23 מיין מגלה לחשוף רעיונות המפלגה

מגדר לחשוף הצדדים הם הדרך המושלמת לשתף אם אתה מצפה ילד או ילדה עם המשפחה והחברים. יש כל כך הרבה דרכים אתה יכול לספר לכולם את החדשות מרגש מן עוגות לעשן קונפטי ובלונים. אנחנו רוצים שיהיה לך את המסיבה הטובה ביותר עבור אירוע כזה מיוחד כל כך, מצאנו 23 של המגדר הכי מקסים לחשוף רעיונות המפלגה. יש לנו כל מה שאתה צריך כולל משחקים, קישוטים ועוד.

1. מין מגלה עוגה

אחד הפריטים חובה עבור כל צד הוא עוגה. אז, הרעיון הראשון שלנו הוא זה עוגת דובון. העיצוב מבחוץ הוא חמוד ומתאים לנושא כפי שהוא ורוד וכחול. עבור בפנים אתה יכול לקבל גם ספוג ורוד או כחול לחשוף את המגדר או אולי ספוג רגיל עם פינקות ורוד או כחול בפנים.

מקסים, Blue and Pink Gender Reveal Cake

2. רעיון יפה צד הרעיון

לאחר מכן, יש לנו רעיון עיצוב יפה עבור המפלגה שלך. החלל מעוצב במערך צבעים של ורוד לבן, זהב, ורוד וכחול בהיר. צבעים אלה הם מושלמים עבור מגדר לחשוף את הזהב glams את אזור המפלגה. פריטים המפתח עבור עיצוב כזה הם בלונים, פרחים ואורות פיות.

מִין Reveal Party Decor Idea

3. כיף מין לחשוף כריות

מחפש דרך ייחודית לחשוף את המין של התינוק שלך למשפחה וחברים? אז זה הרעיון הבא יכול להיות בשבילך. כאן יש לנו מגדר לחשוף כריות. להורים לעתיד יש כרית עם קונפטי כחול או ורוד בפנים. ואז, כאשר הכריות מזועזעות או משמשות במאבק כריות, הקונפטי ישוחרר. זה רעיון כזה כיף, אתה יכול להיות כריות מרובות כך האורחים יכולים להיות מעורבים מדי.

כֵּיף Gender Reveal Pillows

4. מין לחשוף תיבת בלון

דרך קלה ופופולרית לחשוף את המין במסיבה היא עם בלונים. ההורים לעתיד תהיה תיבת וכאשר הם פותחים את התיבה, בלונים ורודים או כחול יעוף החוצה. זהו רעיון חמוד שיצור הזדמנויות צילום נהדר והאורחים יאהבו את זה.

מִין Reveal Balloon Box

5. מגדר מגלה תיבת

עבור הבלון לחשוף תצטרך תיבת. בתפקיד למעלה השתמשו ההורים בקופסה עם "זה א .." כתב על זה. הנה דוגמה נוספת לתיבה שבה אתה יכול להשתמש. זה אחד יש סרט על הדף וקורא "ילד או ילדה?". אתה יכול להשתמש בשני רעיונות תיבת חמוד בלון מגדר לחשוף. אם אתה אוהב אמנות אתה יכול גם לקשט את התיבה עצמך.

מִין Reveal Box

6. שריטה כרטיס המפלגה משחק

משחקים ופעילויות נהדרות שיש במסיבות. הנה יש לנו גברת קטנה או מיני מר שרץ רעיון כרטיס. כל אורח מקבל כרטיס חייב לבחור את הילד או הילדה. הם לגרד את הבחירה שלהם לחשוף אם הם צודקים. על הכרטיס הזה התגלה המגדר כילד. זהו רעיון ייחודי ומהנה שכולם יאהבו.

שריטה Card Game for a Gender Reveal Party

7. ורוד וכחול תמונה בתא

רעיון המפלגה הבא שלנו הוא תא צילום. כל אורח עומד בתוך מסגרת ורוד וכחול והוא יכול לנחש את המין עם בלונים ורודים או כחולים. זוהי פעילות מהנה ותמונות ניתן לשמור כמו זיכרונות של היום המיוחד. מסגרת זו תמונה מושלמת עבור מגדר לחשוף ואם אתה רוצה פרויקטים DIY אתה יכול לעשות אחד בעצמך.

וָרוֹד and Blue Photo Booth

8. רויאל מגדר מגלה רעיון המפלגה

לאחר מכן, יש לנו נושא המלוכה המלוכה הנסיך או הנסיכה להיות. החלל מעוטר בכתרים מלכותיים, דיוקנאות מלכותיים ופינוקים טעימים. זהו רעיון נושא מהנה שיכול בקלות להיות מחדש. את החלקים העיקריים שאתה צריך הם כתרים ועיצוב זהב.

מלכותי Gender Reveal Party Idea

9. סיפורי נשים זקנות

כאשר מנסים לנחש את המגדר בני משפחה רבים וחברים ישתמשו סיפורים נשים הישן. אז, אם אתה נושא את התינוק נמוך זה יהיה ילד נושאת גבוהה תהיה ילדה. יש הרבה סיפורים אלה והרעיון הבא שלנו הפך אותם למשחק מהנה. הסיפורים הפופולריים ביותר הם כתבו על הלוח ולאחר מכן את אמא לעתיד מעגלים אשר חל עליה. כאשר ציונים הם הוסיף את זה צריך לחשוף מין. זהו משחק ניחוש נהדר שקל לשחק.

ישן Wives Tales - Gender Reveal Game Idea

10. חמוד מין מגלה עוגיות

כל צד צריך מטפל מתוק. הנה דוגמה מדהימה של עוגיות אתה יכול להיות מגדר שלך לחשוף. חלק מהעוגיות קראו אותה ואת כמה מהעוגיות שקראו. העוגיות צבועות בוורוד וכחול. אלה ייראה חמוד ליד שולחן המפלגה יהיה טעם טוב מדי.

חָמוּד Gender Reveal Cookies

No Replies to "23 מיין מגלה לחשוף רעיונות המפלגה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    27 − = 17