23 מגניב השלד איפור רעיונות לנסות עבור ליל כל הקדושים | insightyv.com

23 מגניב השלד איפור רעיונות לנסות עבור ליל כל הקדושים

הנה כיף ליל כל הקדושים לטפל בשבילך – מיתוסים ואגדות אמרו שאם אתה רואה עכביש על ליל כל הקדושים, אתה מתבונן על ידי מישהו בעולם הרוח. זה אולי לא מנחם יותר מדי, אבל זה נחמד לדעת שמישהו שם לב … נכון?

אם כבר מדברים על כל הדברים Halloween כי להתחיל עם האות ‘S’, איך אתה מרגיש לגבי שלדים? זה נראה כי רק הולך יד ביד עם כל ערב של ליל כל הקדושים, ויש הרבה כיף דרכים מדהים רוק את המראה. מצאנו 23 רעיונות איפור מגניב השלד לנסות ליל כל הקדושים …

1. דם חצי חצי שלד

ליל כל הקדושים למעשה התחיל לפני אלפיים שנה, ו 31 אוקטובר היה האמין להיות היום האחרון של לוח השנה של אנשים קלטי. החג הפגאני היה ידוע אז כמו ערב חג המולד המסורתי, וזה היה יום לחגוג את המתים.

מַפְחִיד Skeleton Makeup Look for Halloween

למה לא לשחק מת בזמן שאתה לחגוג את המתים? זה מראה איפור השלד הוא מדהים, וכאשר אתה מחשיב את זה רק שילוב של איפור שחור ולבן מעורב בחוכמה יחד, אתה חייב להודות שזה temping לנסות ליל כל הקדושים 2016?

2. חצי איפור הגולגולת

אם כבר מדברים על פרצופים לבנים, (אשר היינו לגמרי עם כל נושא השלד), את המסכה הלבנה שאתה רואה בסרט מפחיד, ליל כל הקדושים, לא תוכנן למעשה להיות מסכה מפחידה. פניו המבוהלים של מייקל מאייר היו שייכים פעם לוויליאם שטנר – הם פשוט צייר אותו לבן לסרט.

חֲצִי Skull Halloween Makeup Look

אתה צריך כמה כלים יד אם אתה רוצה לשחזר את הרעיונות האלה איפור מגניב השלד לנסות ליל כל הקדושים. קודם כל, להכין רשימה המורכבת – מברשת אייליינר זוויתית, אייליינר לבן, מברשת איפור, צללית שחורה, אניה נוזלית שחורה וקרן בהירה. ככל שהמצית טוב יותר, למעשה; לחשוב רפאים!

3. להצמיד את השלד

על מנת להשלים את מראה השלד כי הולך יד ביד עם איפור זה, תצטרך את התלבושת הנכון אם כי לעתים קרובות מגיע הרבה יותר קל.

פָּשׁוּט Skeleton Halloween Makeup Look

נעליים שחורות עם חותלות שחורות (או מכנסי ג’ינס שחורים), גוף שחור או עליון ומעיל עור – ככה היינו רוקעים אותו. אם הג’ינס והראש היו זולים מספיק כדי להחליף, אולי אפילו לקבל קצת צבע בד לבן ולקבל המצאה עם עצמות.

4. חצי פנים Glam השלד

החדשות הטובות על המראה איפור השלד היא שזה לא צריך להיות מושלם. למעשה, רחוק מזה. פחות מושלם אתה יכול לעשות את זה נראה, יותר טוב זה יהיה בסופו של דבר. אל תדאג אם דברים לא בדיוק מתאימים לשני הצדדים.

זוהר Skeleton Halloween Makeup Look

למה לטרוח עם שני הצדדים בכלל? חצי וחצי פנים הוא פרצוף די מפחיד למדי בשבילנו. בנוסף זה רק אומר חצי עבודה, מה שהופך אותו מנצח מיידית.

5. זוגות השלד איפור

בעוד אנחנו בנושא של עצמות, האם ידעת שיש 206 עצמות בגוף המבוגר? זה לא מהנה העובדה … העובדה כי יהיה וואו קהלים ליל כל הקדושים שלך היא שכאשר אתה נולד, יש לך בעצם יותר עצמות מזה – 300. במהלך השנים הצעירות שלך, העצמות מתמזגות יחד ולכן יש לך פחות.

זוגות Skeleton Makeup Look for Halloween

החדשות הטובות הן שזה מראה ליל כל הקדושים נהדר כי זוג יכול ללבוש – זה יוניסקס, שלו n שלה, וזה די מאצ’ו מדי. אנחנו בטוחים שהאחר המשמעותי שלך לא ימצא דבר אחד להתלונן עליו!

6. פופ של זהב נצנצים

אם אי פעם לשבור עצם, העצם יהיה לתקן את עצמו כל עוד הוא מוגדר במקום הנכון. לכן הרופאים ישתמשו בגבס על עצם שבורה. הרעיון הוא לשמור את זה עדיין, כך העצמות אז יכול להתמזג יחד. כולנו לומדים המון זה ליל כל הקדושים! אנחנו אפילו אתן לך להשתמש בעובדות אלה כמו שלך לחברים ולמשפחה שלך.

שֶׁלֶד Makeup Look for Halloween

זוהי דרך מצוינת למודרניזציה ולהתאים אישית את הרעיונות שלך איפור מגניב השלד לנסות ליל כל הקדושים – להוסיף פופ של נצנצים. רק בגלל שאתה מת זה לא אומר שאתה עדיין לא יכול לנצנץ!

7. אפור שלד איפור + פרח כתר

ואם אתה רוצה נוצץ עם נצנצים, אתה יכול להתרוצץ גם פרחים – מי לא רוצה להיות ילדה קטנה מת שלד פרח?

אפור Skeleton Makeup Look for Halloween

זה נראה גם חמוד ומצמרר במידות שוות, ואנחנו חושבים שזו הסיבה שאנחנו אוהבים את זה כל כך הרבה. בנוסף, עדיין יש לך עין ‘רגילה’ אחת, כלומר אתה עדיין יכול לשלוף את הרוצח איפור מיומנויות העין. אנחנו מאוהבים המראה הזה ליל כל הקדושים!

8. מפחיד שלד תראה

כאשר מחפשים לשחזר את זה לחפש את חגיגות ליל כל הקדושים מפחיד שלך, להתחיל עם הקרן. אני יודע שזה נשמע ברור, אבל הרבה איפור בימים אלה להתחיל לעבוד על העיניים ולאחר מכן להמשיך משם.

מַפְחִיד Skeleton Makeup for Halloween

הבסיס הלבן עושה את החיים הרבה יותר קל כאשר אתה נערם על צללית שחורה כבדה ועבה, אז תחילו את זה קודם.

9. לבן & זהב שלד איפור

זה נראה דרך פשוטה סופר לשחזר את אלה רעיונות איפור מגניב השלד ליל כל הקדושים. הוא פשוט משתמש אייליינר חום ולבן עם רמז של נצנצים נזרק פנימה כדי למדוד טוב.

לבן and Gold Glitter Half Face Skeleton Makeup

אתה יכול אפילו לעזוב את הגבות שלך לגמרי על fleek. זה חצי וחצי נראה שאנחנו יכולים לעבוד לחלוטין. אתה עדיין יכול לברוח עם איפור העין הרוצח, תוך עדיין נושאת את האוויר מפחיד עלייך.

10. שריפת פנים שלד

זה סוג אחר לגמרי של מבט, ואתה פורץ לתוך אפקטים מיוחדים איפור עם זה מראה שלד. זה חצי חצי שלד בפנים, אבל עם הרבה יותר פרטים ממה שראית קודם.

מַפְחִיד Burned Half Face Skeleton Makeup for Halloween

אנחנו אוהבים שהדם התווסף מסביב לקצה הפנים, מה שהופך אותו נראה כאילו העור שלה ואת הבשר כבר נקרע לחלוטין.

No Replies to "23 מגניב השלד איפור רעיונות לנסות עבור ליל כל הקדושים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    63 − = 56