23 חמוד וקריאייטי קריאת קעקועים | insightyv.com

23 חמוד וקריאייטי קריאת קעקועים

האם יש לך את האחות הטובה ביותר? אז שקול מקבל קעקוע אחות. יש כל כך הרבה עיצובים שניתן ליצור כדי לבטא את הקשר המיוחד לך ולאחותך. בחירת קעקוע לא קל כמו הבחירות הן אינסופיות. אז, מצאנו 23 של קעקועים אחים מחמם ביותר כי הם לאורך זמן כמו היחסים שאתה משתף יחד.

1. סגנון מסורתי אחות נעל ומפתח

הראשון עד לנו אלה קעקועים בסגנון מסורתי. קעקועים אלה להתאים אבל הם גם שונים. לכל אחות יש את אותם היסודות. ורד, צבעים וגופנים זהים אבל אחד יש מנעול ואחד יש מפתח. קעקועים כאלה מבטאים את הקשר המיוחד בין שתי אחיות.

מָסוֹרתִי Style Sister Lock and Key for 23 Sister Tattoos

2. קטנים קעקועים התאמת

לאחר מכן, יש לנו קעקועים עדינים, פשוטים וקטנים. קעקועים אלה אין שום דבר ברור שאומר אחות אבל בגלל שניהם יש אחד זה מראה את הקשר שלהם. עיצוב קעקוע כזה נראה נהדר כפי שהוא ללא אחות אבל התאמות כאשר אתה ביחד. משהו כזה יהיה נהדר כמו קעקוע הראשון!

קָטָן Matching Tattoos for Sister Tattoos

3. מספר אחות קעקוע

יש לך משפחה גדולה? ואז לשקול קעקוע אחות כמו זה! זהו דיו הזרוע הכוללת את המילה אחיות עם 5 מתוך 8 מתחת. מספרים אלה מייצגים כאשר נולד שלך כך אחות הבכור יהיה 1 מתוך 8. זה רק כיף עיצוב ייחודי שחוגגת את האחדות ואת האינדיבידואליות של כל אחות.

אָחוֹת Number Arm Tattoo for Sister Tattoos

4. התאמה עוגן קעקוע

באופן מסורתי קעקועים עוגן לייצג יציבות נאמנות ביצוע עיצובים אלה מושלם עבור קעקועים המשפחה. אחיות אלה יש עיצוב עוגן מוקף פרחים המייצג את הקשר הנאמן שלהם. זהו קעקוע תואם כי הוא לא עיצוב ברור אחות. אתה יכול ליצור משהו כזה איתך ועם הפרחים האהובים של אחותך.

תוֹאֵם Anchor Tattoo for Sister Tattoos

5. אחיות חמוד על קעקוע נדנדה

הבחירה הבאה שלנו היא אחד העיצובים קעקוע חמוד ביותר אי פעם! שתי אחיות ישבו על נדנדה. משהו כזה הוא נהדר עבור האחיות שיש להם כיף ומי הם החברים הכי טובים. אתה יכול להתאים אישית את זה על ידי צורך תסרוקות תוכנן כי אתה שניהם ללבוש כל הזמן. זהו עיצוב אחותי מדהים.

חָמוּד Sisters on a Swing Tattoo for Sister Tattoos

6. קעקוע ראשוני

אם אתה חושב על קעקועים אחות עדין ואז לשקול עיצוב ראשוני קטן כזה. כל זה יש קעקוע הראשונית ואת הלב. זהו קעקוע חמוד כי הוא נצחי יתאים לכל הגילאים. כפי שאתה יכול לראות את זה נראה נהדר על הגב ועל פרק כף היד. זה יהיה גם נראה נחמד על הרגל או הקרסול.

התחלתי Tattoo for Sister Tattoos

7. עיצוב פרחים אחות

הבא, יש לנו את זה עיצוב פרחוני מדהים שבו גזע הופך את המילה אחות. זהו קעקוע יפה שיתאים לכל אחד. ישנן דרכים רבות ליצור מחדש את זה מ petals צבעוניים שונים לגופנים שונים. אתה יכול להתאים את אחותך או שניכם יש צבעים שונים המייצגים זה את זה. אנחנו אוהבים את העיצוב הזה.

פִּרחִי Design for Sister Tattoos

8. ייחודי חצי קעקועים

זהו אחד העיצובים אחות מדהים ביותר אי פעם! שני אלה היו חצי מנדלה בדיו על רגליהם ולכן כאשר הם לשים את הרגליים ביחד זה יוצר תמונה שלמה. רעיון זה הוא מחמם את הלב וגם נראה אופנתי עם רק חצי קעקוע.

ייחודי Half Tattoos for Sister Tattoos

9. התאמה גלובלית קעקועים

הבחירה הבאה שלנו מראה כי אחיות הם אף פעם לא רחוק מדי. זהו ביטוי של לא משנה היכן אתה חי או כמה חיים עסוקים אתה תמיד תהיה קרוב. משהו כזה מראה עד כמה חזק הקשר של אחות. זהו קעקוע חמוד שניתן לעצב מחדש בדרכים רבות כדי להתאים את הסגנון שלך.

תוֹאֵם Globe Tattoo for Sister Tattoos

10. פאנקי מלח ופאפר קעקועים

האם אתה ואחותך אוהבים בדיחה ויש להם חוש הומור מהנה? אז זה קעקוע הבא יכול להיות בשבילך. עיצוב זה כולל מלח ופלפל. אחות אחת יש מלח בעוד השני יש פלפל. זה ביטוי מצחיק של איך אתה לא יכול להיות אחד בלי השני.

פאנקי Salt and Pepper Tattoos for Sister Tattoos

No Replies to "23 חמוד וקריאייטי קריאת קעקועים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 8 = 2