23 רעיונות ייחודיים לחתונה חורף – insightyv.com

23 רעיונות ייחודיים לחתונה חורף

בואו נודה בזה, כאשר אתה מתחתן אתה רוצה החתונה שלך להיות גדול יותר מכל חתונה כי מישהו ראה אי פעם בעבר. אתה רוצה שמלה שרק אתה תלבש, עם נעליים שרק אתה תלבש, ועם רעיונות ייחודי באמת עושה את היום הגדול שלך להתבלט. מה הטעם להיות במרכז תשומת הלב אם אתה רק הולך מזויף לתוך הרקע?

אם אתם מחפשים רעיונות ייחודיים לחתונה בחורף, הגעתם למקום הנכון. מצאנו כמה רעיונות מדהימים עבור היום הגדול שלך, ואנחנו לא יכולים לחכות כדי לחלוק אותם איתך.

23 רעיונות ייחודיים לחתונה חורף

1. תמונה זוגית חמימה

חורף חתונות רק לצעוק את זה אווירה חמימה וחמה, כך אנו מרגישים כי תמונה נעימה כמה הוא חייב להיות. אם צלם החתונה שלך כבר לא הקפיץ את הרעיון הזה בדרך שלך, זה יכול להיות חכם להביא אותו תשומת לבו או שלה.

זה לא לוקח הרבה – שמיכה נעימה, כוס תה יפה … כל מה שאתה רוצה ליום החתונה נחמד וחם. אנחנו לא יכולים לחשוב על שום דבר שאנחנו רוצים יותר לאחר יום עמוס של חג האהבה שלנו מאשר כוס נחמד של תה חם מהביל!

חוֹרֶף Wedding Cozy Couple Portrait

2. בר שוקולד חם

בעוד אנחנו על נושאים של משקאות חמים, אם אתה מתכנן חתונה בחורף אתה צריך לבוא עם דרך לשמור על האורחים שלך חם. זה אפילו יותר כך המקרה כאשר בחרת רקע מושלג וקר מאוד.

בר שוקולד חם הוא רעיון נהדר, לא רק בגלל האורחים שלכם יכולים לשתות בדיוק את הדרך שהם רוצים את זה, אבל גם כדי לשמור עליהם חם. וחוץ מזה, מי לא ממש מעריך כוס קקאו נפלאה בסוף יום ארוך? רעיונות ייחודיים לחתונה בחורף לעשות את הדרך הנכונה, אם אתה שואל אותנו.

חַם Chocolate Bar Winter Wedding

3. זר חורף זר

חורף אולי נראה משעמם ומשעמם, אבל לפעמים יש כמה צבעים יפים כי צצים משום מקום. אנחנו אוהבים את הדרך שבה פופ אדום בוהק של גרגרי החורף שימש זר פרחים כפרי. זה מביא הבזק של צבע לתוך רקע מתוחכם אחרת.

ישנם כמה סוגים שונים של פירות יער החורף אתה יכול לבחור עבור זר החתונה כמו זה. הכל תלוי בצבעים שאתה רוצה ללכת, ואת סגנון החתונה שבחרת. Hypericum berries הם הנפוצים ביותר, ואלה יכולים להיות בגווני אדום, ירוק, שונים בין לבין.

חוֹרֶף Berries Bouquet for a Winter Wedding

4. צנצנות עוגה Pinecone

כי כאשר אתה רוצה חתונה חורף כפרי, ואתה לא זה מוטרד על הכלה והחתן בחלק העליון של העוגה, מה דעתך על כך שיש פיננסים במקום? זה רעיון פשוט מאוד, ואתה עדיין יכול לקשט את pinecones בסגנון הכלה והחתן, בדיוק כמו שאתה יכול לראות כאן.

זה גם הרבה יותר זול מאשר כלה החתן toppers החתונה – אף אחד לא היה צריך לדעת שאתה מתכנן החתונה שלך בחורף על התקציב או! אף אחד אחר לא היה עושה את זה, וזה מה שעושה את זה אחד הרעיונות הייחודיים ביותר לחתונה בחורף.

חוֹרֶף Wedding Pinecone Cake Toppers

5. מעילים פרווה פו

מעילי פרווה רק צורחים מותרות, אם כי אנחנו מדברים על פרווה, כמובן. אנחנו לא באמת בשוק עבור פגר חיה מתה מתלבשת שמלות יפה שלנו ליום החתונה.

הרעיון המעיל פרווה הוא באמת אחד טוב לבחור אם אתה על לחפש רעיונות ייחודיים עבור החתונה בחורף. כי הם כל כך על המגמה כרגע, יהיה לך קל למצוא כמה התואמות את השמלות שלך בצורה מושלמת. כמו כן, סביר יותר למצוא אותם בדיוק את הצבעים ואת סגנונות כדי להתאים את נושא החתונה. ארוך, קצר, גדול ו רכה, או קצר ומתוק – יש הרבה סגנונות ועיצובים לשחק עם. אנחנו מתערבים שאורחי החתונה שלך יאהבו את השמיכה המפוארת שבסך הכל אמרת להם ללבוש!

חוֹרֶף Wedding Bridesmaids Faux Fur Coats

6. כיסאות חג חגיגיים

אלה הם בעבודת יד בקלות באמצעות wreathes חג המולד הישן. בעזרת סרט כלשהו, ​​כמה צבעי ריסוס בצבע כסף, וסימן של “מר וגברת” (או כל השמות שאתה רוצה שיהיה עליהם), תוכל ליצור אותם מחדש תוך זמן קצר. שמות / מילים עצמם עצמם הם לא כל כך קשה לעשות אם החצי השני שלך או אבא יש את הכלים הכוח הנכון מסתובב בסככה.

כיסאות הכיסא האלה הם רעיון כזה נפלא, ופשוט מושלם ליום החתונה סביב חג המולד. אתה יכול לקבל את אלה רק על הגשר וכיסאות החתנים, או על כל הכיסאות ב ‘השולחן העליון’. כמו גם את מר וגברת שאתה יכול לראות כאן, אתה יכול לקבל את כותרות אחרות של אנשים ישבו כיסא.

חֲגִיגִי Chair Covers for a Winter Wedding

7. Mistletoe Boutonniere

אתה לא יכול לשכוח את boutonniere ביום הגדול! איזו דרך טובה יותר כדי להשוויץ בצד החגיגי שלך מאשר עם אלה אלה דבק יפה?

ככל רעיונות ייחודיים עבור החתונה בחורף ללכת, אלה הם בהחלט אחד הנגיעות הקטנות ביותר, אבל גם אלה שיכולים להפוך את ההשפעה הגדולה ביותר מדי. תאר לעצמך את כל הנשיקות שמתחת לדבקון שיכול לקרות בגללך הלילה!

דִבקוֹן Boutonniere Idea for a Winter Wedding

8. מגניב & חם הכלה

ככל שאתה רוצה להיראות יפה ביום הגדול שלך, עליך לוודא שאתה חם מספיק. אם לא, כל התמונות שלך החתונה הולכים להיות לך מנסה לחייך דרך שיניים חשוקות, ולפני זמן רב את הידיים, הרגליים, וגפיים אחרות יתחילו ללכת כחול. נראה טוב הוא חשוב, אבל אז הוא נשאר חם! זכור את זה עם רעיונות ייחודיים עבור החתונה בחורף.

אם אתה יכול לברוח עם מגפיים גדולים וגרביים חגיגיים מתחת לשמלה שלך, לעשות את זה. אם אתה רוצה להיות שמיכה עטוף סביבך כאשר אתה לא בתמונות של מנסה להיראות יפה מול האורחים, לעשות את זה. שֶׁלָה שֶׁלְךָ יום גדול. אתה רוצה להיראות טוב, אבל אתה גם רוצה להיות נוח. את לא רוצה להיות הכלה שאומרת לכל החברים שלה בעוד עשר שנים, “אה, כן, יום החתונה שלי היה מקסים, אבל לא ממש נהנינו כי כולם היו קפואים!”

מגניב and Warm Winter Wedding Bride

9. שמיכה צמר גפן

אמנם אנחנו על הנושא של להישאר חם, אנחנו בהחלט חושבים אלה גדול צמר שמיכות שמיכות הם הדרך קדימה, ואם אתה מכיר מישהו שיכול לסרוג או לסרוג, או מי יודע איך לעשות את אלה, אתה יכול גם לחסוך כמה גם דולר. ולקבל בדיוק את הגוון הנכון כדי להתאים את ערכת הצבעים שלך!

ללא שם: הוא כל ההוספה, נכון? אנחנו יודעים, השמיכות האלה נראות חמימות וחמות. למה אתה לא רוצה לכלול כמה רעיונות ייחודיים שלך לחתונה בחורף? אנחנו לא יכולים לחשוב על סיבה אחת.

צ'אנקי Wool Blanket Winter Wedding Photography

10. Perfecto כלולות Updo לחתונה חורף

אתה לא יכול לשכוח את השיער שלך כאשר אתה מדבר על רעיונות ייחודיים עבור החתונה בחורף או, ואנחנו קצת מאוהבת עם זה כלה מעודכן. כמה פרחי החורף נוספו למדד טוב, וכל זה ביחד נראה כל כך יפה, פשוט ואלגנטי.

כאשר יש לך כזה מרשים המפרט קורה סביבך ביום הגדול שלך, לפעמים לשמור על דברים פשוטים, בדיוק כמו השיער שלך, היא הדרך קדימה. ניגודים מקל לעשות כזה השפעה מסיבית.

הַצהָרָה Headpiece Winter Wedding Hairstyle

No Replies to "23 רעיונות ייחודיים לחתונה חורף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.