23 רעיונות ייחודיים לחתונה חורף | insightyv.com

23 רעיונות ייחודיים לחתונה חורף

11. שמיכות לאורחים

אתה בהחלט לא יכול לשכוח את הטמפרטורות צונח כאשר אתה מתכנן חתונה במהלך העונה הקרה. איך זה עבור רעיונות ייחודיים עבור החתונה בחורף כי יהיה לשמור על האורחים שלך חם ומאושר?

יש כמה סלים או אמבטיות של שמיכות עבור האורחים כדי לעטוף את עצמם כאשר הכל נעשה צונן! הם יהיו מאושרים, אתה תהיה מאושר כי הם מאושרים, וזה מגע כל כך פשוט אך מושלם.

רק לוודא האמבט נראה חמוד, כמובן. אנחנו די דומים לחביות ששימשו אותנו כאן, אבל אפשר להשתמש גם במשטחים כפריים, מעץ עתיק וקופסאות עץ.

חוֹרֶף Wedding Blankets for Guests

12. חורף חתונה הפלאות

מה נראה נהדר על רקע לבן מושלג? סוס, כמובן, זר, וכלה וכלה יפה! מה עוד?

תסתכל מסביבך כאשר אתה מחפש רעיונות ייחודיים לחתונה בחורף. האם הרקע הימני סביבך עובד עבור תמונות חתונה יפות? יש לשוחח עם צלם החתונה שלך, או כמה צלמי חתונות, כדי לראות איזה סוג של רעיונות נוף יש להם לזרוק עליך. אתה צריך – הם יבואו עם כמה ייאמן באמת יריות שאתה לא חשבתי על.

חוֹרֶף Wedding Photography with a Horse

13. עוגת חתונה עם מגע חורף

בחירת עוגת החתונה הנכון הוא לעתים קרובות קשה לכלה לעתיד, ויש כל כך הרבה דברים לקחת בחשבון גם בימים אלה, עם כל אדם שיש אלרגיות בלה, בלה, בלה.

אנחנו אוהבים את זה עוגת חתונה עם מגע החורף – פשוט, אלגנטי, קל. את גרגרי יער ו pennecones לעשות את מדבר כאן, וזה סוג של מה שאתה רוצה, לא? האדום והלבן בולט היטב גם נגד זה, וזה פשוט נראה כל כך … מושלם. ובכן, אנחנו חושבים כך בכל מקרה. נשמח לדעת מה דעתך על כך!

חֲתוּנָה Cake with a Winter Touch

14. פולרואידים

זה עוד רעיון פשוט וחכם שרבים מכם בטח לא היו חושבים עליו, אבל למה לא להשתמש בענפי עצים ישנים וענפים כדי ליצור מסגרת כזאת? אתה יכול לקבל פולרואיד עושה את הסיבובים ביום הגדול שלך, וכאשר התמונות מודפסים החוצה ומזועזעת מסביב, אתה יכול לקבל את כולם המועדפים שלהם על החבל כי אתה מעוות לאורך כל זה.

כמה אורות פיות לעזור לסיים את כל זה יפה, וזה הופך להיות הרבה יותר מאשר רק תפאורה יום החתונה פעם ביום הגדול הוא למעשה מעל. אתה יכול לקחת את הבית הזה ולפוצץ אותו על קיר איפשהו, תזכורת כפרית יפה של היום המאושר בחייך.

חוֹרֶף Wedding Unique Ideas Polaroids

הזמנות מגניב חתונה

הזמנות לחתונה הם דבר נוסף שלעתים קרובות גורם החתן והכלה הרבה אי נוחות וכאב, בעיקר כי זה בלתי אפשרי לדעת מה אתה רוצה. ללא שם: אם אתה נתקל בחג המולד קרוב, עכשיו על אלה שמור תאריך הקלפים? הם נושאים את החורף, וגם נושאים בחגיגיות, והם פשוטים מאוד. זה כל המידע שאתה צריך, בדיוק איפה שאתה צריך את זה.

אפילו יותר מזה, את העיצוב bauble יכול אפילו להיות תלוי על העץ כדרך חכמה באמת לשלב את החתונה שלך עם חג המולד. זה עושה מזכרת גדולה מדי, אתה לא חושב?

חֲגִיגִי Wedding Invitations for a Winter Wedding

16. בחר מושב, לא צד.

כאשר אתה מתחתן, אתה מצטרף שתי משפחות יחד. זוהי מחשבה יפה מאוד, ואנחנו אוהבים את הדרך שבה זה רעיון מובלט מאוד בחתונה זו. במקום לבחור מושב תלוי אם אתה מכיר את הכלה או החתן, אתה פשוט לבחור מקום שבו אתה מרגיש טוב כמו זה. ואם זה ליד בן הדוד של החתן, אבל את חברה של הכלה, למי אכפת?

הלוח עצמו יהיה קל מאוד לעשות לפני היום הגדול גם בבית, באמצעות חתיכות עץ ישנים יחד. אתה יכול להשתמש בסטנסילים (או חותך סטנסיל) כדי לקבל את המילים הנכונות, או שאתה יכול אפילו לצייר אותם על עצמך אם יש לך יד טובה מספיק. כך או כך, עם זאת אתה בוחר לגרום לזה לקרות, אנחנו בהחלט חושבים שאתה צריך. איזה רעיון יפה.

ייחודי Winter Wedding Ideas

17. Mistletoe נשיקה

כבר הזכרנו דבקון פעם אחת, אבל אנחנו אוהבים את הרעיון הזה דבקון אז אנחנו מביאים את זה שוב. אנחנו פשוט אוהבים לנשק …

אם אתה נתקל בחתונה ליד חג המולד, אתה לא יכול לקבל את התחת מתחת לדלת הנשיקה תמונה. זה יהיה כמו חג המולד בלי העץ. שוב, יש לשוחח עם הצלם שלך ואחד האנשים int הוא מסיבת החתונה כדי לוודא גם את המצלמה ואת דבקון רק במקרה להיות סביב באותו זמן. אנחנו מתערב שאתה תהיה שמח שעשית.

חוֹרֶף Wedding Mistletoe Kiss Bride and Groom

18. החלקה על הקרח

מה מגיע עם החורף? שֶׁלֶג? מה עוד? ללא שם: קרח, זה מה! אז … למה לשלב את שני הרעיונות? למה לא ללכת החלקה על הקרח?!

אם אתה בקביעות החלקה על הקרח, זה הגיוני מושלם עבור רעיונות ייחודיים עבור החתונה בחורף, אבל אנחנו כנראה לא הייתי מייעץ זה אם אתה אף פעם לא לשים על זוג גלגיליות בחיים שלך. אתה צריך לפחות יש שיעורים הראשון. האם את רוצה להיות הכלה שנופלת על הקרח בשמלתה היפה? מה אם אתה לקרוע אותו?!

חוֹרֶף Wedding Party on Ice

19. זר “רק נשוי”

אתה לא יכול לשכוח את ‘רק נשוי’ לחתום על המכונית, ואנחנו אוהבים את זה חגיגי “רק נשוי” רעיון זר, עוד דרך מצוינת של ערבוב במסורות חג המולד עם היום הגדול שלך.

יצירה נוספת שנעשתה בקלות בבית, ואחת שאפשר אפילו להכניס אליה את הילדים (עבודת ילדים!), חתיכת קרש עם כמה קישוטים יפים על הדבק, ושילוט נצנצים נשמע כמו רעיון טוב.

חֲגִיגִי Just Married Car Wreath

20. בייבי זה קר בחוץ

כולם יודעים שזה קר בחוץ, אז אתה יכול גם לעשות תכונה מתוך זה כאשר שלך להתחתן בחורף. תחנת זו בחתונה שלך היא בעצם “תחנת חום”, עם כל מה שאתה צריך לעשות משקה חם, כי אתה יכול dunk ביסקוויט מתוק לתוך.

אתה יכול לקבל תה, קפה, שוקולדים חמים, מה שאתה רוצה, זה היום הגדול שלך אחרי הכל. רק להוסיף עץ חג המולד מיניאטורי וכמה סוכריות מקל עבור אמצעי החגיגה, וזה מושלם עבור רעיונות ייחודיים לחתונה בחורף.

חוֹרֶף Wedding Baby It's Cold Outside Sign

21. חתונה ייחודית תמונה רעיון

אם אתה לא יכול לקבל את אמא ואבא שלך ביום הגדול שלך מסיבה כלשהי, אתה עדיין יכול לקבל אותם שם ברוח. אנחנו באמת אוהבים את הרעיון של החתן והכלה מחזיק תמונות של הוריהם ביום החתונה שלהם, במהלך היום הגדול. זוהי תמונה בלתי נשכחת, ואף יכול לשמש גם כאשר ההורים שלך יש גם.

אתה יכול לבנות את זה כמו אוסף של תמונות לאורך זמן – הילדים שלך גם לקחת תמונה עם התמונה שלך, ולאחר מכן שלהם לאחר מכן. אתה יכול אפילו להתחיל מסורת משפחתית. זה לא נשמע כמו רעיון מדהים?

ייחודי Wedding Photo Idea

22. דיוקן יפה של הצעיף

הצעיף הוא דחף בדרך כלל מן הדרך כאשר יש לך תמונות החתונה שלך נלקח, אבל אהבנו את הרעיון הזה עבור רעיונות חתונה חורף ייחודי. במקום לרעלה מהדרך, או לנשוף מן הפנים ברוח, למה לא לכרוך אותה סביבך? כמעט כמו בועה מגוננת?

אנחנו חושבים שזה נשמע כמו רעיון ממש חמוד, ואת צלם החתונה הנכון יוכל לשלוט על זה בשבילך. רק ודא שאתה אומר לך איזה סוג של דבר שאתה מחפש הראשון, אולי להראות להם את התמונה הזאת?

חוֹרֶף Wedding Photo with a Veil

23. יום חתונה ציר הזמן

וכאשר אתה לא באמת יכול להיות טרח להדפיס את “תוכניות” של היום הגדול שלך, מה דעתך על רק לאחר כמה צירי זמן מודפס, הצבת אותם במסגרות זהב יפה, ויש להם אותם מנוקד במקומות המתאימים סביב החתונה שלך מקום.

זה פשוט, כולם יידעו איפה הם צריכים להיות בכל זמן שהם צריכים להיות שם, וזה יהיה דבר אחד פחות לך לדאוג. בנוסף, מקבל את כל הדברים המודפסים החוצה הוא יקר. כל דבר קטן עוזר!

חֲתוּנָה Day Timeline for a Winter Wedding

יש כמה רעיונות נפלאים וייחודיים לחתונה החורף כאן, ואנו מקווים כי יש לך למצוא שפע של השראה ליצור יום מושלם בשבילך. אתה בהחלט צריך לחזור ולהודיע ​​לנו איך היום הגדול שלך הלך, ואיזה תמונות הצלחת לתפוס קצת inspo מ.

ומעל הכל, יום חתונה מאושר!

No Replies to "23 רעיונות ייחודיים לחתונה חורף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 1