23 רעיונות חדשים לחוה

11. ראש השנה

אתה יכול לחשוב שיש לך כובעים המפלגה outgrown, אלה כובעים הבא יגרום לך לחשוב שוב! כובעים יש צבעי מתכת מסוגננים וחלקם יש שנה טובה נכתב עליהם. כל האורחים שלך יאהבו את אלה. לא רק זה, אבל יהיה לך כמה תמונות נהדר לזכור של כולם לובשים כובעים המפלגה.

טְרִיוּת New Year Party Hats

12. מסכת NYE

מסיבת מסכות הם מאוד פופולרי. אם אתה רוצה לזרוק מסיבה גדולה, ואז מסכות יכול להיות הנושא בשבילך. כל אחד יכול להתלבש ואת הנושא תיצור כמה תמונות מדהימות. זה רעיון נהדר עבור כל מי שמחפש רעיון אופנתי אבל מהנה.

NYE Masquerade

13. הזמנות צד של NYE

הצדדים צריכים הזמנות, אז אתה צריך להיות מסתכל על רעיונות הזמנה. העיצוב של ההזמנות חשוב כמו זה ייתן לאורחים שלך אווירה על המפלגה יהיה כמו. הקפד לכלול את כל המידע החיוני כמו תאריכים ושעות. שתי ההזמנות הללו הן מקור השראה גדול.

NYE Party Invitations

14. שואג של 20 / תלבושת גטסבי הגדול רעיון המפלגה

שנות ה -20 ידועים כזמן של מפלגות וזוהר אז למה לא צריך את הנושא הזה למסיבת ראש השנה שלך. קח את זה צעד נוסף ויש לי נושא נהדר Gatsby. כולם יאהבו ההלבשה וזה יהיה כיף להביא את השנה החדשה. הנה רקע צד ותלבושת הרעיון כדי לקבל השראה!

גדול Gatsby Outfit and Party Idea

15. שאגה של 20 / Great Gatsby המפלגה רעיון מוסיקה

אם אתה אוהב את 20 / Great Gatsby נושא, אז הנה רעיון מוסיקה שאתה צריך לראות. מוזיקאים אלה מנגנים שירים של ג'אז. להקה חיה יהיה נהדר עבור מקום מפגש או שאתה יכול פשוט לנגן מוסיקה ג 'אז. אם יש לכם אורחים שיכולים לנגן בכלי נגינה, כדאי להם לנגן מוזיקה לערב! אלה הם גם רעיונות תלבושות נהדר.

גדול Gatsby NYE Party Idea

16. כלי שולחן מעוצב

צלחות נייר וספלים הם לא רק למסיבות ילדים. זה רעיון הבא מראה לך כי שולחן חד פעמי יכול להיות אופנתי כמו אופנתי כמו הדבר האמיתי. צלחות וספלים שאתה יכול לזרוק הם אפילו יותר טוב כמו שום דבר לא יכול להישבר. ישנם סגנונות רבים זמינים כדי להתאים את הנושא שלך.

מסוגנן Party Tableware for NYE

17. פירותי Jello יריות המפלגה

שנים חוה זה לא אותו דבר בלי שמפניה. השנה לשרת את השמפניה בצורה ייחודית על ידי המשרתים אותו כמו זריקה ג 'לי. יריות ילו הם כיף, טעים וכולם יאהבו אותם. אתה יכול להפוך כל משקה או קוקטייל לתוך ירו ג 'לו. יש הרבה מתכונים מקוונים כדי לעזור לך.

עֲסִיסִי Jello Party Shots

18. סימן שמפניה

אם אתה אוהב שמפניה, אז אתה תאהב את רעיון העיצוב הבא שלנו. יש שלט שקורא "הזמן לשתות שמפניה ולרקוד על השולחן", ויש משקאות מתחתיה. זהו סימן כיף שיתאים לכל צד. אם אתה אוהב מלאכת יד, אז אתה יכול לעשות סימן בעצמך.

שמפנייה Sign for NYE

19. מסיבת שנה חדשה תמונה תמיכה

לאחר דוכן צילום במסיבה שלך? אז אתה צריך כיף האביזרים להשתמש. אביזרים אלה כוללים שפמים, כוסות שמפניה ועוד. יש גם זר שאפשר לתלות או להחזיק. אתה יכול לקנות אביזרים רבים באינטרנט או שאתה יכול לעשות קצת את עצמך.

חָדָשׁ Year Party Photo Prop

20. בלונים חדשים

אם אתה רוצה ללכת על כל קישוטים בלון, אז זה הדרך לעשות את זה. יש שנה טובה בלונים, בלונים השנה גם כן או קטנים יותר. אתה יכול לקבל אותם יחד ככה או נקודות דומות סביב הבית שלך או מקום מפגש. נסה לבחור בלונים לתאם בצבע.

חָדָשׁ Years Eve Balloons

21. צד קוקטיילים

מגישים קוקטיילים? אז למה לא לשרת אותם בצנצנות כאלה. צנצנות הם רק cuter ודרך ייחודית יותר כדי לשרת משקאות. אתה יכול לקנות צנצנות באינטרנט או אפילו למחזר אלה מארונות המטבח שלך. כל משקה יכול ללכת אלה ואתה יכול ג 'אז אותם עם קש.

מפלגה Cocktails for NYE

החלטות ראש השנה

הנה עוד רעיון חדש שנים ברזולוציה. במקום לכתוב את ההחלטה על ניירות קטנים אתה יכול לקבל נייר אחד גדול כמו זה. זה יוצר מראה באנר, וכולם יכולים לכתוב על זה. פעילות קבוצתית גדולה כזו תביא את המסיבה יחד ויכולה להישמר גם למזכרת.

חָדָשׁ Year Resolutions

23. שמפניה נוצצים

הרעיון האחרון ברשימה שלנו NYE המפלגה הם אלה שמפניה שמפניה. נוצץ יהיה ג 'אז את המשקה וזו דרך מיוחדת להגיש משקאות עבור השנה החדשה. כל אחד יכול היה אחד מהם עבור הספירה לאחור. אתה לא רק צריך להשתמש שמפניה אתה יכול להשתמש בכל משקה אחר. הקפד לקנות נוצצים קוקטייל כמו אלה הם קטנים מספיק עבור משקאות.

שמפנייה Sparklers for NYE

כל הרעיונות המוצעים יהפכו את ראש השנה שלך למסיבה אחת לזכור!

No Replies to "23 רעיונות חדשים לחוה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 2 =