23 רעיונות למתנה ליום האהבה עבורו

11. מפתח קואורדינטות

לאחר מכן, יש לנו טבעת מפתח קואורדינטות. ניתן להתאים אישית את keyring כדי לקרוא את כל הקואורדינטות תבחר. אולי המיקום של המקום שבו פגשת, שבו היה לך פגישה ראשונה או משהו כזה. זוהי מתנה משמעותית שבה רק שניכם תדע מה זה אומר.

קואורדינטות Keychain Romantic Gift Idea

12. מצחיק חג האהבה ספל

תביאי קצת הומור לחגיגה של ולנטיין עם ספל כמו זה. הספל יש ציטוט מצחיק על החברה שלו להיות חם יותר מהקפה. זה פריט מטופש וחדשני שכל גבר היה אוהב. לא רק זה מתנה מהנה אבל שימושי.

מצחיק Valentine's Day Mug

13. לבבות גיטרה פיק

האם ולנטיין שלך מוזיקאי? אם כן אז זה מתנה מושלמת ולנטיין! מתנה זו היא לבחור גיטרה עם עיצוב לב קטן. זוהי מתנה כל כך חמוד כפי שהוא מראה את הלבבות לנצח כאחד. זהו עיצוב עדין כך שזה לא יותר מדי על הדף לו להשתמש.

לבבות Guitar Pick

14. שעון כיס אישי

לאחר מכן, יש לנו מתנה ייחודית מאוד משמעותי כי כל אחד היה אוהב לקבל. רעיון זה כולל שעון כיס עם שני השמות שלך בצד אחד ואת טביעות האצבעות שלך על השני. טביעות האצבעות ליצור עיצוב לב. זה חתיכת יפה כי ניתן להשתמש נשמר מזכרת.

מותאם אישית Pocket Watch Gift Idea

15. סאונד מותאם אישית הדפסה

קבל את האהבה שלך מתנה שאף אחד אחר לא יכול לקבל עם זה צליל להדפיס. ההדפסה נוצרת עם גל קול. אתה שולח הקלטה של ​​כל הודעה שאתה אוהב, וזה נהפך גל קול ייחודי. אין קול זהה, כך שאף צליל לא יהיה גם. זהו אחד מתנה אדיב.

מותאם אישית Sound Print Wall Print

16. קליפ עניבה פליז

האם החצי השני שלך לבוש חליפה ועניבה? אם כך זה יכול להיות מתנה עבורם. כאן יש לנו קליפ עניבה מסוגנן עם אפשרות של תחריט. אתה יכול לקבל משהו חרות מתוך ראשי תיבות לתאריך. זה חתיכת חמוד שהאיש שלך יאהב.

חָרוּט Brass Tie Clip

17. אישית כרטיס רכבת Keyring

אם שניכם אוהבים לנסוע או רוצים להזכיר את חג האהבה שלכם לטיול מיוחד, אז זה יכול להיות הדרך לעשות את זה. Keyring זה כולל כרטיס רכבת אישית. ניתן להתאים אישית את זה עם שמות, תאריכים ועוד. זהו רעיון חמוד וקווירקי.

מותאם אישית Train Ticket Keyring Gift

18. אתה ספל התה שלי

המתנה הבאה שלנו היא מושלמת עבור כל אוהבי תה. הרעיון הוא ספל שקורא "אתה כוס התה שלי", זוהי דרך ייחודית לספר למישהו שאתה אוהב אותם ושאכפת לך. לא רק שזה חמוד אבל מעשי, הוא יכול לשתות תה וקפה ולהזכיר לך.

אתה're My Cup of Tea Mug

19. כאשר פגשנו לראשונה את המפה

אם אתם מחפשים מתנה רומנטית ומשמעותית, אז אתה צריך לבדוק את הרעיון הבא שלנו. הדפס זה כולל מפה בצורת לב אהבה, שם זוגות, מקום, תאריך וכותרת כשנפגשנו לראשונה. ניתן להתאים אישית את זה כדי לומר את השמות שלך עם המקום שלך ואת התאריך. זוהי דרך חמוד לגרום לו לזכור כאשר פגשת את הזמנים הטובים שהיו לך יחד.

מתי We First Met Map Gift Idea

20. כרטיס ארנק מותאם אישית

לפעמים אנחנו יכולים להיתפס בחיים ולא לספר לחצי השני שלנו כמה הם מתכוונים להשתמש. זה כרטיס הארנק היא הדרך המושלמת להראות את האיש שלך אכפת לך. כרטיס הארנק מותאם אישית עם שמות ואומר לאדם האחר כמה מדהים הם. זוהי דרך חמוד ומתוחכם להביע כמה מישהו אומר לך.

מותאם אישית Wallet Card Gift Idea

21. מצחיק חברים בהשראת הדפסה

אם האהבה שלך הוא אוהד של חברים, אז זה יכול להיות מתנה מושלמת! זה הדפס עם לובסטר עם קו "אתה לובסטר שלי". כל מי שהוא אוהד של חברים יידע מה הוא לובסטר ציטוט. זוהי מתנה משמעותית ומצחיקה שכל בחור היה אוהב.

מצחיק Friends Inspired Print Gift Idea

22. דיג לפתות את חג האהבה

האם הבחור שלך בחוץ ו אוהב לדוג? אם כך זה יכול להיות מתנה עבורם. רעיון זה הוא דיג כפית לפתות כי כבר אישית עם ראשי תיבות ותאריכים. יש לו גם את הקו המצחיק "מכור מאז". אנחנו אוהבים את הרעיון הזה ייחודי וכל בחור שאוהב לדוג יהיה. זה גם נהדר עבור החבר 'ה שאינם קונים לתוך הקלאסי מעל הנושאים חג האהבה.

דיג Lure Valentine's Gift

23. כרטיס ולנטיין מצחיק

יש לנו מתנות מכוסה עבור אנשים שהיו יחד זמן רב עד הנישואין. אם לא היית עם הבחור שלך במשך זמן רב ואתה לא בטוח מה לעשות את זה חג האהבה, ואז לשקול את זה. זה כרטיס מצחיק וייחודי שהוא יאהב וזה יהיה להיפטר כל מגושם זה יכול להיות שם עם זוג חדש. אנחנו אוהבים את זה!

מצחיק Valentine's Card

אנו מקווים שמצאת את המתנה המושלמת ליום האהבה!

No Replies to "23 רעיונות למתנה ליום האהבה עבורו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    81 + = 83