23 קעקועים זיכרון רגשית לכבוד יקירי – insightyv.com

23 קעקועים זיכרון רגשית לכבוד יקירי

קעקועים הזיכרון הם דרך ייחודית ואישית לשלם מחווה למישהו מיוחד אשר כבר לא כאן. עבור רבים, קעקועים הם דרך להראות את הסגנון שלהם, אבל קעקועים יכול גם לבטא רגשות. קעקוע יכול לעזור לשמור על זיכרונות חיים זמן רב אחרי שמישהו הלך. קעקועים יכולים לכבד את האדם ולעזור לך לזכור את הזמנים הטובים. מצאנו 23 קעקועים זיכרון רגשית זה יהיה מחווה יפה לכל אחד אהוב.

1. זיכרון קעקוע רעיון

הקעקוע הראשון שלנו הוא חתיכת יפה הכוללת ציפור ציטוט. בציטוט נכתב “היא חיה וצחקה ואהבה ועזבה”. זוהי מחווה שאומרת שלאהבתם היתה התלהבות לכל החיים. זהו עיצוב שזוכר את הזמנים הטובים, אך גם מכיר בהפסד.

זִכָּרוֹן Tattoo Idea for Mom

2. כתב יד קעקוע

כשאנחנו מאבדים מישהו, אנחנו מנסים להחזיק בהם ולזכור אותם. קעקוע כתב יד יכול להיות דרך נהדרת לעשות את זה. זה מאפשר לך לקבל חתיכת אהוב שלך איתך לנצח. זה עיצוב קעקוע כולל מילה מתוך מכתב בכתב יד. זה עיצוב יפה של קעקוע של הזיכרון.

כְּתַב יָד Memorial Tattoo

3. קואורדינטות קעקוע

הקעקוע הבא ברשימה כולל קואורדינטות של מקום מועדף של אב ובת. עיצוב כזה הוא דרך יפה לזכור מישהו מיוחד. אם אתה חושב על קעקוע כזה, אתה יכול לקבל את הקואורדינטות להציב בכל מקום על הגוף שלך עם כל תמונה.

קואורדינטות Memorial Tattoo Idea

4. תמיד בראש שלי

ציטוט הוא רעיון הנצחה יפה. זה קעקוע תכונות “תמיד בראש שלי, לנצח בלב שלי”. הציטוט הוא דרך להביע שתמיד תזכור את השמחה והאהבה שמישהו הביא לחייך. זה מחווה מדהימה. הציפורים הן מגע יפה.

תמיד in My Mind, Forever in My Heart Memorial Tattoo

5. קעקוע זיכרון לאבא

בעת בחירת עיצוב, שקול ליצור משהו כי הוא אישי אהוב שלך. זה קעקוע יש נושא דיג לזכור את אבא שלהם. דיו כמו זה יעורר זיכרונות של פעמים שהיו לך יחד. הציטוט הוא רגשי ויפה.

זִכָּרוֹן Tattoo for Dad

6. זיכרון קעקוע לילד

אין מילים חזקות מספיק לאובדן של ילד. אם איבדת ילד ואתה רוצה לזכור אותם ולסמן את מותם, לשקול קעקוע כזה. זהו עיצוב מדהים המציג את האהבה בין ההורה לבין הילד.

זִכָּרוֹן Tattoo Idea for Child or Baby

7. אנחנו רק חלק להיפגש שוב

הרעיון של מפגש עם יקיריהם שוב מספק נוחות רבה בזמנים של אובדן ואבל. זו הסיבה קעקוע כזה הוא הבחירה המושלמת עבור קעקוע הזיכרון. זה ביטוי מנחם שיעזור לך דרך קשה. אתה יכול לקבל עיצוב כזה להציב בכל מקום על הגוף.

אָנוּ Only Part To Meet Again Memorial Tattoo

8. זיכרון קעקוע עבור סבא

הנה קעקוע הזיכרון המדהים של סבא של מישהו. העיצוב כולל סבא ונכדה בשקיעה. זה קעקוע הוא מחמם את הלב ואת הרגשית, זה מראה את האהבה בין השניים. משהו כמו הוא עיצוב ייחודי שישמור על הזיכרון של אדם אהוב בחיים.

זִכָּרוֹן Tattoo for Grandpa

9. אני אתגעגע אליך

לאחר מכן, יש לנו קעקוע זרוע יפה עם ורדים ביטוי. הביטוי קורא “אני אהיה חסר לך, עד היום שבו ניפגש שוב.” זה עוד עיצוב שיספק נוחות במהלך הימים קשים של צער. אתה יכול לקבל עיצוב כזה גם במקומות אחרים על הגוף. הפוך אותו אישי על ידי בעל גופנים משלך ורדים.

אני'll Be Missing You Memorial Arm Tattoo Idea

10. ספר זיכרון קעקוע רעיון

הנה קעקוע כי תכונות ביטוי יפה. הוא קורא “הפרקים אולי הסתיימו, אבל הדפים עדיין נשארים.” משהו כזה עושה קעקוע זיכרון נהדר. זה יהיה גם טוב אם אתה או אהוב שלך נהנו ספרים. אתה יכול אפילו פשוט יש את הציטוט.

זִכָּרוֹן Book Tattoo Idea

No Replies to "23 קעקועים זיכרון רגשית לכבוד יקירי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.