23 ליל כל הקדושים תחפושות רעיונות עבור בני נוער – insightyv.com

23 ליל כל הקדושים תחפושות רעיונות עבור בני נוער

בחירת תחפושת ליל כל הקדושים לא קל! יש כל כך הרבה אפשרויות מ מפחיד כדי מפחיד כדי חמוד ועוד. עשינו כמה עבודה קשה עבורך ומצאתי 23 תחפושות ליל כל הקדושים רעיונות עבור בני נוער. כל התלבושות האלה יהיה להיט בכל מסיבת ליל כל הקדושים. תסתכל על למצוא את המועדפים שלך.

1. יום רביעי אדמס

משפחת אדמס הם בחירות תלבושות קלאסי ליל כל הקדושים. יום רביעי Addams היא בחירה מצוינת עבור בני נוער. המראה שלה קל ליצור מחדש ייראה מפחיד. אתה יכול אפילו לקבל את החברים שלך להתלבש כמו שאר המשפחה קוקי.

יום רביעי Addams for Halloween Costume Ideas for Teens

2. דברים זרים ננסי וסטיב

זר דברים הפך להיות אימה תוכנית טלוויזיה האהוב, מה שהופך את הדמויות מן המופע הגדול רעיונות תלבושות. אתה יכול להיות כל הדמויות, אבל שני אלה יש לבוש כמו סטיבן וננסי. זה יהיה התלבושת זוגות מושלמת וזה קל ליצור מחדש. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה פשוט תלבושות מדהים!

זָר Things Nancy and Steve for Halloween Costume Ideas for Teens

3. ליצן מצמרר

ליצנים הם מאוד מצמרר! אז זה לא מפתיע כי ליצנים הם תחפושות ליל כל הקדושים פופולרי. תלבושת זו משתמשת צבעים מרהיבים ועדיין יש את המראה מפחיד. אפשר אפילו ללבוש בגד כזה וללבוש איפור מפחיד יותר. ליצן הוא תלבושת בעלות נמוכה שיכולה להיווצר מחדש בדרכים רבות כל כך.

מְצַמרֵר Clown for Halloween Costume Ideas for Teens

4. שלד מסוגנן

אם אתה רוצה להתלבש עבור ליל כל הקדושים אבל לא רוצה להיות גם מעל הדף אז לבחור הבא יכול להיות בשבילך. התלבושת הזאת שחורה ומפחידה עם חצאית שלד. תלבושת כזאת היא בקלות מחדש ו ייתן לך את המראה ליל כל הקדושים. אתה יכול להיות מסוגנן כמו שאתה אוהב עם זה!

מסוגנן Skeleton for Halloween Costume Ideas for Teens

5. תלבושות צועניות

לאחר מכן, יש לנו תחפושת צוענית. תלבושת צוענית היא בחירה יצירתית, זה ייתן לך מבט מיסטי עם כדור בדולח. אתה יכול ליצור מחדש את התלבושת צועני שלך אבל אתה אוהב אבל כדור הבדולח הוא חייב להיות. אתה יכול אפילו להוסיף כמה איפור כהה לתת את התלבושת האווירה ליל כל הקדושים.

צועני Costume for Halloween Costume Ideas for Teens

6. Beetlejuice, Beetlejuice, Beetlejuice

Beetlejuice הוא מהלך ליל כל הקדושים איקוני. הוא דמות גברית אבל זה לא אומר כי הבנות לא יכול להתלבש כמוהו! תלבושת כמו זו היא הדרך המושלמת עבור הבנות להתלבש כמו זה דמות מפחידה. אתה יכול אפילו ללכת על הדף עם האיפור. עם זאת ליצור מחדש את המראה Beetlejuice רק לוודא שאתה כולל פסים. פסים הם חייב להיות!

מיץ חיפושית Beetlejuice Beetlejuice for Halloween Costume Ideas for Teens

7. מלון טרנסילבניה מייביס וג’וני

מלון טרנסילבניה הוא סרט ערפדים מהנה. שני אלה יש לבוש כמו ג ‘וני Mavis. Mavis היא הבחירה המושלמת ערפד ערפד עבור כל העשרה. אתה יכול אפילו לקבל את החצי השני שלך או חבר להתלבש כמו ג ‘וני. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה יצירתי מפחיד תחפושת!

מלון Transylvania Mavis and Johnny for Halloween Costume Ideas for Teens

8. יום השלד המת

יום המתים המתים הם מאוד פופולרי עבור ליל כל הקדושים. עם רעיון זה הבא תחפושת אנו יכולים לראות מדוע! תלבושת זו כוללת את האיפור מורכב, כתר פרחוני תלבושת funky. אתה יכול בקלות לשחזר משהו כזה. עם יום של גולגלות מת אתה מקבל להיות גם תוססת מפחיד.

יְוֹם of the Dead Skeleton for Halloween Costume Ideas for Teens

הרמיוני גריינג ‘ר

קח השראה מעולם הקוסמים של הארי פוטר זה ליל כל הקדושים ולהתלבש כאחד הדמויות. התלבושת הזאת היא של הרמיוני גריינג’ר מאוצרות המוות. תלבושת כזאת היא פשוטה כדי ליצור מחדש יהיה מכה בכל מסיבת ליל כל הקדושים. אתה יכול להתלבש כמו כל הדמויות כדי ליצור מראה מדהים ליל כל הקדושים.

הרמיוני Granger Costumer for Halloween Costume Ideas for Teens

10. דחליל

דחלילים יכול להיות חמוד או מפחיד. תלבושת זו נעלמה עבור מראה חמוד. תלבושת כזאת תהיה מושלמת לכל נערה. זה בעלות נמוכה, קל ליצור את האיפור הוא פשוט לעשות זאת. אנחנו אוהבים את המראה הזה וזה יהיה נהדר לחפש את כל הבחורה הזאת ליל כל הקדושים.

דַחלִיל for Halloween Costume Ideas for Teens

No Replies to "23 ליל כל הקדושים תחפושות רעיונות עבור בני נוער"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.