23 איפור ליל כל הקדושים נראה לנסות את השנה

כבר מתכננים ליל כל הקדושים שלך תחפושת? אז אתה צריך לבדוק את האיפור האהוב שלנו ליל כל הקדושים נראה. איפור היא דרך מצוינת לגרום לך להיראות מפחיד, חמוד או ייחודי לחגיגות. לא משנה לאן אתה הולך, יש לנו רעיון איפור בשבילך. תוכלו למצוא בנות ים קסומות, שלדים מפחידים, נמרים בר ועוד על מבחר 23 העליון שלנו. גלול, לקבל השראה ולוודא להצמיד / לשמור את המראה האהוב עליך.

1. יפה ליצן ליל כל הקדושים נראה

לְהַפְשִׁיל שַׁרווּלִים! לְהַפְשִׁיל שַׁרווּלִים! הרעיון הראשון שלנו לאיפור ליל כל הקדושים הוא ליצן קרקס זה. המראה השתמש כמה תכונות איפור הליצן הקלאסי עם העיניים והשפתיים אבל השתמשו בהם בצורה מודרנית ומסוגננת. איפור כמו זה יכול להיות מחדש ויש הדרכות באינטרנט. אם אתה רוצה להפחיד את זה, אתה יכול להוסיף עדשות מגע.

יפה Clown Halloween Makeup Look 

2. ספר קומיקס וונדר אישה

לאחר מכן, יש לנו רעיון איפור ליל כל הקדושים שמציעות וונדר אישה! זה מראה סופר בהשראת האישה הפלאות בהשתתפות ספרי הקומיקס. האמן יצר עיצוב קומיקס עם קווים שחורים ודגשים לבנים. זה רעיון כל כך כיף ויצירתי, זה נהדר עבור כל מי שרוצה להצטרף אבל לא נראה מפחיד.

קוֹמִי Book Wonder Woman Makeup for Halloween

אם אתה צריך הדרכה צעד אחר צעד עבור המראה, הנה הדרכה של YouTube על ידי NikkieTutorials:

3. סוכר גולגולת איפור תראה

גולגלות הסוכר היו השראה איפור ליל כל הקדושים שנה אחר שנה. אם אתה רוצה לתת את המבט לנסות השנה, זה הרעיון הבא בשבילך. כאן יש לנו גולגולת סוכר בהשראת המראה כי תכונות איפור השלד עם עיצוב לב יפה פרחים בהירים שחוקים בשיער. אתה יכול ליצור מראה פשוט יותר כמו זה או שאתה יכול להשתמש בו כהשראה ולהוסיף דפוסים נוספים זה כמו העיצובים הגולגולת הגולגולת המסורתית.

יפה Sugar Skull Makeup Idea for Halloween

4. ממיסים איפור עם Glitter

איפור אשליה הוא תמיד מכה גדולה בליל כל הקדושים. כאן יש לנו רעיון אשליה פנים נמס. האמנית יצרה עיצוב שנראה כאילו חצי הפנים נמסו כדי להראות את פניה המנצנצים מתחת. אתה יכול ליצור מחדש את המראה נצנצים או לבחור פנים שונות להתגלות. אתה יכול להתאמן כמו זה בבית אבל זה ייקח קצת תרגול. התוצאה הסופית תהיה לגמרי שווה את זה, אנחנו מבטיחים!

נִצנוּץ Melting Makeup Idea for Halloween

5. Voodoo בובה איפור תראה

הרעיון הבא שלנו איפור ליל כל הקדושים תכונות עיצוב ייחודי מפחיד בהשראת בובות וודו. המראה משתמש בעיצובים קלאסיים של וודו כמו תפרים ובלב האדום. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי זה כל כך יצירתי ושונה. זה יכול להיות די עיצוב קל מדי. ללכת פשוט או מפחיד כמו שאתה אוהב.

וודו Doll Halloween Makeup Idea

הדרכה עבור המראה הוא כאן:

6. חתול ליל כל הקדושים רעיון איפור

להיות עז זה ליל כל הקדושים עם איפור חתולים. אמן זה יצר מראה לביאה שבו אתה יכול ליצור מחדש או שאתה יכול לבחור יותר של עיצוב חתול שחור קלאסי. כך או כך, יהיה לך מבט פראי כי מצטרף כיף ליל כל הקדושים, אלא גם שומר לך מראה מסוגנן מדי.

יפה Feline Halloween Makeup Idea

7. מאגי בתולת ים איפור

לאחר מכן, יש לנו רעיון איפור קסם קסום להראות לך. בתולות ים היו השראה אופנה, יופי ועוד במשך זמן מה, כך שזה לא מפתיע את המראה הפך פופולרי עבור ליל כל הקדושים מדי. הנה דוגמה מדהימה של בתולת הים לחפש ליל כל הקדושים. הוא כולל עיצוב בקנה מידה חמוד, glam נצנוץ צבעים בהירים ויפים. ניתן ליצור מראה דומה לזה או ליצור עיצוב ייחודי משלך.

יפה Mermaid Makeup for Halloween

8. גולגולת ליל כל הקדושים רעיון איפור

גולגלות הם מראה קלאסי ליל כל הקדושים. הרעיון הבא שלנו מראה איך אתה יכול ללבוש איפור הגולגולת מפחיד בסגנון. האמן השתמש הצללה שחור שורות כדי ליצור מראה השלד והיא הוסיפה עיצוב מגניב סביב העיניים. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי זה יכול להיווצר על ידי איפור beginners או מקצוענים. יש הרבה איפור הגולגולת הדרכות באינטרנט.

גולגולת Halloween Makeup Idea

9. איפור צבי חמוד

מעדיף להיראות חמוד במקום מפחיד? אז זה רעיון האיפור הבא בשבילך. כאן יש לנו עיצוב צבי מקסים. אתה יכול ליצור מחדש את המראה דומה לזה עם הצללה קשת לבן או שאתה יכול ליצור מראה פשוט יותר עם נקודות לבנות, אדום האף די איפור.

חָמוּד Deer Makeup Idea for Halloween

10. איט השראה איפור ליל כל הקדושים

IT הוא ליצן כי יש פחד רבים ברחבי העולם הן בסרטים וברומן. כאן יש לנו רעיון איפור בהשראת הליצן המחריד. האמן השתמש במאפיינים האדומים של המראה האחרון של הליצן עם איפור יפה. אנחנו חושבים שזה רעיון מדהים כי זה משלב איפור של IT עם איפור אתה יכול ללבוש בלילה החוצה. אז, אתה מקבל את הטוב משני העולמות. אתה יכול להיראות מפחיד ויפה מדי.

זה Inspired Halloween Makeup Look

No Replies to "23 איפור ליל כל הקדושים נראה לנסות את השנה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    41 − 33 =