23 יצירתי בייבי מקלחת ערכות נושא עבור בנות | insightyv.com

23 יצירתי בייבי מקלחת ערכות נושא עבור בנות

תכנון מקלחת התינוק אבל צריך נושא? אז זה הבלוג לכתוב בשבילך! יש לנו להרכיב 23 של נושאים יצירתי ביותר להתקלח התינוק עבור בנות. יש לנו משהו לכולם – מחד-קרן ועד אגדות ועוד. כל הנושאים הללו תיצור מקלחת התינוק אפי כי אמא לעתיד לעולם לא אשכח.

1. Storybook בייבי מקלחת נושאים

הרעיון הראשון מקלחת התינוק רוצה לחלוק איתכם הוא נושא הסיפור. עבור מקלחת זו התינוק בחדר ואת השולחן היה מקושט עם פריטים מתוך ספרי ילדים קלאסיים. פיטר ארנבון יש גם אמא גוס ויש הפניות שירי הילדים כמו היי דידל דידל. אתה יכול ליצור מקלחת כזאת עם כל הספרים האגדות.

סיפור Baby Shower Theme

2. יפה בלרינה בייבי מקלחת

תכנון מקלחת תינוק לאמא שמצפה לתינוקת? אז זה נושא בלרינה יכול להיות מושלם. המקלחת ורודה, זהב וגלאם ומעוטרת בבלרינות. אנחנו אוהבים את עוגת הבלט מדי! מקלחת תינוק כזה הוא נהדר עבור כל מי שאוהב בלט, צבע ורוד או שניהם. אתה יכול לקחת השראה מזה ולהשתמש לוח צבעים משלך מדי.

יפה Ballerina Baby Shower

3. האביב מקלחת נושא

אם אתה נתקל במקלחת התינוק באביב, ואז לשקול נושא כזה! למקלחת זו יש לוח צבעים נייטרלי עם תמרור בלום. יש גם צמחים ומנות מדי. שימוש בצבעים ניטרליים הוא נהדר אם המקלחת יגלה את המגדר. אתה יכול להוסיף צבע אם כי עבור תינוקת, אולי כמה פרחים ורודים.

תִינוֹק in Bloom Spring Shower Idea

4. הנסיכה בייבי מקלחת

מצפה נסיכה קטנה? לאחר מכן לבדוק את זה נסיכה התינוק להתקלח נושא. רוב העיצוב הוא ורוד וזהב ונראה מאוד מלכותי. הכתר הוא גם רעיון קישוט נהדר. אתה יכול ליצור מחדש משהו כזה ואתה יכול אפילו כתרים קטנים על השולחנות.

נסיכה Baby Shower Theme

5. Nautical בייבי מקלחת רעיון

תינוק פופולרי להתקלח הנושא הוא ימאי. נושאים ימיים הם נהדר כי הם מתאימים גם בנים ובנות. אתה יכול גם להיות יצירתי מאוד עם העיצוב. הנה מדהים מדהים בייבי המקלחת למשל. זה כיף, חמוד ומסוגנן. קח השראה מזה!

נַוָטִי Baby Shower Theme

6. Quirky קנדילנד נושאים

הרעיון הבא שלנו הוא ייחודי, יצירתי ומתוק. נושא זה נקרא ממתקים. זהו נושא מקלחת מלא של צבע, ממתקים ופינוקים טעימים אחרים. אתה יכול לקבל כל כך כיף לקשט עבור נושא זה וכולם יאהבו את זה. זה יתאים מקלחת עבור ילד, בנות ואפילו אם המין של התינוק אינו ידוע.

ארץ הממתקים Baby Shower Theme for Girls

7. חיצוני מקלחת בייבי רעיון

להפיק את המרב מזג האוויר באביב או בקיץ עם מקלחת התינוק בחוץ. הנה דוגמה מצוינת איך לקשט מקלחת התינוק בגינה. זה אופנתי, לבן ויש לו פרחים פרחוניים יפים. כל האורחים ואת אמא לעתיד יאהבו מקלחת בייבי ככה. לשימוש באביב פרחים בהירים עבור הקיץ להשתמש סידורי פרחים תוסס.

בָּחוּץ Baby Shower Idea

8. אגדה התינוק מקלחת רעיון

לאחר מכן, יש לנו נושא אגדה יפה לחלוק איתכם. המקלחת המוצגת למטה היא עבור תאומים כך יש נסיך נסיכה על הסיפור. אם אתה רק מצפה ילדה אז אתה יכול להיות נסיכה. זוהי דוגמה יפה של מקלחת התינוק ואתה יכול אפילו להשתמש אגדה האהוב של אמא לעתיד עבור היום המיוחד.

פיות Tale Baby Shower Theme Idea

9. חמוד Woodland Theme

נושאים היער הפכו פופולריים מאוד ואנחנו יכולים לראות למה! זה מקלחת התינוק כולל חיות חמוד סופר יש פינוקים טעימים. אתה יכול לקחת השראה מזה כדי ליצור את נושא היער שלך ואתה יכול אפילו לעשות משהו כזה בחוץ.

חָמוּד Woodland Baby Shower Theme

10. פרחוני מקלחת בייבי רעיון

הרעיון הבא שלנו להתקלח התינוק הוא נושא פרחוני. נושא פרח יוצר מקלחת יפה, אלגנטית ויפה כי אמא ואורחים יאהבו. אתה יכול ללכת על משהו ורוד כזה או שאתה יכול אפילו להשתמש הפרחים האהוב של אמא לעתיד.

פִּרחִי Baby Shower Theme Idea

No Replies to "23 יצירתי בייבי מקלחת ערכות נושא עבור בנות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 1