23 רעיונות מדהימים קעקוע קעקוע לנשים נועזות | insightyv.com

23 רעיונות מדהימים קעקוע קעקוע לנשים נועזות

מחפש קעקוע חדש, סקסי ונועז חדש? ואז לשקול קעקוע החזה. סטרנום קעקועים ממוקמים על החלק העליון של הגוף ונעשו מאוד פופולרי על ידי ידוענים כגון Rihanna ו Cara Delevingne. כדי להראות לך כמה מדהים קעקועים אלה יכולים להיראות, יש לנו להרכיב 23 של מיטב קעקוע רעיונות החזה. יש לנו עיצוב לכולם – החל קעקועים קטנים חתיכות גדולות של אמנות הגוף עם צבעים מרהיבים.

1. קעקוע סטרנום פרחוני

ראשית יש לנו רעיון זה קעקוע פרחוני מודגש. הקעקוע כולל פרחי דיסנטרה ורודים יפים עם עיצוב עלים ותכשיט עדין במרכז. קעקוע כזה הוא מדהים וזה יהיה מושלם עבור מישהו שרוצה הצהרה גדולה עושה חתיכה. אתה יכול ליצור משהו דומה או לנסות את העיצוב עם פרחים שונים.

נוֹעָז, Floral Sternum Tattoo Idea

2. מדהימה לוטוס סטרנום קעקוע

פרחי לוטוס הם עיצובים פופולריים מאוד עבור קעקועים. זה מסיבות רבות שחלקם כוללים את היופי פרחים ובגלל מה פרחים לוטוס מסמלים. הלוטוס יכול להיות סמל לשלום, לפוריות, להארה רוחנית ועוד. כאן יש לנו חתיכת לוטוס נוקשה. זה מאוד מפורט הפרח הוא מדהים. עבור הקעקוע שלך, אתה יכול לקבל עיצוב דומה או לנסות להוסיף צבע ללוטוס כמו הצבעים אומר דברים שונים מדי.

מַדְהִים Lotus Sternum Tattoo

3. מנדלה סטרנום קעקוע

לאחר מכן, יש לנו קעקוע עדין מנדלה סטרנום. תבנית המנדלה מקועקעת על עצם החזה ויש לה עיצוב פרחוני מורכב. קעקוע כזה יפה והוא יתאים לכל אחד. אתה יכול ליצור מחדש את הקעקוע הזה או לקחת השראה ממנו ולהשתמש דפוסים משלך.

עָדִין Mandala Sternum Tattoo 

4. נוי עצמות קעקוע עיצוב

הרעיון הבא שלנו הוא מדהים. הקעקוע כולל פנינה במרכז, עיצוב נוי וקסמים תלויים. זהו עיצוב זוהר נועז כי הוא מושלם עבור מי שרוצה חתיכת הצהרה של אמנות הגוף. אתה יכול גם להוסיף צבע אבני חן על עיצובים כמו זה.

גָדוֹל, Ornamental Sternum Tattoo Design

5. קעקוע סטרנום קטן

מחפש קעקוע סטרנום קטן? לאחר מכן לבחור הבא יכול להיות בדיוק מה שאתה מחפש. העיצוב כולל קו פועל לאורך החזה עם דפוסי כל הדרך למטה. בעת בחירת קעקוע על עצמך, אתה יכול לקבל עיצוב כזה או להוסיף דפוסים משלך.

קָטָן Sternum Tattoo Idea

6. פרח קטן קעקוע קעקוע

אם אתה רוצה קעקוע קטן וחמוד, עיצוב זה בשבילך. פרח קטן מקועקע על עצם החזה. זהו עיצוב פשוט דיו שחור וזה נראה כל כך יפה. יש קעקוע כזה או לבחור את הפרח האהוב עליך, ורד יהיה יפה מדי.

חָמוּד & Small Flower Sternum Tattoo

7. אמנותי לוטוס קעקוע

לאחר מכן, יש לנו רעיון קעקוע אמנותי מאוד. עיצוב החזה כולל צורת לוטוס עם דפוס מורכב של קווים גליים נקודות. אנחנו אוהבים את זה ייחודי לקחת על פרח לוטוס פופולרי. אתה יכול ליצור מחדש את הקעקוע הזה או אולי להוסיף כמה שורות צבעוניות לעיצוב זה ייראה יפה מדי.

אָמָנוּתִי Lotus Sternum Tattoo

8. רעיון עיצוב עצם הבוטני

רוצה קעקוע סטרנום גדול מודגש? אז זה לבחור הבא בשבילך. הקעקוע יש עלים בוטניים עיצובים, פרחים יפים ורשתות עדינות מדי. בחלק העליון יש גם ירח יפה. לשחזר את כל הקעקוע או פשוט להשתמש באלמנטים שאתה אוהב, אנחנו חושבים שכל העיצוב נראה מדהים וזה יתאים לכל אחד.

בּוֹטָנִי Sternum Design Idea

9. קעקוע גדול פרחוני קעקוע

הקעקוע הבא שלנו כולל עיצוב פרחוני מדהים. הפרח גדול ויש לו פרטים יפים על עלי הכותרת. יש פרח כזה נוצר, או לבחור האהוב עליך. אם אתה רוצה פיסת יותר תוססת של אמנות הגוף, אתה יכול אפילו להוסיף פופ של צבע.

גָדוֹל Floral Sternum Tattoo

10. עיצוב עצם גיאומטרי

קעקועים גיאומטריים הפכו פופולריים מאוד ואת העיצובים תכונה צורות פשוטות. הסגנון כבר מותאם ועכשיו תכונות עיצובים אחרים כגון פרחים, בדיוק כמו לבחור הבא שלנו. כפי שאתה יכול לראות, משולש כבר מקועקע על עצם החזה עם פרחים יפים. עבור הקעקוע שלך, אתה יכול לבחור כל צורה עם כל עיצוב פרחוני.

גֵאוֹמֶטרִי Floral Sternum Tattoo

No Replies to "23 רעיונות מדהימים קעקוע קעקוע לנשים נועזות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 3