23 אמא פופולרי קעקועים

בדרך כלל עיצוב קעקוע נבחר כי יש לו משמעות מיוחדת מאחורי זה. זה יכול להיות זיכרון, השיר האהוב ועוד. נושא זה הפך פופולרי מאוד הוא קעקועים אמא ובת. עיצובים אלה מסמלים את הקשר המיוחד שהורה וילד חולקים. אנחנו אוהבים את הקעקועים האלה חמוד חושב שאתה. אז, מצאנו 23 קעקועים הבת אמא. יש משהו עבור כל סגנון פשוט ו מתוחכם כדי מודגש ויצירתי. קבל את אמא שלך תסתכל על הרעיונות האלה יחד, כך שתוכל לקבל השראה!

אני אוהב אותך קעקוע אמא

הרעיון הראשון שלנו לקעקועים של הבת של האם האלה הם עיצובים בכתב יד זה. על הקערה יש שתי קעקועים ואחת על שפת האם. אחד קורא "אני אוהב אותך" והשני "אני אוהב אותך יותר". קעקועים כאלה יהיו חמודים כפי שהיו, אבל כל אחד נראה בכתב יד. אתה יכול לכתוב מילה למטה יש לי את זה על קעקוע. לאחר כתיבה של אחד על העיצוב עושה את הדיו ייחודי אישי.

אהבה You Mom Tattoo for Popular Mother Daughter Tattoos

Instagram | nticingcheryl

2. פשוט אצבע קעקועים

אצבע קעקועים הפכו פופולריים מאוד. אלה הם אופנתי עיצובים רבים ניתן ליצור למרות שזה אזור קעקוע קטן. אם אתם מחפשים קעקוע פשוט, זה לא כל כך כואב וזה יהיה מהיר כדי להשלים אז הרעיון הזה יכול להיות בשבילך. לאמא ולבת האלה יש מעט לבבות על האצבע. זהו סמל קלאסי של אהבה ייראה חמוד אצל כולם.

 Simple Finger Tattoos for Popular Mother Daughter Tattoos

Instagram | סרהמרי

3. אמא ו בת מקל איור קעקועים

לאחר מכן, יש לנו רעיון זה קעקוע יצירתי יצירתי. קעקועים אלה תכונה שני אנשים מדברים עם פח יכול הטלפון. אדם אחד מקועקע על זרועה של הבת והשני על זרועה של האם. זהו עיצוב חמוד המסמל כי תהיה גם להיות ביחד גם אם אתה בנפרד. אתה יכול להתאים אישית את הדמויות להיראות כמו כל אחד עם שיער וכו '.

אִמָא and Daughter Stick Figure Tattoos for Popular Mother Daughter Tattoos

Instagram | moxiet

4. קעקוע ציפור חמוד

אם ובתנו הבאות בחרו שני עיצובי ציפורים. קעקועים כאלה הם נהדרים אם אתה לא רוצה קעקוע זה כמובן מייצג את שניהם או כי התאמות. עיצוב ציפור כזה הוא נצחי יתאים לכל הגילאים. אתה יכול גם לבחור את הציפור האהובה עליך עבור קעקוע כזה.

חָמוּד Bird Tattoos for Popular Mother Daughter Tattoos

Instagram | אלמיי 3

5. התאמת רוז קעקועים

ורדים הם פרח יפה ונשי שהופך אותם פרח גדול לבחור קעקוע אם ובת. לשניים אלה היו קעקועים ורדים תואמים. הוורדים עדינים ויפים. הוורדים מסמלים את מסירותם זה לזה. רוז קעקועים כזה יהיה בחירה מדהימה עבור כל אמא ובת.

תוֹאֵם Rose Tattoos for Popular Mother Daughter Tattoos

Instagram | מירנדה

6. עיצוב לב כפול

אם אתה רוצה משהו פשוט אבל מיוחד אז זה הרעיון הבא יכול להיות בשבילך. המשמעות המקורית מאחורי זה היה תינוק נס אבל זה יכול להיות סמל של דברים רבים. כמו הקעקוע הוא שני לבבות קטנים זה יכול לייצג את אהבתם של שני אנשים. זה יהיה קעקוע יפה לכל אם ובת.

לְהַכפִּיל Heart Design for Popular Mother Daughter Tattoos

Instagram | akimicoco

7. אלגנטי משולש קעקוע עיצובים

הקעקועים הבאים יהיו מושלמים לאם ולשתי בנות. ישנם שלושה קעקועים של שלושה משולשים. כל אחד משולש קעקוע אחד מוצל. עיצוב זה יכול לייצג את המספר. אז, אמא יש את המשולש העליון מוצל, ואז הבת הראשונה יש השני בצל אחד ואת הבת הבאה יש את המשולש התחתון בצל. זה היה עובד גם אם היה לך סבתא מגניב שרצה קעקוע. זה יכול להיות סמל של שלושה דורות.

מסוגנן Triangular Tattoo Designs for Popular Mother Daughter Tattoos

Instagram | mrsnicolemohr

8. היופי ואת החיה קעקוע

היפה והחיה הוא סרט אהוב על ידי דורות. הקעקוע הבא הוא של גברת פוטס וצ'יפ. בעוד אנו יודעים כי צ 'יפס הוא ילד אלה היו עדיין לעשות קעקועים אמא בת חמוד. זה יכול לייצג את הקשר בין הורה לילד או שזה יכול להיות רק הסרט האהוב עליך. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה.

יוֹפִי and the Beast Tattoo for Popular Mother Daughter Tattoos

Instagram | tatts.jpg

9. קעקועים שם פרחוני

הרעיון הבא שלנו מראה כמה יפה קעקועים אישית יכולה להיראות. לשני אלה יש פרח תואם יפה עם השם אמא ואחד ושם של הבת על השני. אתה יכול לעשות עיצוב כזה ייחודי על ידי הוספת השם שלך ואתה יכול גם לשנות את הפרח.

פִּרחִי Name Tattoos for Popular Mother Daughter Tattoos

Instagram | stevel_knievel_tat2z

10. התאמת כוכב הירשם קעקועים

הקעקועים הבאים הם של סימן הכוכב דלי. בעקבות התאמה שלטי הכוכבים הוא רעיון כזה חמוד במיוחד אם יש לך את אותו אחד. עם זאת, אם אתה לא יכול לקבל אחד את השני של קעקוע. זוהי דרך funky לחבר שני קעקועים שונים לכל אדם.

תוֹאֵם Star Sign Tattoos for Popular Mother Daughter Tattoos

Instagram | dani_clarice

No Replies to "23 אמא פופולרי קעקועים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    91 − 85 =