23 חמוד יצירתיים קטנים דיסני רעיונות קעקוע | insightyv.com

23 חמוד יצירתיים קטנים דיסני רעיונות קעקוע

חולם על קעקוע של דיסני? אז אתה במקום הנכון! מצאנו 23 של מיטב רעיונות דיסני קעקוע. מ 1920 של דיסני ממש עד המועדפים המודרני כמו מציאת נמו. יש עיצוב חמוד מכל הסרטים האהובים ביותר של דיסני. קעקוע היא הדרך המושלמת להראות את האהבה שלך של קלאסיקות דיסני. תסתכל כדי למצוא את העיצוב האהוב עליך.

1. מיקי מאוס מתאר

קודם כל יש לנו את המתווה השחור הפשוט הזה של הראש של מיקי מאוס. קעקוע כזה הוא חמוד ומראה את האהבה שלך לכל הדברים דיסני. קווי המתאר הקטנים הם עדינים מה שהופך את אלה נהדר עבור קעקועים בפעם הראשונה. אתה יכול לקבל את זה מקועקע בכל מקום, את היד או הקרסול יהיה בחירה מגניב.

מיקי Mouse Outline for 23 Small Disney Tattoo Ideas

2. גברת פוטס וצ’יפ

יופי והחיה הוא קלאסי דיסני כי הוא אהב בכל הגילאים. זה כבר חזרה לאור הזרקורים עם שחרור הסרט האחרון פעולה לחיות. אם אתה אוהב את הסיפור הזה ישן כמו הזמן למה לא לשקול גברת פוטס קעקוע צ ‘יפ. עיצוב כמו אחד בהשתתפות הוא גרסה חמודה ויצירתי של תווים מקסים סרטים.

גברת. Potts and Chip for Small Disney Tattoo Ideas

3. פיטר פן קעקוע

פיטר פן הוא סיפור קלאסי. זהו סרט מלא קסם עם פיות, שודדי ים ועף. אם הסרט הזה הוא האהוב עליך למה לא לשקול עיצוב קעקוע חמוד כזה. הוא כולל את הסצינה של פיטר עף עם הילדים דרלינג. קעקוע בהשתתפות הוצב מאחורי האוזן, זה מקום מדהים עבור העיצוב. אתה יכול לקבל קעקוע דיסני ככה על היד, הרגל והרגל.

פיטר Pan Tattoo for Small Disney Tattoo I

4. חמוד Baloo קעקוע דובי

Baloo הוא אחד הדמויות האהובות ביותר של דיסני. הוא כיף, מוסיקלי כי הוא מובלט בספר הג ‘ונגל. אם אתה אוהב את הספר ג ‘ונגל, לשקול קעקוע כמו זה. הוא כולל עיצוב קטן של באלו (Baloo). קעקוע כזה יגרום לך ולכל מי שרואה אותו מחייך.

חָמוּד Baloo the Bear Tattoo for Small Disney Tattoo Ideas

5. דמבו רגל קעקוע

מעדיף סרטים עם פילים מעופפים? לאחר מכן הבחירה הבאה עשויה להיות עבורך. הקעקוע הבא שלנו כולל קעקוע דמבו מקסים. זוהי יצירה תוססת אשר לוכדת את החניכות של דאמבו. זה כבר הניח על הרגל אבל אתה יכול לשים עיצוב קטן יותר בכל מקום.

דמבו Leg Tattoo for Small Disney Tattoo Ideas

6. אריסטוקאטס מרי

הבחירה הבאה שלנו היא חמודה מאוד! הוא כולל פנים בסגנון קריקטורה של מארי מן Artistocats. זה חייב להיות עבור אנשים שאוהבים את דיסני ואוהבים חתולים. לא יכולנו לחשוב על שילוב טוב יותר. קעקוע מדהים כזה יכול להיות לשים כמעט בכל מקום על הגוף. הרגל, הרגל, הזרוע ופרק היד יהיה בחירה מגניב.

אריסטוקטים Marie Design for Small Disney Tattoo Ideas

7. קעקועים ורדים קסומים

הנה עוד יופי והחיה רעיון קעקוע. זה כולל את רוז קסום בצנצנת. ורד הוא התמונה האיקונית ביותר של הסרט הוא עיצוב קעקוע נהדר. קעקועים אלה הם קצת יותר גדול מאשר אלה בהשתתפות אבל זה ייראה מדהים קעקוע קצת יותר קטן. אנחנו אוהבים את זה עיצוב קעקוע יפה.

יוֹפִי and the Beast Enchanted Rose for Small Disney Tattoo Ideas

8. קרואלה דה ויל דיזיין

לא כל הדמויות האהובות של דיסני טובות. דיסני גם נותן לנו כמה הרשעים מבריקים. אחד הנבלים האיקוניים ביותר הוא קרולה דה ויל. אז, אם אתה אוהב את דיסני ואת רוצה קעקוע כי הוא שונה עבור נבל דיסני כמו קרולה. יש הרבה לבחירה!

קרואלה De Vil Design for Small Disney Tattoo Ideas

9. תינוק קעקוע פגסוס

הרקולס הוא אחד הגיבורים האהובים על דיסני. בעוד הוא גיבור גדול הוא צריך את צדדית פגסוס לצדו. זה כיף ונאמן הסוס הוא דמות מדהים בסרט. אז, להראות את האהבה שלך עבור הרקולס להעביר עם קעקוע תינוק פגסוס. זהו עיצוב חמוד שיתאים לכולם. כפי שהוא קטן אתה יכול להציב אותו בכל מקום.

תִינוֹק Pegasus Tattoo for Small Disney Tattoo Ideas

10. נעל סינדרלה אלגנטית

סינדרלה היא אחת הנסיכות דיסני האהובים. יש אנשים שאומרים את הציטוט המהנה “סינדרלה היא הוכחה לכך זוג נעליים חדש יכול לשנות את החיים שלך”. אז, אם אתה אוהב את הסיפור של סינדרלה ואז לשקול שיש קעקועים אלגנטי זכוכית זכוכית כמו זה. זוהי בחירה מצוינת עבור אנשים שאוהבים דיסני ונעליים.

אֵלֶגַנטִי Cinderella's Shoe for Small Disney Tattoo Ideas

No Replies to "23 חמוד יצירתיים קטנים דיסני רעיונות קעקוע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 3