23 חמוד יצירתיים קטנים דיסני רעיונות קעקוע | insightyv.com

23 חמוד יצירתיים קטנים דיסני רעיונות קעקוע

11. אקוורל דמבו עיצוב

קעקועים בצבעי מים הם יפים. טכניקה זו עושה את הקעקוע נראה כמו יצירת אמנות. אתה יכול לקבל את אופי דיסני האהוב עליך מקועקע ככה. הבחירה הבאה שלנו היא עיצוב בצבעי מים חמוד סופר של Dumbo. קעקוע כזה יתאים לכולם.

צִבעֵי מַיִם Dumbo Design for Small Disney Tattoo Ideas

12. חמוד מלך האריות קעקוע

מלך האריות הוא קלאסי של דיסני, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית בקעקועים. זה מדהים קעקוע תכונות הציור המערה סימבה כמו מתאר עם כמה תווים האהובים סרטים. קעקוע כזה הוא דרך מהנה ויצירתית להראות את אהבתך מלך האריות.

חָמוּד The Lion King Tattoo for Small Disney Tattoo Ideas

13. קטן מיקי מאוס מתאר

אם אתה אוהב את קווי המתאר של מיקי מאוס מהראשון, אז אולי אתה אוהב את זה. זה מתווה חמוד עם קצת לב על האוזן. קעקוע כזה יתאים לכולם וזה יהיה נהדר כמו קעקוע הראשון. אתה יכול ליצור מחדש את זה בתור קווי מתאר מיני.

קָטָן Mickey Mouse Outline for Small Disney Tattoo Ideas

14. Cheshire חתול קעקוע

אליס בארץ הפלאות הוא סרט מטורף ונפלא. אם אליס בארץ הפלאות הוא אחד הסרטים האהובים עליך, שקול לקבל עיצוב חתול Cheshire. חתול חצוף זה יעשה קעקוע חמוד על כל אחד. אתה יכול לקבל את זה מקועקע בכל מקום ואפילו ללכת על עיצוב קטן או גדול יותר.

צ'שייר Cat Tattoo for Small Disney Tattoo Ideas

15. בתולת הים הקטנה קעקוע

בתולת הים הקטנה היא אחת הסרטים האהובים ביותר של דיסני. אז, אם אתה אוהד של הסרט למה לא לקבל קעקוע אריאל כמו זה. קעקוע זה יש מגע מיוחד נוסף כי הוא משתמש בטכניקה בצבעי מים. זה נותן לקעקוע מראה ארטי וזה מתאים לעיצוב של הים.

ה Little Mermaid Watercolor Tattoo for Small Disney Tattoo Ideas

16. חמוד שלוש פיות טוב קעקוע

הוסף קצת קסם עיצוב הקעקוע הבא שלך עם שלושת הפיות טוב. פיות אלה הם מן היפהפייה הקלאסית של דיסני. זה קעקוע חמוד סופר נועד להיראות כמו פלורה, פאונה ו Merryweather טסים. קעקוע כזה ייראה נהדר על הרגל ל.

חָמוּד The Three Good Fairies Tattoo for Small Disney Tattoo Ideas

17. מציאת קעקוע נמו

מציאת Nemo הוא אחד הסרטים המודרניים יותר של דיסני. המסע של הדגים הקטנים באוקיינוס ​​ובמיכל הדגים של רופא השיניים אהוב על כל הגילאים. אם אתה אוהד של מציאת נמו אז לשקול קעקוע נמו. זוהי יצירה תוססת שיתאים לכולם. אתה יכול אפילו להוסיף בכמה תווים אחרים.

מִמצָא Nemo Tattoo for Small Disney Tattoo Ideas

18. קעקוע רוז קסום

הנה עוד קעקוע ורוד קסום יפה. זה כולל את עלה יחיד עם עלי כותרת נופלים. זה מראה כי קעקוע ורד נראה מדהים ללא צנצנת. משהו כזה הוא יפה ונשי. זהו קעקוע שלעולם לא ייצא מן הסגנון.

קָסוּם Rose Tattoo for Small Disney Tattoo Ideas

19. מיקי ומיני קעקוע

אהב את רעיונות קעקוע מתאר? אז זה לבחור הבא יכול להיות בשבילך. זה אחד תכונות מיקי מיני מתאר משולבים. זה עיצוב מקסים לקעקוע. זה יכול להראות את האהבה שלך של דיסני והוא יכול להיות גם כמה חמוד קעקוע דיסני בשבילך ואהוב שלך.

מיקי and Minnie Outline for Small Disney Tattoo Ideas

20. פשוט שמור על קעקוע

רק לשמור על שחייה הפך את הטוב ביותר ציטוטים דיסני אהבתי. זה תזכורת לכולנו רק להמשיך ללכת, זה ציטוט חמוד מוטיבציה. הבחירה הבאה שלנו כוללת את הציטוט על היד עם דורי ליד זה. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה! זהו קעקוע שיתאים לכל אחד.

רַק Keep Swimming Tattoo for Small Disney Tattoo Ideas

21. אריאל שחור דיו עיצוב

אם אתה רוצה משהו מתוחכם, למה לא ללכת על קעקוע דיו שחור פשוט. הנה עיצוב שמציעות אריאל מ בת הים הקטנה. זה חתיכה קטנה וחמודה כי יכול להיות מקועקע בכל מקום. אתה יכול לקבל כל דמות דיסני תוכנן בדרך זו.

אריאל Black Ink Design for Small Disney Tattoo Ideas

22. וינטג ‘דיסני טאטו

דיסני נאהב על ידי אנשים במשך דורות. זה עיצוב קעקוע הבא הולך כל הדרך חזרה 1920 של. זה עיצוב וינטאג ‘של מיקי כמו סטימבואט וילי הוא בחירה קעקוע נהדר עבור כל מי שאוהב את דיסני. אתה יכול לקבל את זה מחדש גדול יותר או קטן יותר ויש לי את זה לשים בכל מקום על הגוף.

סירת מנוע Willie for Small Disney Tattoo Ideas

23. ציור מערת סימבה

אחרון ברשימה שלנו זה העיצוב היפה של מלך האריות. העיצוב הוא ציור המערה של סימבה כי הוא צבעוני עם טכניקה מדהימה בצבעי מים. זה קעקוע הוא חייב להיות עבור כל אוהד של מלך האריות. אתה יכול לקבל את זה דיסני קעקוע להציב בכל מקום על הגוף. הצבעים יכולים גם להיות שונה כדי ליצור עיצוב ייחודי.

סימבה Watercolor Design for Small Disney Tattoo Ideas

אנו מקווים כי אתה כבר בהשראת שלנו קטן קעקועים דיסני מרים!

No Replies to "23 חמוד יצירתיים קטנים דיסני רעיונות קעקוע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 12 = 20