23 קל DIY רעיונות לחג המולד רעיונות | insightyv.com

23 קל DIY רעיונות לחג המולד רעיונות

11. שוקולדים לחג המולד

אתה יכול ג ‘אז את הפשוטה של ​​ממתקים או שוקולדים עם מצגת יפה. זה רעיון הבא מציג מבחר של פינוקים כי הוכנסו לתוך תיבת יפה עם פעמון, סרט ותווית. ניתן להתאים אישית כל תיבה עבור כל נמען. אם אתה רוצה לקחת את DIY צעד נוסף אתה יכול גם לאפות ולהפוך את פינוקים עצמך.

חַג הַמוֹלָד Chocolates for DIY Christmas Gift Ideas

12. מחזיק נר

הבא, יש לנו עוד רעיון נרות חמוד. זה אחד השתמשו נייר ניקוב נייר על נייר כלשהו אשר לאחר מכן הונח בתוך נר. כאשר הנר דולק הכוכבים ייראו יפה. אתה יכול ליצור את זה מחדש בכל צורה. רק לוודא שאתה משתמש flaleless LED tealights כך הנר בטוח.

עשה זאת בעצמך Candle Holder for DIY Christmas Gift Ideas

13. לבנדר לגוף הגוף

אם אתה אוהב את הגוף מלח לשפשף קודם לכן את ההודעה, אז אולי אתה אוהב את זה. זה לשפשף את הגוף הוא לבנדר. מתנה DIY כמו זה מושלם לכל מי צריך להירגע להיות מפונק. יש מגוון של מתכונים עבור זה אבל עבור בסיסי לשפשף אתה צריך: סוכר מגורען, שמן קוקוס ושמן לבנדר חיוניים.

אֲזוֹבִיוֹן Body Scrub for DIY Christmas Gift Ideas

14. ריבה ביתית

רוצה לאפות, לבשל ולהיות במטבח? לאחר מכן נסה לתת את החברים שלך ואת המשפחה ריבה תוצרת בית זה חג המולד. זוהי מתנה חמוד כי כל אחד יאהב לאכול. יש הרבה מתכונים ריבה זמין באינטרנט כדי לעזור לך. נסה לכלול מכסים יפים כמו אלה. זה נותן ריבה תוספת לגמר מיוחד.

תוֹצֶרֶת בַּיִת Jam for DIY Christmas Gift Ideas

15. DIY חג המולד ספלים

ספלים הם מתנות חג המולד פופולרי. במקום לתת להם אחד אתה יכול לקנות בחנויות למה לא לתכנן אחד בעצמך? זה נותן מתנה יוצר נותן ספלים אישית מדהים. אתה יכול ליצור משהו כזה או להוסיף את הנמענים צבעים או דברים מועדפים. ספלים כאלה יכולים אפילו להיווצר עם עטים שרפי.

עשה זאת בעצמך Christmas Mugs for DIY Christmas Gift Ideas

16. שוקולדים אפים איילים

הנה עוד דרך הג ‘אז את השוקולד שלך מטפלת. אלה מתנות DIY נוצרו עם שוקולד חום ואדום. החומים התווספו לשקית קטנה עם שוקולד אדום אחד ונגמרו עם תווית שאומרת, “אפים איילים”. זוהי דרך חמוד יצירתי לתת שלך מתייחס נושא חג המולד.

אַיָל Nose Chocolates for DIY Christmas Gift Ideas

17. DIY פסטה זר

אתה יכול לקבל את כל המשפחה מעורבים DIY חג המולד פרויקטים. אתה יכול ליצור זר פסטה כמו זה. כל מה שאתה צריך זה קצת כרטיס, פסטה, צבע, דבק וסרט. הילדים יכולים לעשות את אלה ולתת אותם למשפחה וחברים.

עשה זאת בעצמך Pasta Wreath for DIY Christmas Gift Ideas

18. צמידים חמודים

תן את המתנה של סגנון זה חג המולד עם צמידים DIY כאלה. יש כל כך הרבה מדריכים מקוונים כדי לעזור לך ליצור צמידים יפה כמו אלה. אתה יכול לעשות את זה בכל צבע ובכל סגנון כדי להתאים את הנמען. אולי להוסיף קסם לעשות צמיד אישית.

חָמוּד Bracelets for DIY Christmas Gift Ideas

19. מתנה יין DIY

הבא, יש לנו רעיון מתנה מושלמת לכל מי שאוהב יין. מתנה זו היא לוח עם שיר חג המולד כי כבר שונה להיות על יין. משהו כזה הוא כיף הנמען יאהב את זה. אתה יכול ליצור מחדש את סגנון הלוח או אפילו להפוך אותו כרטיס או תמונה מודפסת במחשב.

עשה זאת בעצמך Wine Gift for DIY Christmas Gift Ideas

20. סל הקניות מתנה

אם אתה אוהב את הרעיון סל מ קודם לכן את ההודעה, אז אולי אתה אוהב את הרעיון הבא. זוהי דרך יצירתית נוספת לעשות סל. במקום הדברים האהובים זה יכול להיות סל על התחביבים שלהם או דברים שהם צריכים. מטבח זה אחד יהיה נהדר עבור כל מי שאוהב להיות במטבח או אם מישהו עבר לבית חדש. אתה יכול למלא את זה ככה או להוסיף חתיכות משלך חתיכות.

מִטְבָּח Gift Hamper for DIY Christmas Gift Ideas

21. אמנות מחרוזת DIY ראשוני

אמנות מחרוזת מאוד פופולרי. Crafters רבים יצרו יפה קישוטים אמנות מחרוזת עבור הבית. זה רעיון הבא הבא הוא של מחרוזת אמנות הראשונית. אתה יכול ליצור משהו כזה עבור כל אחד אהוב זה חג המולד. יש הרבה מדריכים מקוונים כדי לעזור לך עם הפרויקט הזה.

עשה זאת בעצמך String Art Initial for DIY Christmas Gift Ideas

22. DIY חג המולד עץ התה

מכיר מישהו שאוהב תה? אז זה רעיון המתנה הבאה היא עבורם! זה מתנה DIY נוצר עם teabags כי הם לשים בצורה של עץ חג המולד. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם שקיות תה האהוב של הנמען. אנחנו אוהבים את הרעיון הייחודי הזה!

עשה זאת בעצמך Tea Tree for DIY Christmas Gift Ideas

23. נרות מתנה

אחרון ברשימה שלנו הוא נר זה חג המולד רעיון מתנה. כל נר כולל קישוט שונה עם תווית שונה על החזית. אתה יכול ליצור נר אישית עבור כל אדם על רשימת המתנה שלך. אולי אפילו לקבל את כל המשפחה מעורב, כך שכולם יכולים לעשות אחד.

נר Gift for DIY Christmas Gift Ideas

אנו מקווים שמצאתם השראה מרעיונות מתנה חג המולד שלנו DIY.

No Replies to "23 קל DIY רעיונות לחג המולד רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 1 =