23 מגניב יצירתי רעיונות מקלחת בייבי עבור 2018 | insightyv.com

23 מגניב יצירתי רעיונות מקלחת בייבי עבור 2018

מקלחת התינוק הוא חגיגה עבור ההורים לעתיד. זה הזמן שבו בני משפחה וחברים יכולים להיפגש, להשתעשע ולהתרגש לקראת ההגעה החדשה. אם אתם מתכננים אחד האירועים האלה אתה צריך לבדוק את 23 מגניב מקלחת במקלחת רעיונות. יש לנו משחקים, עוגות, קישוטים ועוד כי ניתן להשתמש כדי ליצור מקלחת התינוק בלתי נשכחת.

1. בייבי מקלחת קינוח רעיון הרעיון

כל חגיגה צריך קינוחים ועוגה! הרעיון הראשון שלנו כולל עגלת קינוח יפה. העגלה כחולה כי מקלחת התינוק הוא עבור ילד וזה מותאם אישית עם שם המשפחה. יכול להיות לך משהו כזה בוורוד לבחורה. זוהי רק דרך מיוחדת להציג את האוכל ו / או קינוח. כולם יחשבו שזה מדהים.

תִינוֹק Shower Dessert Cart Idea

2. כותנה ממתקים מין משחק חיזוי

לאחר מכן, יש לנו כיף משחק חיזוי המין. בבית מקלחת התינוק אתה יכול לשאול את האורחים שלך כדי לנחש אם התינוק יהיה ילד או ילדה, ישנם סגנונות רבים של המשחק הזה שם בחוץ. עבור אחד זה כל אדם יעשה את התחזית שלהם על ידי בחירה או סוכריות כותנה בצבע ורוד או כחול. זה משחק האורחים ייהנו, וכולם מקבלים פינוק.

כותנה Candy Gender Prediction Game

3. בייבי מקלחת מתנה / רעיון תפאורה

אם אתם מחפשים מתנה מקלחת התינוק, אז אתה צריך לבדוק את הבחירה הבאה שלנו. רעיון זה כולל אמבט לתינוק, יסודות רחצה ובלון תינוק. עם זאת האב יקבל פריטים חשובים עבור התינוק, כמו גם מתנה חמוד סופר. משהו כזה יכול לשמש גם לקישוט.

תִינוֹק Shower Balloon Gift or Decor Idea

4. לנחש את התינוק משחק מזון

תהית פעם מה טעם מזון לתינוקות? עם הרעיון הזה המשחק אתה והאורחים יכולים לגלות! זה משחק מקלחת התינוק נקרא שם מזון לתינוקות. בשביל זה תצטרך צנצנות של מזון לתינוק עם כרטיס ניחוש. כל אדם טועם את האוכל וכותב איזה טעם הם חושבים שזה. מי שמקבל את התשובות הנכונות ביותר מנצח. זהו משחק פשוט, יצירתי ומהנה שכולם יאהבו.

לְנַחֵשׁ the Baby Food Baby Shower Game

5. מין חיזוי תמונה בות

אם אתה אוהב את רעיונות חיזוי המגדר, אז אולי תרצה לבחור הבא שלנו. זה חיזוי מגדר הוא תא צילום, צד אחד של המסגרת הוא ורוד והשני כחול. כל אדם עושה חיזוי על ידי הצילום שלהם שצולמו כחול או ורוד. זה משחק מהנה, וכולם יוכלו להסתכל אחורה על התמונות. את התמונות ניתן לשמור כתזכורת את היום המיוחד.

מִין Prediction Photo Booth

6. בייבי בלוק מרכז

הקישוטים הם חלק חשוב של התינוק להתקלח כפי שאתה רוצה את החדר כדי להיראות מוכן למסיבה. זה הרעיון הבא תכונות התינוק centre בלוקים עם פרחים על גבי. אלה היו נראים כל כך חמודים על השולחנות. אתה יכול ליצור מחדש את אבני בכל צבע אלה יהיו פרוייקט DIY נהדר.

תִינוֹק Block Centerpiece

7. חמוד ורוד חיתול רעיון עוגה

בעת בחירת מתנה למקלחת תינוק זה רעיון טוב לבחור משהו חמוד אבל מעשי. על ידי קניית משהו כי ההורים זקוקים לך יהיה לעזור להם לעתיד. עוגת חיתולים מושלמת כמו שזה נראה מקסים אבל יש מטרה. עוגות חיתולים תכונה חיתולים רבים מסודרים בצורת עוגה. אתה יכול לקבל אלה ורוד, כחול, צהוב עם שכבות שונות בסגנונות שונים.

חָמוּד Pink Diaper Cake Idea

8. רעיון קוקטייל אמא-אוזה

לאחר מכן, יש לנו קוקטייל לא אלכוהולי מושלם עבור מקלחת התינוק. קוקטייל זה הוא טוויסט על המימוזה והוא נקרא אמא-אוסה. אמא- Osa הוא משקה פירותי שאין בו אלכוהול. אתה יכול ליצור כמה mocktails ולתת להם מקלחת שמות התינוק.

אמא-אוסה Cocktail Table Idea

9. מין לחשוף אמבט פצצה

בעת חיפוש אחר מקלחת מגניב רעיונות מקלחת נתקלנו אלה מדהים מגדר לחשוף אמבטיות פצצות. אתה שם את פצצת האמבטיה במים וזה יהיה אוסה כחול או ורוד כדי לומר אם התינוק הוא ילד או ילדה. אלה הם כל כך ייחודי ויצירתי! פצצות אמבט יכול להינתן על מקלחת תינוק כמו מסיבה טובות אז כולם מקבלים הפתעה נוספת לאחר המקלחת נגמרה!

מִין Reveal Bath Bomb

10. בלוני בקבוק לתינוקות

בלונים הם חובה לכל חגיגה. אתה יכול לקבל יצירתי עם איך להציג בלונים כפי שאתה יכול לראות עם אלה בקבוקי התינוק בלון! יש בקבוק כחול ורוד, אתה יכול לקבל צבע אחד אם אתה מכיר את המין או שיש להם את שניהם אם לא. אלה ייראה מדהים בכל מקלחת התינוק.

תִינוֹק Bottle Balloons

No Replies to "23 מגניב יצירתי רעיונות מקלחת בייבי עבור 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    88 − 85 =