לברוח עם כאשר אתה צריך לקחת את הז ‘קט / waistcoat.

10. פנטום האופרה

איזה רעיון מדהים עבור תחפושת ליל כל הקדושים לזוגות? ואחד שאנחנו לא ממש ראה מישהו לשכפל לפני, אשר באופן מיידי עושה את זה זוכה ייחודי בעיניים שלנו.

דִמיוֹנִי of the Opera Couple Halloween Costume

רוח הרפאים של האופרה היא משהו שמעולם לא יוצא מהסגנון, ואם זה לא הבמה או על המסך הכסף, זה תמיד להיות מחדש hashed. למה לא reh hash גרסה משלך הקטן של זה, לשכנע את החצי השני שלך לקחת חלק במצעד זה מפואר?

No Replies to "25 ייחודיות ליל כל הקדושים תלבושות עבור זוגות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 7 = 3