23 מקלחת כלות פריצות ורעיונות עבור 2018

אם אתם מתכננים מקלחת כלולות, אז אתה במקום הנכון! מצאנו 23 פריצות מקלחת כלות ורעיונות. יש רעיונות למזון, משחקים, טובות צד ועוד. כל אלה יעזרו להפוך את כלולות להתקלח אירוע לזכור. יש לנו גם כמה פרויקטים DIY עבור המתכננים מקלחת כי אוהב מלאכת יד מדי.

1. יפה פרחוני כלולות זר

קודם כל יש לנו זר כלה יפה. זר זה הוא בעבודת יד עם ורדים מגע קטיפה. אתה יכול לקבל אותם במגוון צבעים על החנות Etsy בהשתתפות. זר כזה יהיה קישוט נהדר לכל מקלחת כלולות.

יפה Floral Wreath for Bridal Shower

2. צוות הכלה קעקוע זמני

הרעיון הבא שלנו הוא קעקועים זמניים חמוד! אלה קעקועים זמני הם בגופן זהב יפה ולקרוא "צוות הכלה". הקעקועים היו עושים פעילות מהנה במקלחת או שאתה יכול אפילו לתת להם כמו טובות צד. אתה יכול לרכוש אלה קעקועים די מן החנות Etsy AllTiedUpUk.

קְבוּצָה Bride Temporary Tattoo Idea

3. תאריך קערה רעיון

אם אתם מחפשים משחקים ופעילויות למקלחת, אז הרעיון הזה יכול להיות בשבילך. כאן יש לנו את המשחק 'צנצנת תאריך'. הצבת שולחן עם שלט כזה וצנצנת. אז האורחים למלא את הצנצנת עם תאריך רעיונות עבור בני הזוג מתחתנים. זה משחק מהנה שאתה יכול לעשות בעצמך.

תַאֲרִיך Jar Idea for Bridal Shower

4. שולחן תוססת כלה מזנון

מקלחות כלה הם אירועים כיף כי צריך קינוחים טעימים! הנה רעיון נהדר הכולל שולחן מזנון קינוח. יש בו צנצנות זכוכית מלאות פינוקים, עוגות ועוד. אתה יכול ליצור מחדש את שולחן הבופה שלך בכל ערכת צבעים, עם קינוחים עם כל הקישוטים.

תוססת Buffet Table Idea for Bridal Shower

5. מותאמים אישית שפתון בלם מקלחת טובות

במקלחת אתה יכול לתת טובות צד. יש כל כך הרבה מתנות קטנות אתה יכול לתת למשפחה וחברים. אתה יכול לבחור שפתון אישית כמו זה. את שפתון balms הם בעבודת יד תכונה תכונה את האנשים ואת תפקיד החתונה. אתה יכול לקבל אלה ועוד כלולות מקלחת בלס שפתיים מ חנות Etsy SheaPlus.

מותאם אישית Lip Balm Bridal Shower Favors

6. DIY כלה מקלחת Pinata

Pinatas פופולריים למסיבות ואירועים. לא רק אלה הם מאוד כיף, אבל אנשים לשחק יכול גם לזכות בפרסים ופינוקים. לקבלת מקלחת כלולות אתה יכול לעשות pinata נושא החתונה כמו זה. זה זוהר בצורת עוגת חתונה. אם אתה אוהב מלאכה, אתה יכול לקבל ללכת על ביצוע אחד בעצמך. יש הדרכות עבור זה באינטרנט.

עשה זאת בעצמך Bridal Shower Pinata

7. עצות לספר הכלה

עוד פעילות מהנה אתה יכול לקבל בכלולות מקלחת היא עצה עבור הכלה. כל אורח כותב את העצה שלהם ואת הכלה לעתיד יכול לקרוא את זה אחרי המקלחת. לא רק זה גדול וקל פעילות אבל הכלה יכולה לשמור את זה בתור זיכרון. אתה יכול לעשות את זה עם כל ספר רגיל רק לקשט את החזית.

עֵצָה for the Bride Book Idea for Bridal Shower

8. כלה מסוגנן מקלחת בר רעיון

שקול שיש אזור בר בכלולות מקלחת. זה יהפוך את המקלחת נראה מיוחד במיוחד ואתה יכול לשמש שילוב של משקאות הן עם אלכוהול ומבלי. אתה יכול ליצור בר כמו זה. יש חמוד חמוד על הקיר מעל שולחן ויש לי משקאות על השולחן. אנחנו אוהבים את השלט "לאכול, לשתות ולהיות נשוי".

מסוגנן Bridal Shower Bar Idea

9. ייחודיות נשיקה משחק רעיון

אם אתה רוצה ייחודי מקלחת כלולות פעילות, אז זה יכול להיות מה שאתה מחפש. זוהי תמונה עם המילים "נשיקה להתגעגע להתראות". כל אורח ואז מנשק את התמונה ואת השמות שלהם שם. זה כמו ספר אורחים יצירתי וקווירקי. הכלה יכולה גם לשמור את זה כזיכרון.

נְשִׁיקָה the Miss Bridal Shower Idea

10. חמוד תה כלולות מקלחת טובות

נושא מקלחת כלה פופולרי הוא תה אחר הצהריים. אחר הצהריים מקלחות תה כוללים קישוטים יפים, עוגות ותה. בשביל מקלחת כזאת אפשר לתת טובות תה חמודות כאלה. לכל שקית יש סימן כמו "אהבה מתבשל". אנחנו אוהבים את הרעיון הייחודי הזה.

חָמוּד DIY Bridal Shower Favors

No Replies to "23 מקלחת כלות פריצות ורעיונות עבור 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    59 + = 65