23 חמוד לחבר הכי טוב קעקועים בשבילך BFF שלך | insightyv.com

23 חמוד לחבר הכי טוב קעקועים בשבילך BFF שלך

את הקעקוע תבחר יכול להיות סמל של כמה מישהו אומר לך. זו הסיבה שאנשים רבים מחליטים יש קעקוע לחגוג את החבר הכי טוב שלהם. אתה יכול לקבל קעקועים תואמים או אולי יש עיצוב מיוחד שנוצר זה אומר משהו לשניכם. אז, אם יש לך חבר מדהים מדהים רוצה לקבל קעקוע חדש, אתה במקום הנכון. מצאנו 23 של קעקועים חבר הכי מדהים.

1. פינקי מבטיח רעיון קעקוע

הבטחה פינקית היא קדושה בין חברים ולא ניתן לשבור. אז, אין זה מפתיע כי הבטחה זו הפכה קעקוע פופולרי. זה יכול להיות סמל המחויבות של להיות חברים וכי לא תוכל לשבור הבטחות זה לזה. זהו קעקוע מהנה וייחודית ששניכם יכולים לקבל.

פינקי Promise Best Friends Tattoo Idea

2. חמוד לחבר הכי טוב קעקועים

הרעיון הבא שלנו קעקוע הוא כל כך חמוד! לכל חבר יש איור של ילדה מקשיבה לתוך פח יכול הטלפון. זה מראה כי החברים הם תמיד שם להקשיב ולדבר אחד עם השני בכל פעם צריך את זה. אנחנו אוהבים איך קעקועים להתאים לעשות עיצוב שלם אחד.

חָמוּד Best Friends Tattoo Idea

3. קווי מתאר לב

אתה לא צריך להיות גדול קעקוע להראות לך אכפת. אולי לנסות קעקוע קטן כמו הלב שחור המתאר מובלט. כל חבר יכול לקבל את זה קעקוע כפי שהוא יתאים לכולם וזה עדין. עיצוב כזה הוא נהדר כמו קעקוע הראשון מדי. אפשר אפילו להוסיף קצת צבע ללב.

פָּשׁוּט Heart Tattoo Idea for BFFs

4. יחד לנצח BFFs קעקוע

ציטוט משמעותי תמיד עושה קעקוע גדול. כאן יש לנו שני חברים הכי טובים שיש לכל אחד מהם חצי ציטוט מקועקע. הוא קורא “ביחד לנצח, לעולם לא בנפרד. אולי מרחוק אבל לא בלב “. זה ציטוט יפה מראה כי הם תמיד יהיו חברים לא משנה מה.

בעל משמעות Forever Together BFF Tattoos

5. התאמת קעקועים עוגן

קעקועים קטנים הם אופנתיים מאוד עכשיו. אלה BFFs העדיפו זה חמוד וקטן עוגן עיצוב קעקוע. עוגן קעקוע הוא ייצוג של יציבות ונאמנות.

תוֹאֵם Best Friends Anchor Tattoos

6. יפה רוז קעקועים

לאחר מכן, יש לנו רעיון קעקוע ורדים יפה. לכל חבר יש קעקוע ורוד עם עיצוב אינסוף. זה מראה שהם יהיו חברים לנצח. אם ורדים הם לא הדבר שלך אתה יכול לקבל כל פרח מקועקע. אולי זה האהוב.

יפה BFF Flower Tattoos

7. רעיון קעקוע הפיל

הרעיון הבא שלנו קעקוע תכונות התאמת פילים. פילים הם סמלים של כבוד, כוח, הגנה, סבלנות ועוד. משמעות זו עושה פילים בחירה מצוינת עבור קעקועים חבר הכי טוב. כמו קעקועים להתאים, שניכם יש קעקוע משמעותי אבל זה נראה נהדר כמו קעקוע אחד מדי.

הטוב ביותר Friend Elephant Tattoo Idea

8. רעיון קעקוע לוטוס

קעקועים לוטוס יפים. אתה יכול לקבל עיצוב לוטוס תואם עם החבר שלך. שניכם יכולים להחליט על העיצוב והצבעים יחד כדי ליצור לוטוס ייחודי לשניכם. אלה קעקועים מאיר עיניים ייראה מדהים על אף אחד.

תוֹאֵם Best Friend Lotus Tattoo Idea

9. הנשמה אחיות קעקוע רעיון

לאחר מכן, יש לנו רעיון קעקוע אחות נשמה. אחיות הנשמה הן הנשים שאנחנו מחפשים עבור העצה, החברים מקבלים אותנו ואת האנשים שיש להם נשמות וגישות דומות. שני אלה יש התאמה קעקועים אחות נשמה תוכנן. אלה קעקועים חמודים ואנחנו אוהבים את הרעיון.

נֶפֶשׁ Sisters Tattoo Idea for BFFs

10. חמאת בוטנים חמודה וקווירקי וג’לי קעקוע

יש אנשים שלא יכולים לקבל חמאת בוטנים בלי ריבה. אותו הדבר ניתן לומר עבור חברים. שני אלה היו קעקוע חמוד וקווירקי תוכנן. אחד מהם יש לחם חמאת בוטנים והשני יש לחם ג ‘לי. שניהם יחד הופך את הכריך המושלם. זה סמל שאתה לא יכול לקבל אחד בלי השני וכי שני חברים הם הטובים ביותר יחד.

בֹּטֶן Butter and Jelly BFF Tattoo Idea

No Replies to "23 חמוד לחבר הכי טוב קעקועים בשבילך BFF שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 1 =