23 קל DIY רעיונות לחג המולד רעיונות

חג המולד הוא ממש מעבר לפינה! אז, אתה יכול לחשוב על רשימת מתנות חג המולד שלך. אנחנו יודעים שזה יכול להיות קשה למצוא את המתנה המושלמת אז יש לנו להרכיב רשימה של 23 רעיונות חג המולד מתנה DIY. יש לנו משהו עבור כל אחד מן הבית scrubs הגוף כדי לעכב רעיונות שאתה יכול להרכיב את עצמך. לתת למישהו מתנה DIY יגרום להם להרגיש מיוחד, יהיה פרויקט מהנה בשבילך וזה יכול לחסוך לך קצת מזומנים. אל תעזוב את הקניות שלך עד ערב חג המולד יש להסתכל על המתנות האלה להתחיל!

1. שוקו חם בצנצנת

קודם כל יש לנו את זה חם שוקולד חמוד ברעיון מתנה צנצנת. אתה פשוט למלא את הצנצנת עם החומרים ולהוסיף תג מותאם אישית. יש כמה וריאציות על המתכון, אבל אחד בסיסי הוא אבקת חלב, אבקת קקאו, אבקת creamer, סוכר, צ 'יפס שוקולד ו marshmallows. אתה יכול לעשות כמה מהם עבור אנשים שונים.

חַם Chocolate in a Jar for DIY Christmas Gift Ideas

2. DIY פילינג Scrub

הרעיון הבא שלנו הוא מתנה מושלמת פנקס לחג המולד, הוא קרצוף גוף מלח. יש כל כך הרבה מתכונים שונים אתה יכול להשתמש עבור זה, כל אחד יהיה ריח שונה. לשפשוף מלח כמו זה אתה צריך: מלח, בנטוניט חימר, שמן זית, שמן מנטה ושמן לימון. אתה יכול לעשות חבורה של אלה עבור בני משפחה וחברים.

עשה זאת בעצמך Exfoliating Scrub for DIY Christmas Gift Ideas

3. קופונים חג המולד

אם אתם מחפשים רעיונות יצירתיים וייחודיים מתנה, אז זה יכול להיות בשבילך. הבחירה הבאה שלנו היא קופון חג המולד. זה עבור לילה תאריך אבל אתה יכול ליצור את זה מחדש עבור כל דבר שאתה אוהב. אתה יכול לתת קופון לבית נקי חינם, לשטוף במשך חודש ועוד. האפשרויות הן אינסופיות עבור זה ואתה יכול להיות כל עיצוב הקופון. זוהי מתנה מהנה בעלות נמוכה.

חַג הַמוֹלָד Coupons for DIY Christmas Gift Ideas

4. DIY תה נרות

נרות תמיד לעשות מתנה גדולה לחג המולד. במקום נר רגיל או נר, נרות אלה הוכנסו לספלי תה. נרות תה ניתן ליצור בכמה דרכים. אתה יכול להמיס כמה tealights, לשפוך את השעווה לתוך כוס ולתת להגדיר. ודא את הפתיל הוא בחלק העליון. יש הרבה מדריכים מקוונים כדי לעזור לך לשחזר את זה מתנה חמוד quirky.

עשה זאת בעצמך Teacup Candles for DIY Christmas Gift Ideas

5. מתנה סל

כולם אוהבים מתנה סל. במקום לתת יקיריהם סלע מוכן למה לא לעשות אחד בעצמך. כל מה שאתה צריך הוא תיבת יפה ולאחר מכן למלא את זה עם כל הדברים האהובים עליהם. אתה יכול ליצור תיבת בתולת ים כמו זה או לעשות תיבת הסרט ועוד. האפשרויות הן אינסופיות זה מתנה כיף כי יהיה ייחודי לכל אדם.

מתנה Hamper for DIY Christmas Gift Ideas

6. תמונה שבץ

תמונות מכתב Scrabble הם קישוטים מאוד פופולרי. אז, למה לא לעשות אחד כמו מתנה חג המולד DIY. זה אחד תכונות "חג המולד המשפחה שלנו" אבל אתה יכול לעשות אחד עם ההודעה שלך או אולי שם. בחר את תמונת הרקע שלך, מקל על האותיות ואתה טוב ללכת.

לְגַרֵד Picture for DIY Christmas Gift Ideas

7. שיר חג המולד

לתת מתנה לחבר מיוחד זה חג המולד? אז זה הרעיון הבא יכול להיות בשבילך. זה אור של חג המולד עם שיר יפה מצורף. האור ניתן להוסיף לעץ או פשוט נשמר כפי שהוא. זוהי דרך חמודה ויצירתי להראות חבר שאכפת לך.

חַג הַמוֹלָד Friendship Poem for DIY Christmas Gift Ideas

8. DIY כפפות Fingerless

הבא, יש לנו רעיון DIY כי הוא מושלם עבור כל מי שיכול לסרוג. ניתן ליצור כפפות מסוגנן ללא אצבעות כמו אלה ולתת להם במתנה. כל אחד היה שמח לקבל זוג אלה. אתה יכול להשתמש בכל צבע חוט ויש הרבה מדריכים ודפוסים מקוונים כדי לעזור.

עשה זאת בעצמך Fingerless Gloves for DIY Christmas Gift Ideas

9. נר חג המולד

הנה עוד נר חג המולד הרעיון נר. זה משתמש נר עמוד עם קישוטים חג המולד חמוד. אתה יכול מקל כל קישוטים הנרות שלך כדי להשתמש בו כהשראה ולקבל יצירתי. את הנרות ניתן לבצע בתפזורת, כך שתוכל לתת נר לכל החברים והמשפחה שלך.

חַג הַמוֹלָד Candle for DIY Christmas Gift Ideas

10. מתנות חג המולד

מחפש מתנה עבור מישהו שאוהב צמחים וגינון? אז זה לבחור הבא יכול להיות בשבילך. זה קצת טארריום זכוכית מלא באך מלא בשרניים ואבנים. אתה יכול לשים מגוון של בשרניים ב bauble שיתאים הסגנון המקבלים אישיות. מתנה כזאת תימשך זמן רב אחרי חג המולד נגמר.

חַג הַמוֹלָד Plant Gift for DIY Christmas Gift Ideas

No Replies to "23 קל DIY רעיונות לחג המולד רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 25 = 35