23 מגניב חזרה קעקועים & רעיונות לנשים – insightyv.com

23 מגניב חזרה קעקועים & רעיונות לנשים

לחשוב על קעקוע גב חדש? אז אתה במקום הנכון. מצאנו 23 של קעקועים האחורי הטוב ביותר עבור נשים. הגב הפך לאחד המקומות האהובים עבור אנשים לקבל מקועקע. זהו אזור גדול שיכול להיות מכוסה בעיצובים מדהימים. לא רק זה, אבל אתה יכול להראות את זה או לכסות אותו. יש לנו רעיונות לכולם מפרחים יפים ציטוטים משמעותיים.

1. קעקוע אייריס מזוקן

את הקעקוע הראשון ברצוננו להראות לך זה פרח בחזרה קעקוע. הפרחים בהשתתפות הם מזוקנים אירוסים. זהו רעיון עיצוב יפה כי הגבעול הוא על עמוד השדרה. אתה יכול לקבל קעקוע דומה עם אירוסים או שאתה יכול לבחור פרח אחר.

מזוקן Iris Back Tattoo

2. ציפור הדבש בצבעי מים

לאחר מכן, יש לנו רעיון אמנותי אמנותי קעקוע. העיצוב הוא יונק תוסס תוסס שהונח בחלק העליון של הגב. אתה יכול לקחת השראה זה וליצור ציפור בצבעי מים משלך או אולי יונק הדבש מציאותי יותר. כך או כך תהיה לך הצהרה עושה בחזרה קעקוע.

צִבעֵי מַיִם Hummingbird Bird Back Tattoo

3. עדין Dreamcatcher קעקוע

קעקועים Dreamkatcher הם מאוד פופולרי. אנחנו יכולים לראות למה עם עיצובים כמו זה הבא! כאן יש לנו קעקוע עדין. לחלום עצמו יש עיצוב קלאסי עם נוצות יפות. יש גם ורד כחול על הדף. זהו רעיון קעקוע מדהים, אתה יכול לקבל כל dreamcatcher תוכנן ואתה יכול לבחור כל או לא פרחים.

מְעַדֵן Dreamcatcher Back Tattoo Idea

4. הירח שלב קעקוע

מרחב האהבה והירח? אז זה הקעקוע הבא הוא בשבילך. הבחירה הבאה שלנו היא זו שלב הירח בחזרה קעקוע. ירח מלא נמצא במרכז ולאחר מכן את שאר השלבים הבאים. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה עיצוב כי זה על עמוד השדרה. אתה יכול להיות שלבי הירח או שאתה יכול לקבל כוכבי לכת במקום.

ירח Phase Back Tattoo Idea

5. מנדלה חזרה קעקוע

הבא, אנחנו רעיון מנדלה מנדלה. מנדלות הן סמלים רוחניים בעלי דפוסים מורכבים. מנדלה זו יש דפוס פרחוני כבר מקועקע בחלק העליון של הגב. אתה יכול לקבל מנדלה שנוצרו עם כל דפוס ואתה יכול גם להוסיף צבע. קעקועים אלה מושלמים עבור מי שרוצה עיצוב ייחודי.

גָדוֹל Mandala Back Tattoo

6. תוססת פרחוני בחזרה קעקוע רעיון

מחפש קעקוע מודגש? אז אתה צריך לבדוק את הרעיון הבא. זה קעקוע בחזרה תכונות פרחים וצמחים תוססת. אנחנו אוהבים את הקעקוע הוא מלא של כל עיצובים בוטניים שונים. אתה יכול לקחת השראה מן זה יש כל הצבעים, צמחים ופרחים נוצר.

תוססת Floral Back Tattoo Idea

7. מצפן ציטוט

ציטוטים הם תמיד בחירה טובה עבור קעקועים. זה יכול להיות גם אמר עבור קעקועים בחזרה מדי. זה הרעיון הבא כולל את הציטוט “לא כל מי לשוטט אבודים” עם מצפן. יש גם כמה צבעי מים יפים. קעקוע כזה יהיה מושלם עבור מישהו שאוהב לנסוע. אתה יכול לקבל כל קעקוע ציטוט מדי.

צִבעֵי מַיִם Compass Back Tattoo Idea

8. יפה חזרה קעקוע רעיון

הרעיון הבא שלנו הוא קעקוע בחזרה לוטוס. לוטוס כבר מקועקע בחלק העליון של הגב ויש קו מודפס יורד בעמוד השדרה. זה קעקוע יפה. אתה יכול לקבל עיצוב דומה נוצר או יש פרח שונה דפוס.

יפה Back Tattoo Idea

9. הצהרת אמנות בעלי חיים

אוהב חיות? אז זה הרעיון הבא בשבילך. כאן יש לנו קעקוע בחזרה כי תכונות אמנות בעלי חיים מדהימה. החיה היא אייל עם פרחים, גבישים ונוצות. קעקוע כזה ידהים את מי שרואה אותו. אתה יכול לבחור צבי עבור הקעקוע שלך או שאתה יכול לבחור את החיה האהובה עליך.

הַצהָרָה Animal Tattoo Design for Back

10. דיסני רעיון קעקוע

אם אתה אוהד דיסני אז אתה צריך לשקול קעקוע דיסני. הרעיון הבא שלנו כולל קעקוע בחזרה עם נבל המלכה הרע מ שלג לבן. אתה יכול לקבל את הנבל הזה או הדמות האהובה עליך. אם אתה מעדיף את הגיבורים של הסיפורים, אתה יכול לקבל אותם גם!

דיסני Back Tattoo Idea

No Replies to "23 מגניב חזרה קעקועים & רעיונות לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.