23 השראה קעקוע רעיונות רעיונות לנשים – insightyv.com

23 השראה קעקוע רעיונות רעיונות לנשים

11. טרנדי חץ אצבע רעיון קעקוע

אצבע הם קעקועים סופר אופנתי. הרעיון הבא שלנו הוא קעקוע האצבע. כפי שאתה יכול לראות את הקעקוע הפשוט הוא מאוד מסוגנן. אתה יכול לקבל חץ דיו שחור כמו זה או אפילו לנסות צבע. חץ קטן כזה יהיה קעקוע ראשון גדול.

טרנדי Arrow Finger Tattoo Idea

12. מצפן ייחודי ועיצוב חץ

הנה דוגמה נוספת של איך אתה יכול להשתמש בחץ ולהפוך אותו חלק עיצוב גדול יותר. חץ זה הוא חלק מקעקוע מצפן יפה. אנחנו אוהבים את הצבעים ואת הטכניקה בשימוש על זה, זה כמו יצירת אמנות. משהו כזה הוא מושלם עבור מי שרוצה קעקוע ייחודי.

ייחודי Compass and Arrow Tattoo Design

13. חץ רגל קעקוע

לאחר מכן, יש לנו את זה קעקוע הרגל מגניב. העיצוב על החץ הזה הוא מסוגנן וכולל נוצה חמוד ועבודת נקודה. כמו הקעקוע הוא על הרגל זה יכול להיות מכוסה בעת הצורך או מוצג כאשר אתה רוצה. זה ייראה מדהים בקיץ.

חֵץ Tattoo Design for Leg

14. מינימלי חץ עיצוב

אם קעקועים מינימלי הם יותר את הסגנון שלך, אז זה רעיון יכול להיות בשבילך. החץ הוא ייחודי שכן הוא היה מחולק לשני ותכונות פשוט דיו עיצוב שחור. אנחנו אוהבים את הקעקוע הזה כי זה טוויסט יצירתי על עיצוב החץ. משהו כזה יתאים לכולם.

מִינִימָלִי Arrow TattooDesign

15. עדין אישית עיצוב קעקוע

הרעיון הבא שלנו הוא חץ עדין אישית. החץ כבר בדיו בעמוד השדרה והוא כולל שם כחלק מהעיצוב. יש גם מעגל מנוקד דק באמצע. קעקועים השדרה כמו זה הם ייחודיים ומדהימים. חץ מושלם עבור סוג זה של קעקוע, וזה דוגמה יפה.

עָדִין Personalized Arrow Tattoo Design on Back

16. עיצוב קשת וחץ רעיון

מוקדם יותר את ההודעה אנו בהשתתפות קשת וחץ. הנה עוד קשת וחץ הרעיון עם עיצוב אופנתי. הקעקוע נוצר עם דיו שחור ויש לו מראה יותר מציאותי. זהו רעיון קעקוע מסוגנן מאוד ייראה מגניב דיו על היד או הרגל.

קשת and Arrow Tattoo Idea

17. תוססת חץ קעקוע רעיון

אם אתם מחפשים עיצוב תוססת יותר, אז זה יכול להיות הרעיון בשבילך. כאן יש לנו קעקוע חץ המכיל נוצה כחולה. אתה יכול לקבל חץ דומה נוצר אבל אולי להשתמש בצבע האהוב עליך עבור נוצה במקום. אנחנו אוהבים את הקעקוע החמוד והנועז הזה.

תוססת Arrow Tattoo Idea

18. החצים ואת העולם מפת קעקוע הרעיון

לאחר מכן, יש לנו עוד מפת העולם ואת רעיון החץ. זה אחד יש עיצוב אופנתי שחור דיו וכולל הצללה יפה, יש לה גם שלושה חיצים. קעקוע כזה מושלם עבור מישהו שאוהב לנסוע עבור כל מי שרוצה עיצוב הצהרה.

חצים and World Map Tattoo Idea

19. חץ בעיצוב פרחוני

קעקוע החץ שלך יכול תכונה כל כך הרבה עיצובים. אתה לא רק צריך לבחור חץ פשוט עם קו ישר. זה החץ הבא תכונות עיצובים מערבולת, נקודות ופרח יפה באמצע. אנחנו אוהבים את החץ הזה כי הוא ייחודי ויצירתי.

חֵץ Tattoo with Floral Design

20. טווס נוצה חץ עיצוב

מחפש קעקוע מודגש? אז זה עיצוב טווס החץ יכול להיות בשבילך. חצים לפעמים יש נוצות פשוטות בסוף, אבל זה החץ כבר glammed עם נוצה טווס. על ידי הוספת נוצה אחרת, תקבל קעקוע אמיץ, אמנותי וייחודי.

טַוָס Feather Arrow Tattoo Design

21. פשוט חץ רעיון קעקוע

הרעיון הבא שלנו הוא חץ פשוט מאוד עם מעגל מקווקו סביב המרכז. זה חץ יפה ואתה יכול ליצור אותו מחדש עם כל עיצוב נוצה. אתה יכול גם להוסיף עוד נקודה עבודה או פשוט לבחור יש נוצה בפני עצמה. אתה יכול לקבל קעקוע כזה להציב כמעט בכל מקום על הגוף.

פָּשׁוּט Arrow Tattoo Idea

22. פרחוני קשת וחץ עיצוב קעקוע

לאחר מכן, יש לנו קשת פרחונית עם חץ לב אהבה. זה רעיון כזה קעקוע יפה. אתה יכול לקבל את העיצוב הזה כסמל של אהבה ואפילו להוסיף את הראשונית של החצי השני שלך. אתה יכול לקבל את זה מחדש עם כל פרח עבור הקשת.

פִּרחִי Bow and Arrow Tattoo Design

23. עיצוב חץ בצבעי מים

אחרון ברשימה שלנו זה קעקוע חץ תוססת. החץ כולל עיצוב פרחים צבעוני עם מערבולות. אנחנו אוהבים את הצבעים היפים בשימוש וחושבים הטכניקה בצבעי מים הוא מדהים. קעקוע כזה הוא מושלם עבור כל מי שרוצה הצהרה עושה חתיכה.

צִבעוֹנִי Watercolor Arrow Tattoo Design

אנו מקווים שמצאתם השראה לקעקוע הבא שלכם!

No Replies to "23 השראה קעקוע רעיונות רעיונות לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.