23 רעיונות חתונה יצירתית בחוץ לנסות

11. בר בחוץ הרעיון

לאחר מכן, יש לנו רעיון בר נוסף. זה אחד יש יותר כפרי vibe כפי שהוא עץ עם bunting. אתה יכול לשכור משהו כזה עבור החתונה בחוץ וזה יתאים boho או נושא כפרי. כל האורחים יאהבו בר כזה גם זה ייראה נהדר בתמונות.

בָּחוּץ Wedding Bar Idea

12. חתונה יונים

שחרור יונים הוא מאוד פופולרי בחתונות יהיה מדהים לטקס בחוץ. שחרור היונים מסמל את הנדרים והאהבה. לא רק זה, אבל יונים יכול להיות זיכרון של אנשים שאינם יכולים להיות איתך ביום המיוחד. ישנם מטפלים רבים יונה מאומן לשכור כי יכול להביא היטב לטפל יונים ולשחרר אותם בצורה בטוחה, אכפתיות ובעלי חיים ידידותית הדרך.

משחרר Doves Wedding Idea

13. כיף סירה רעיון

הרבה מקומות בחוץ מגיעים עם אגם יפה. אם אתה נתקל הקבלה באזור עם אגם אז אתה יכול לשקול שיש סירות! זהו רעיון מהנה ויצירתי שכולם יאהבו! לא רק זה יהיה נהדר פעילות, אבל זה יהיה ליצור כמה הזדמנויות צילום מדהים מדי.

כֵּיף Boat Idea for an Outdoor Wedding

חתונה חוף חתום רעיון

לאחר חתונה החוף? לאחר מכן לשקול סימן חמוד כמו זה! זה מתאים לחתונה החוף בחוץ לחלוטין כי זה אומר "אלוהה" ויש לו עיצוב פרחים. אתה יכול לקבל סימן כזה נוצר או לבחור עיצוב משלך עם פרחים וצבעים שיתאימו לחתונה שלך.

החוף Wedding Sign Idea

15. בוהמיה ישיבה בחוץ רעיון

מחפש יותר רגוע הקבלה החתונה בחוץ? אז הרעיון הבא שלנו יכול להיות בשבילך. כאן יש לנו שולחנות עם כריות הרצפה הרצפה עיצוב בוהמי. משהו כזה יהיה מדהים עבור חתונה חוצות או חתונה עם נושא כפרי או בוהו.

בּוֹהֶמִי Wedding Outdoor Seating Idea

16. בחוץ תמונה בות רעיון

דוכני צילום פופולריים מאוד באירועים. הרעיון הבא שלנו הוא דוגמה מדהימה של דוכן צילום לחתונה בחוץ. זוהי שיירה קטנה שצויירה בלבן ומעוטרת בצמחים ובאורות. משהו כזה יהיה כיף, נראה גלאם תיצור תמונות בלתי נשכח של היום המיוחד.

בָּחוּץ Photo Booth Idea

17. כרם חתונה רעיון

מקום יצירתי חוצות החתונה הוא כרם. אלה הם מיקומים יפים ואתה יכול לקבל כמה תמונות מדהימות כמו אחד בהשתתפות. מסיבת החתונה צולמה עם חביות יין. זה רעיון מהנה וקווירקי שיהפוך את היום לבלתי נשכח.

כֶּרֶם Outdoor Wedding Idea

18. בר קוקטייל רעיון

אם אתה נתקל בחתונה קיץ חוצות ואז לשקול בר קוקטיילים בקבלת הפנים החתונה. קוקטיילים הם מרעננים וטעים ביום שמש מה שהופך אותם מושלם למסיבה. אתה יכול לקבל עיצוב כפרי כמו אחד בהשתתפות או לבחור משהו glam. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה.

קוקטייל Bar Idea for an Outdoor Wedding

19. משחק הדשא רעיון

משחקים הדשא מושלמים עבור קבלת פנים החתונה בחוץ. משחקים אלה ישמור על האורחים מכל הגילאים נהנים וזה דרך טובה להביא את כל האורחים יחד. אתה יכול לקבל כל המשחקים זמינים, אלה הן דוגמאות נהדר. פופולרי אחרים הם באולינג חוצות פח יכול לסמטה.

דֶשֶׁא Games for an Outdoor Wedding

20. צילום חתונה עם סוס

חיה אחרת אתה יכול לקבל בחתונה בחוץ הוא סוס. סוסים יפים וייראו מדהימים בתצלומים. אתה יכול לקבל תמונה שצולמה עם סוס כמו הזוג המוצג להלן, הסוס באמת מתאים את בוהה כפרי vibe להם. אתה יכול לשכור סוסים בריאים ומאושרים לך אירוע.

חֲתוּנָה Photography with a Horse

21. רעיון הקבלה בחוץ

לאחר מכן, יש לנו רעיון מדהים החתונה בחוץ החתונה. זה די פשוט אבל נראה נהדר. שולחנות לבנים עם כיסאות תואמים ופנסים לבנים יפים על העצים. פנסים כמו זה לא יקר, אבל ליצור מראה חוצות אלגנטי. אתה יכול לקחת השראה מהרעיון הזה ולהוסיף צבעים אחרים, פרחים וקישוטים.

בָּחוּץ Wedding Reception Idea

22. אופניים חתונה מהנה

הרעיון הבא שלנו הוא מושלם עבור זוג שאוהב את בחוץ ואת רכיבה על אופניים. כאן יש לנו אופניים לחתונה. האופניים היו מעוטרים עם פרחים יפים שימשו ליצירת תמונות מהנות. אתה יכול להיות אופניים דומים בחתונה שלך עבור תמונות עבור האורחים פשוט ליהנות. אלה גם לעשות קישוטים חמודים וקווירקי מדי.

כֵּיף Wedding Bicycles for an Outdoor Wedding

23. רעיון אסם כפרי

אחרון ברשימה שלנו הוא רעיון כפרי כפרי. אתה יכול לשכור אסם יש את הטקס בפנים יש הקבלה בחוץ. לא רק יהיה אסם להיות מסוגנן ולתת לך אפשרות פנימית וחיצונית אבל זה גם נראה נהדר בתמונות מדי.

כַּפרִי Barn Idea for an Outdoor Wedding

אנו מקווים שמצאתם רעיונות מדהימים עבור החתונה החיצונית שלכם.

No Replies to "23 רעיונות חתונה יצירתית בחוץ לנסות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    20 − 15 =