23 חווה בהשראת חג המולד תפאורה

חג המולד מגיע! אז, הגיע הזמן להתחיל לחשוב על איך אתה הולך לקשט. ישנם סגנונות רבים כל כך יש לך מן המסורתי כדי מודגש ובהיר. נושא זה הוא מאוד פופולרי השנה הוא בית חווה השראה. Farmhouses הם נעים כפרי מה שהופך את הנושא הזה נהדר בסתיו ובחורף. אנחנו אוהבים את המראה הזה ומצאתי 23 החווה השראה רעיונות עיצוב חג המולד. כל אלה ייתן לבית שלך אופנתי כפרי אופנתי כך שאתה יכול לחגוג את חג המולד בסגנון.

1. אגרטלים של שמחה

כדי להתחיל את הרעיונות שלנו יש לנו אגרטלים אלה שמחה. ישנם שלושה אגרטלים לבנים בסך הכל וכל אחד יש אות אחת כדי לפרט את השמחה. כל אגרטל נגמר עם חוט יוטה וגרגרים. אתה יכול לשחזר את אלה בבית די פשוט, היא גם דרך מצוינת למחזר צנצנות זכוכית. כאשר סיימו להוסיף צמח חגיגי על פי בחירתך.

שִׂמְחָה Vases for Farmhouse Inspired Christmas Decor

2. זר קרח סקייט דלת

עבור החלקה על הקרח רבים היא פעילות מהנה שנעשית בדרך כלל בחורף ובסביב חג המולד. אז, זה לא מפתיע כי החלקה על הקרח השראה לעיצוב חג העמים. הרעיון הבא שלנו מראה להפוך גלגל אל זר תליון חגיגי. רק למלא את המגף עם הרבה קישוטים לחג המולד לתלות אותו. יש כמה דרכים אתה יכול לתלות אותם. אתה יכול לצרף את המגפיים זר, להשתמש קולב דלת או אולי איזה חוט.

קרח Skate Door Wreath for Farmhouse Inspired Christmas Decor

3. Ice Skate חג המולד Mantel

אם אתה אוהב את הרעיון להחליק על קרח אז אתה אוהב את הבחירה הבאה. מצאנו בית חווה בסגנון מנטל זה מראה לך איך אתה יכול להשתמש החלקה שלך כמו קישוט יפה. המגפיים הושמו בתוך מסגרת זהב ותלו אותם מעל האח. החרטום מתפתל במעלה התלייה. את mantel הכולל הוא רעיון מדהים בעיצוב חג המולד המשלב את נושא החווה עם זוהר חג המולד.

קרח Skate Christmas Mantel for Farmhouse Inspired Christmas Decor

4. כותנה חג המולד

לאחר מכן, יש לנו רעיון זר כפרי. זר זה כולל את הירוק הקלאסי עם תרמילי כותנה הוסיף, burlap ו יפה רב דפוס סרטים. השילוב של כל האלמנטים האלה יוצר בית חווה השראה חג המולד מושלם עבור כל בית.

כותנה Christmas Wreath for Farmhouse Inspired Christmas Decor

5. סנטה של ​​איילים לחתום

מעדיף קישוטים פשוטים יותר עדין? אז זה הרעיון הבא בשבילך. שלט לבן זה מכיל את כל שמות האיילים של סנטה קלאוס. זהו רעיון תפאורה מסוגנן אבל חגיגי. אתה יכול ליצור משהו כזה בעצמך אם אתה אוהב מלאכה. לרכוש או למחזר קצת עץ, צבע על רקע להוסיף בשמות.

סנטה's Reindeer Sign for Farmhouse Inspired Christmas Decor

6. קישוט חורף Topiary

אם אתה אוהב עיצוב כפרי טבעי נראה אז זה בשבילך. הוא כולל צמחים topiary עם מעט קונוסים אורן הוסיף להם עם burlap מכסה את התחתונה. הצמחים הושמו עם מחזיקי אור עץ מעץ. סצנה זו היא מסוגננת, חגיגי החווה השראה. אתה יכול ליצור מחדש את זה ולעשות את הצמחים נראים אפילו יותר חגיגי עם כמה פירות יער או אפילו קצת מלאכותי שלג.

חוֹרֶף Topiary Decor for Farmhouse Inspired Christmas Decor

7. החווה סגנון חג המולד סימנים

לאחר מכן, יש לנו סימנים קטנים זה ייראה חמוד בכל חדר. ישנם שלושה תכונה תכונה חג המולד עיצובים. אתה יכול לקבל סימנים דומים בבית שלך או שאתה יכול לעשות את אלה בעצמך. אם אתה יוצר משלך אתה יכול להוסיף ציטוטים האהוב עליך חג המולד ועיצובים. יד לכתוב את השלטים או להפוך אותם על המחשב, להוסיף למסגרת ואתה טוב ללכת.

בית חווה Style Christmas Signs for Farmhouse Inspired Christmas Decor

8. Rustic Advent לוח שנה

הרעיון הבא שלנו מראה כי לוחות שנה הופעה לא צריך להיות חתיכות לזרוק מלא של שוקולד. זה הוא לוח שנה עץ הופעה זה יהיה מושלם עבור נושא החווה חג המולד. זה נראה כפרי ומשתמש בעיצובים חג המולד המסורתי עבור המספרים. משהו כזה יכול להיות בשימוש חוזר שנה אחר שנה ושנה.

כַּפרִי Advent Calendar for Farmhouse Inspired Christmas Decor

9. חמוד עץ חג המולד קישוט

הרבה חווה השראה עיצוב משתמש בחומרים שנראים טבעי. זה קישוט עץ חג המולד חמוד משתמש מה נראה כמו צמר עם סרט ירוק לולאה יוטה לולאה לתלייה. אתה יכול ליצור משהו כזה בעצמך אם אתה אוהב מלאכה. כדי להפוך אותו אישי יותר למה לא להוסיף בראשוני כמו אחד בהשתתפות. אתה יכול ליצור אותם עם שמות של כל המשפחות.

חָמוּד Christmas Tree Decoration for Farmhouse Inspired Christmas Decor

10. ג 'ו לחסום קישוט

כמו עיצוב יצירתי וייחודי? אז הרעיון הזה בשבילך. הוא כולל שלושה בלוקים מעץ שצוירו כדי לפרט את המילה שמחה. הו אפילו הפך לראש של איש שלג. משהו כזה הוא פרויקט נהדר לחג המולד. אתה יכול לקבל את כל המשפחה מעורבים בייצור בלוקים כאלה.

שִׂמְחָה Block Decoration for Farmhouse Inspired Christmas Decor

No Replies to "23 חווה בהשראת חג המולד תפאורה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 7