23 מפחיד ליל כל הקדושים רעיונות איפור עבור 2018 | insightyv.com

23 מפחיד ליל כל הקדושים רעיונות איפור עבור 2018

רוצה לתת לכל מי שרואה אותך הפחד הזה ליל כל הקדושים? אז אתה במקום הנכון. יש לנו להרכיב 23 רעיונות איפור ליל כל הקדושים מפחיד. יש לנו איפור גורי, רעיונות ייחודיים ואיפור שנראים ישר מסיוט. תסתכל אם אתה מעז.

1. Gory & מפחיד איפור ליל כל הקדושים

הרעיון הראשון מפחיד איפור ליל כל הקדושים אנחנו צריכים להראות לך, זה מסכה מסכת דמים. זהו רעיון איפור ייחודי ומפחיד מאוד שייראה מדהים במסיבה. לקבלת דם gore בן Nye איפור האף & צלקת שעווה, Latex נוזלי, צלקת דם & שלב דם שימש.

מַפְחִיד Halloween Makeup Idea

תוכל לעיין במדריך של YouTube על ידי Karolina Griciute כאן:

2. איפור ליצן מפחיד

הליצנים הם קלאסי ליל כל הקדושים ואת הרעיון הבא שלנו כולל ליצן קרקס מפחיד. האמן השתמש בצבעים המהנים והבהירים של הליצנים עם תוספת של דם מזויף ועדשות מגע אשר נותן לה מראה מרושע. אתה יכול ליצור איפור ליצן דומה או לבחור צבעים משלך.

מַפְחִיד Clown Halloween Makeup

למזלנו, יש לנו מדריך YouTube למראה זה גם! הוא נוצר על ידי ג’וליאנה מריה המוכשרת.

3. שד שטני ואיפור השלד

לאחר מכן, יש לנו רעיון ייחודי איפור ליל כל הקדושים המשלב שני יצורים מפחידים יחד. איפור זה כולל שלד עיצוב השד. המראה נוצר עם בן Nye איפור מים צבעים פעילים עם דעיכה עירונית סה”כ ספקטרום צבעים עבור איפור העין. הקרניים נוצרו על ידי האמן. אתה יכול ליצור שני נראה או רק אחד אדום עבור תחפושת ליל כל הקדושים שטני.

שְׂטָנִי Demon and Skeleton Halloween Makeup

4. אמא איפור רעיון

הרעיון הבא שלנו הוא עוד ליל כל הקדושים קלאסי. כאן יש לנו רעיון איפור מומיה. האמן עטף את רוב פניה בתחבושות, משאיר את העיניים והפה פנויות. היא יצרה איפור מדהים בסגנון מצרי עתיק עם צללית זהב שחור אייליינר. מה שהופך את זה נראה מפחיד באמת הוא אנשי הקשר לבן. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה של מומיה!

אִמָא Halloween Makeup Idea

5. מפחיד וודו בובה איפור

מחפש רעיון ליל כל הקדושים ייחודי? אז זה לבחור הבא בשבילך. כאן יש לנו בובה וודו בהשראת איפור. בובות וודו הן בובות קטנות שניתן להשתמש בהן לטוב ולרע. איפור זה כולל את התפרים הקלאסיים ואת הלב. אתה יכול לקחת השראה מזה או לעשות את זה מפחיד על ידי הוספת עדשות מגע ואיפור כהה יותר.

מַפְחִיד Voodoo Doll Makeup

סרטון ההדרכה למראה מופיע כאן:

6. מפחיד מכשפה ליל כל הקדושים רעיון איפור

לאחר מכן, יש לנו רעיון בהשראת בובה שהאמן ראה בשם Hecate. Hecate היא האלה של כישוף, רוחות רפאים ועוד. המבט כולל עיניים לבנות עם דם סביב האף, העיניים והראש. זה נראה מפחיד מאוד כי יהיה להפחיד את כל מסיבת ליל כל הקדושים. כדי ליצור את הדם ואת הפצעים Mhron צבעי איפור גן עדן, דם קרוש, דם לטפטף, האף מרק הצלקת שימש.

מַפְחִיד Witch Halloween Makeup Idea

7. אשליה איפור דלעת

אנחנו אוהבים איפור אשליה כי זה יכול לשנות לחלוטין את הפנים. הנה דוגמה מדהימה של איפור הדלעת אשליה. איפור שחור נעשה שימוש כדי ליצור את המראה הקלאסי דלעת מגולף. גם האמן השתמש בשחור וכתום על העיניים. יש הרבה מדריכים מקוונים כדי לעזור לך להשיג מראה דומה לזה.

מַפְחִיד Pumpkin Halloween Makeup

8. אימת שד אימים

הרעיון הבא שלנו הוא מושלם עבור מי הוא מחפש להבהיל בשעה ליל כל הקדושים. האמן יצר מראה שכולל עיניים לבנות, דם, צלב הפוך, קרניים ועוד. זה נראה כמו סיוט ישר מתוך סרטים. ניתן ליצור מחדש את האיפור או לנסות גרסה פשוטה יותר.

מפחיד Horned Demon Makeup for Halloween

9. איפור ליצן מצמרר

הבא, יש לנו עוד רעיון ליצן. זה אחד משתמש כהה איפור ואנשי קשר לבן כדי ליצור מראה מחריד. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי אתה יכול ליצור מחדש את המראה דומה מהתמונה. זה מפחיד מושלמת עבור ליל כל הקדושים, אבל לא קשה מדי ליצור בבית. אתה יכול להשתמש בכל הצבעים עבור הליצן שלך.

מְצַמרֵר Clown Makeup for Halloween

כדי ליצור מחדש את המראה, עקוב אחר הצעדים הפשוטים ממערכת השיעור של YouTube.

10. מפחיד השטן ליל כל הקדושים איפור

אתה יכול להשתמש בשיער שלך כדי להוסיף את הצרות של האיפור שלך. כאן יש לנו רעיון איפור שטני כי תכונות עיניים כהות, צלב הפוך הפוכה דם מזויף ליד הפה. השיער כבר מנוסח לשני קרניים אדומות. אתה יכול לראות כי השיער הפך חלק האיפור ואת המראה הכללי. זה יהיה מושלם למסיבה.

מַפְחִיד Devil Halloween Makeup and Hair

No Replies to "23 מפחיד ליל כל הקדושים רעיונות איפור עבור 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    73 + = 79